Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(Lyžuka @ 2019 11 11, 11:35)
Pempe, ir mūsų kraštas del koncertu liaudies mires, tik vasaromis atsigauna kai visokie gamtoje renginiai, festivaliai vyksta, turiu pažistama kuri vienam ansabliukyje groja ir t.t tai net nesirenka i repeticijas biggrin.gif

Sveikos smile.gif šį grąžų lapkričio pirmadienį  wub.gif

Tas miuziklas, kur minėjau, tai ne liaudies, o tikras miuziklas( Pigma lionas), tik kad neprofesionalai atlieka.

O į repeticijas kad neina, tai gal vadovuose problema, netiki tuo, ką daro. Arba išsikvėpė. Būna ir taip.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 11 11, 15:01)


O į repeticijas kad neina, tai gal vadovuose problema, netiki tuo, ką daro. Arba išsikvėpė. Būna ir taip.

sako moka jau viską biggrin.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.
Pas mus mieste irgi buvo pastatytas laaaabai vykęs miuziklas Jūratė ir Kastytis. Ten irgi ir dalyvių daug ir įvairių - nuo liaudies iki roko grupių. Visi vietiniai, be kažkokių žvaigždžių, bet turim stiprią jaunimo grupę kuri patempia ir atlieka visą idėją. Tai irgi buvo anšlagai prieš pora metų. Tai Pempe manau ir jūs kažką tokio darote te smile.gif nu tai gražu. tsakant maladiec smile.gif

O kaimo saviveikla tai kaip ir kaimo...kaip mano mama sako nebegaliu klausytis tos kaiminkos 80 -ies metų gergždančio balso ansamblyje, tai ir neina smile.gif


kas geresnio Lietuvoje? smile.gif

Atsakyti
Kas geresnio Lietuvoje hmm.gif
Mano Lietuvoje viskas gerai, skaitom knygas žvakių šviesoje, ir gražu, ir smagu.

Dar folkloro repeticija taip maloniai praėjo, man lietuvių liaudies dainos- kažkas tokio wub.gif . Ir taip skambėjo šįvakar .


Ir kebabą valgau, tik niekam nesakykit topsecret.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pas mus lyja. Taip smagiai barbena į langą, o aš kavutę geriu ax.gif . Mano panai vėliau į mokyklą, tai ir aš vėliau. Nu fain biggrin.gif

Pikkolo, kaip tavo sveikata?

Jūs mane nervuojat, kad kitur pliurpiat, o aš nieko nežinau, nes tingiu skaityt biggrin.gif . Bjaurios bobos, pareikt čia biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, lyyyja ....
Katė pusė nakties baladojos visakaip ir kniaukė. Ryškiai pilnatis.... trukdė miegot verysad.gif

Pempe, a kodė žvakių šviesoj knygas skaitot? nelektrifikuoti?smile.gif žvakių šviesoj bučiuotis reikia, o knygas skaityti prie ryškių lempų smile.gif
vakar nieko negaminau, visokių likučių buvo.Vyras vis ieškojo kažko tai ....bet nerado smile.gif sakiau nori krašto patiekalo-kiaušinienę kepkis smile.gif supratau nenorėjo smile.gif jau kažką pasigamint jam- tiesiog orumas neleidžia... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 13 lapkričio 2019 - 09:04
Sveikos smile.gif

Atsakyti

Oi pempe. Buvau pas infektologę, sako, kad plautis dar silpnas, bet jau švaresnis. Bet antibiotikus pratęsė iki 14 d. Bet dar skauda dešinį plautį. Jei labiau pakosėju, tai dar labiau skauda.

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 11 13, 09:04)
Labas rytas, lyyyja ....
Katė pusė nakties baladojos visakaip ir kniaukė. Ryškiai pilnatis.... trukdė miegot verysad.gif

Pempe, a kodė žvakių šviesoj knygas skaitot? nelektrifikuoti?smile.gif žvakių šviesoj bučiuotis reikia, o knygas skaityti prie ryškių lempų smile.gif
vakar nieko negaminau, visokių likučių buvo.Vyras vis ieškojo kažko tai ....bet nerado smile.gif sakiau nori krašto patiekalo-kiaušinienę kepkis smile.gif  supratau nenorėjo smile.gif jau kažką pasigamint jam- tiesiog orumas neleidžia... unsure.gif

Pilnatis, pilnatis, švietė ir pas mus, tik gal ne vakar, o užvakar ryškiai mačiau.

O žvakių šviesoje skaityti romantiška, man žiauriai patinka. Ir pasibučiuot galima biggrin.gif

Vargas tau su maistu, gerai, kad man tais dalykais eina kuo puikiausiai dalintis.


QUOTE(Lyžuka @ 2019 11 13, 09:39)

Iškalbinga tu moteris bigsmile.gif


QUOTE(pikkolo @ 2019 11 13, 10:37)
<p>Oi pempe. Buvau pas infektologę, sako, kad plautis dar silpnas, bet jau švaresnis. Bet antibiotikus pratęsė iki 14 d. Bet dar skauda dešinį plautį. Jei labiau pakosėju, tai dar labiau skauda.</p>

4u.gif
D vitamino pagerk, C, žuvų taukų. Kad imunitetas stipresnis būtų.
O mažius kaip?
Atsakyti

Mažiui ausies uždegimas. Eisim penktadienį vėl pas gydytoją. Jau bus atsakymas dėl mikoplazmų ir chlamidijų. Man irgi penktadienį bus atsakymas.

Atsakyti
Labas rytas karalaitės smile.gif

kaip miegojot? kas geresnio?
aš miegojau gerai, naktis pertrumpa buvo tik smile.gif

Li ko nepapasakoji nieko tu? smile.gif

Pikkolo na jums tai kai užėjo tai užėjo tos ligos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 11 13, 08:33)

Jūs mane nervuojat, kad kitur pliurpiat, o aš nieko nežinau, nes tingiu skaityt biggrin.gif . Bjaurios bobos, pareikt čia biggrin.gif

o tu netingek ir ateik, ten smagiau biggrin.gif

as is namu dirbu, kaip gerai, nes lietus lyja ir nesinori ne nosies kist.. kyca ant keliu man isitaise..
Atsakyti