Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

QUOTE(V-Rinė @ 2019 11 18, 09:28)
Sveikos gyvos sulaukę pirmadienio smile.gif
Nu ir kaip? pamaitino? kuom maitina per tokius gimtadienius? smile.gif

Kas geresnio,
Pempe išsimiegojai?
Man tai vakar kai nieko rimto nedariau tai labai ilga diena buvo. Kažkaip tai.... net nusibodo sakyčiau smile.gif

O, taip, pavalgiau, kaip žmogus biggrin.gif , kugelio gavau, nes namuose gimtadienis buvo. Torto dar, smulkesnių saldumynų. Viskas tvarkoje smile.gif

Neišmiegojau, kur jau, dar vėliau guliausi, o kėliaus kaip visada. O šiandien Klaipėdą lankiau, bet Daratėjos nemačiau, o būč norėjusi ax.gif

Labos nakties 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, je Klaipėdoj buvai Pempe reikėjo į restoraną užeit, būtum sutikus smile.gif
Mano pana su chebra šiemet Klaipėdoj naujus metus sutikinės, viešbutį užsisakė jau.

Tai kas geresnio.
Pradėjau masažus eit (tiksliau masažai pas mane į namus ateina) smile.gif tai ui mergaitės šiandien kad išjudinta jaučiuos.... net vakaro bijau....nes vakar kai išjudino tai dar ir dabar ar viską skauda... verysad.gif


Atsakyti
o tai tau sedint daro? Nes jei gulint tai įsivazduoju kad spec. stalo reikia

Sveikos smile.gif kas sveikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 11 19, 11:17)
o tai tau sedint daro? Nes jei gulint tai įsivazduoju kad spec. stalo reikia

Sveikos smile.gif kas sveikos biggrin.gif



Taip sėdint, nes aš tik sprandą darausi.
jei būčiau nugarą visą dariusi (ką darysiu galbūt pavasarį) tai būčiau pas ją ėjusi (lipusi dviem aukštais aukščiau), ji turi tą lovą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 11 19, 09:44)
labas rytas, je Klaipėdoj buvai Pempe reikėjo į restoraną užeit, būtum sutikus smile.gif
Mano pana su chebra šiemet Klaipėdoj naujus metus sutikinės, viešbutį užsisakė jau.

Tai kas geresnio.
Pradėjau masažus eit (tiksliau masažai pas mane į namus ateina) smile.gif tai ui mergaitės šiandien kad išjudinta jaučiuos.... net vakaro bijau....nes vakar kai išjudino tai dar ir dabar ar viską skauda... verysad.gif

Buvo tokia mintis(pas Daratėją), bet mažai laiko pietums tedavė, valgėm prie vietos ir niekur nelakstėme.

Ir galvoju, gerai gyvenam, ane, jei vaikai gali Naujiems viešbutį užsisakyt bigsmile.gif .

Aš vėl repetuoju biggrin.gif . Vakar vienam renginiui, šiandien kitam. Kitą savaitę trečiam biggrin.gif . Ir visur gražu, taip kuo nuoširdžiausiai gražu. Viename sunku, bet dar tik įdomiau, kad sunku. O penktadienį dar kitas renginys, bet tik šnekėti reikės. Taip ir gyvenam. Gerai biggrin.gif
Aišku, jau jumis užknisau su tomis savo kalbomis biggrin.gif , bet ką dabar kitką galiu pasakyti, negi fantazuoti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Vrine - kaip tavo kaklas?
pikkolo, kaip tavo šeimynėlė?

Mano mažoji dar miega. Bet vakar vakare atrodė pavargusi, kaip kapas. Ir jau skundėsi, kad neprakvėpuoja. Kažkas kimba. Kad tik nesusirgtų.
Atsakyti

Labas rytas.

Mažasis sveikas ir eina į darželį. Aš dar geriu vaistus ir nesu sveika. Šiandien pas gydytoją, tai gal ką daugiau žinosiu.

Reik vaikus į kirpyklą vežt, bet dar bijau eiti ten kur daugiau vaikų.

Atsakyti
Sveikos,
Pempe mes tai negyvenam gerai smile.gif čia žentas gerai uždirba smile.gif smile.gifsmile.gif ir ta kompaniją jų visi bus šventėms iš užsienių sugrįžę....deja....tik mano abu dar čia esantys.

Sprandą nustojo skaudėt vakar apie 16 val.
Bijojau antro karto... bet po antro visai normaliai, tos baisios reakcijos nebebuvo...

Šiandien pas mus bažnyčioj kažkoks užsieninio choro koncertas. Bet negalėsiu nueit nes masažai. Ir šiandie valgyt reiks gamint, nes nieko nėr. Ir nežinau baisiausia ką gamint....Ryt tai kūgelį kepsiu tikrai žinau, o šiandien kąąą???

Vakar mano sūnus po pamokų dar sostinėj aplankė . Kažkokioj bažnyčioj (pasak jo) klausėsi kažkokio muzikanto akordeonisto kuris labai patiko (vežė muzikos mokyklos akordeonistų orkestriuko narius). Kopė į Gedimino kalną, į varpinę, vaikščiojo po senamiestį...grįžo po 12 val naktį smile.gif Tai sakė nu kaip gražu tame Vilniuj ir kaip pavydi sesei...o sesė vakare siunčia žinutę- kaip jums gerai, jūs namie smile.gif hahaha smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 20 lapkričio 2019 - 09:53

Labas mergaitės :)

Brr kaip šnd šalta. Kad oi oi :ax:

Nepasididžiuokit mergaitės, jei esat pajūrį užeikit į darbą (nes dažniausiai aš visada dirbu :laugh: ) , kava pavaišinsiu ir susipažinsim :)

Laisva šnd man, bet kaip tyčia reikaliukų supuolė , ryte Nojų pas dantistą vežiau, vėliau depiliacijai buvau užsirašiusi. Ne užilgo pas šeimos gydytoją reikia-medicininė pasibaigė, jei siųs plaučių šviestis, tai į ligoninę reiks važiuoti. Vakare mokykloj susirinkimai. Tai vėl visą dieną ne namie.

Mama burbuliuoja,"krauna" viską man. Tokia ir anokia aš.

Nojus su mokslais nusivažiavęs visai. Gražiai kalbi-nesupranta. Pyktis,draskytis nenoriu. Bet su netinkama kompanija yra susidėjęs....

Darbe irgi problemų milijonas.

Tai nervas dėl visko ima. :wacko:

Kasdien ir galva jau pradeda skaudėti nuo galvojimo :laugh:

Susitvarkys viskas, tik nžn kaip :laugh:

Šnd tokiom nuotaikom gyvenu, o kokios nuotaikos bus ryt- pažiūrėsim :)

Atsakyti
Daratėja, o ką nusprendei dėl darbo? eisi -neisi? smile.gif

Dėl mamos tai jo. Nėr blogiau kai kišasi ir pamokslauja, bet labai gerai kai padeda smile.gif ir surask tą aukso vidurį žmogus...
Atsakyti

Daratėja, o ką nusprendei dėl darbo? eisi -neisi? smile.gif

Dėl mamos tai jo. Nėr blogiau kai kišasi ir pamokslauja, bet labai gerai kai padeda smile.gifir surask tą aukso vidurį žmogus...

Jei mane tenkins atlyginimas-eisiu. Jei neduos kiek noriu,tada ne :)

Atsakyti
Neleidau savosios į mokyklą, nes ir ryte nukvakusi buvo. Tįsiausi į darbą. Arbatų paforsavau, dar stebuklingų biggrin.gif lašelių, D vitamino. Dabar vakare daug padoriau atrodo. Tikiuosi išleisti į mokyklą ax.gif .

Daratėja, vėl keiti darbą bigsmile.gif ? Nesiklostė čia?

Vrine, gaila, su idėjom pavėlavau,bet gal kitam kartui pravers smile.gif - pas mane buvo troškintos vištos kepenėlės su padažu ir bulvių koše. Vegetarams tik bulvių košė. Nemėgstantiems košės- tik kepenėlės vandeny virtos biggrin.gif .

Oras kardinaliai pasikeitė, brrr, brrr, pritariu Daratėjai smile.gif . Ledaunyčia šiandien, šalta ir drėgna. Pareis pagaliau žiemužė, užteks lepintis unsure.gif
Atsakyti