Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Rješutų turėjom daug. Vyras visus suvalgė. Ir kiek mačiau tai ir šarkos padėjo. O dabar perka tokius didelius labai. Čia vietoj pas mus atveža.

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
gražus ir saulėtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 09 23, 09:14)
Labas rytas smile.gif
gražus ir saulėtas smile.gif

ir šaindien taip pat...graži ta bobų vasara, kaip pačios jos mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

Aš irgi dama, šiandien buvau Zyplių dvare ir poniškai pavalgiau už belekiek pinigų ax.gif . Bet įdomus maistas, tokio gyvenime negautum ir neragautum.

O dabar bulves kepuos, užteks dama būti, pabūsiu paprasta valstiete biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2020 09 17, 09:26)
musu buvo nedaug riešutu ir tie patys krenta puse sukirmijo verysad.gif...užtat slyvų, slyvu ir praktiškai sveikos visos, be lankytojų biggrin.gif, o jau skonis  wub.gif , jei ne baravykai tikrai sakyčiau slyvų metai biggrin.gif

Slyvos pas nekažkokios, o šiemet jųų ir visai nebuvo. Nevalgiau net pirktinių verysad.gif . Vargas man verysad.gif . Dar kaip tik paskaičiau apie ypatingą slyvų naudą... Ar nereiks užsukti į kokią pardę ax.gif



Papildyta:
QUOTE(V-Rinė @ 2020 09 17, 14:19)
Pempe, kas tos riešutinės?
neturiu nei daug baravykų nei slyvų (šitų visiškai neturiu).

Pempe savaitgalį buvo Sutarlejoj smile.gifmūsų miestas perdavė juostą Širvintoms. Gražus renginys buvo, nors supratau kad sutartinės ne man...folkloras patinka, bet sutartinių 1,5 val truputį yra per daug...švelniai tariant smile.gif Kokia vyro nuomonė tai visiškai neklauskit... smile.gif bet poto buvo ta nesąmonė "Ugnies šou" ir vaikas labai norėjo pamatyt, tai sėdėjom kaip gerbėjai iki galo smile.gif

o šiaip vataip ir gyvenam... sekmadienį vis dieną svečius priiminėjau- sūnaus gimtadienis, šiandein gimtadienis , ryt gimtadienis- čia jau ačiū dievui ne namuose, kaip sakoma "išvažiujamieji" smile.gif patys eisim sveikinti...savaitgalį miesto šventė, danuos Sadūnai ir Jarutis. Sadūnus žinau, Jaručio nei vienos dainos nežinau....jūs žinot?

Riešutinė yra paukštis vartotojo įkelta nuotrauka ir mėgsta riešutus smile.gif .
Parašei apie sutartines, o mes kaip tik sutartinę dainavom renginy biggrin.gif . Mokintis iš pradžių kiek klaidu buvo, bet kai per renginį sudainavome ar ne5 kartus išeilės, tai dabar jau ramiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Pusantros valandos, manau, man irgi būtų per daug biggrin.gif

Kai tau Jarutis? Turėjo gerai būt. Ir Sadūnai geri.
Atsakyti
Labas Pempe smile.gif

kokia šiandien dargana. Fe. taip krenta vienodai iš dangaus ir nesuprast ar reikia skėčio ar nebūtina smile.gif bet pasiesi be skėčiu tuoj plaukai išsipūs kaip pas avinėlį į visas puses...

o šiaip Jarutis kaip ne keista buvo gerai smile.gif lengvas popsas sakyčiau, tik kad tik viena Lt daina, kitos angliškos ( o aš kai anglų moku gal 3 žodžius tai...) , bet susiklausė skaniai, nes melodijos lengvos gražios ir t.t.. daug skaniau nei kai kažkada būvo pvz koks Mantas su savo paspygavimais...Esmėj patrepsėjom pasiūbavom ir buvo fainai.
O Sadūnai kaip Sadūnai, nors per tv man jie labiau patiko, gal repertuarą ne tą pasirinko smile.gif


turiu stirnienos šonkaulių...gal žinot kaip skaniai pagamint? reiks eit googlinti....

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Labas, Vrine mirksiukas.gif

Nebuvo darganos vakar, pas mus saulė švietė, gražus oras iki vakaro, tik kad vėsesnis, jau ne ta vasara, kur užvakar wub.gif

Pas mus vis dar renginiai koncertai, gal ir gerai. Kaip ir nėra apsikrėtusių, esame provncialai, mažiau blaškomės.

Apie stirnieną MB pasakytų, bet išvažiavo, tai nepasakys biggrin.gif . Bet žvėrienai(kanopinių) visai galioja - marinuoti kokias 3 dienas, o marinuojant be prieskonių ir prieskoninių žolių nemažai aliejaus dėti. O paskui, pvz., į maišą - ir kepti - pirštukus aplaižysi.

Ateisiu pas jus į fb pavaidinti su tautiniais biggrin.gif
Atsakyti
Sveika Pempe, aš tave FB mačiau jau su tautiniais smile.gif ir pagalvojau kad greičiausiai jau nuosavi smile.gif nu va kokį prabangų ir tikriausiai brangų aprėdą dabar turi smile.gif

Kaip gerai kad apie žvėrieną parašei, tai taip ir darysiu smile.gif ačiū smile.gif

o aš dirbu smile.gif dirbu dirbu. Dar mokinukę darbe turiu kitam rajone (mentoriauju), tai įdomiai kai reikia mokyti per telefoną smile.gif ji man atsiunčia dokumentą, aš jai surašau ką daryt smile.gif hahaha smile.gif

pas mus irgi su korona ramu. Nors viena atvažiuojanti iškito miesto į vieną mūsų didelį UAB susirgo, tai galvojom jei bus užnešusi visiems, o ten darbuotojų gal 200 tai bus kaput. Bet nieko, niekam lyg neužnešė...va savaitė praėjo ir naujų lyg nėr (tfu tf tu) nors ir pati sakė be 3 dalių temperatūros ir uoslės neturėjimo nieko nejaučia. Tai jei ne taip nesunkiai tai dar nieko būtų... smile.gif
Atsakyti
Sveikos ir čia...man gražu sutartines:)...kartą į metus pasiklausyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Mumis lyg žada tikrinti po prievarta, ar kaip čia pavadinti ax.gif . Visai nesiveržiu, o pavasarį būčiau norėjusi. Na, matysim, kaip čia bus. Kažkur mačiau pavaizduota, kad vos ne iki smegenų kiša tą virbą, brrr.

MB bruknių uogienę verda, kaip kvepia wub.gif

Kas kitur geresnio mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

viskas gerai smile.gif
bet tai ką- vyrai uogienes verda...net skaityti malonu...

gražus oras smile.gif
mane savaitgalį tikriausiai į miškus vyras veš, važiuosim į Labanorą sodybą vieną ten draugų, miškuose, po miškus pasivaikščiot...jezau kaip tingiu....dar sakau gal kas įvyks ir nebereiks važiuot smile.gif geriau burokelius užsivakuočiau žiemai smile.gif smile.gif nes ten grybų pvz nesitikiu kai tokia sausra visuotinė...o daugiau ko te vaikščiot... smile.gif ar sėdėt pačiai kaip grybui smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Pempe avataras wub.gif
aš gėlių fanė, ir knygų wub.gif

QUOTE(pempė12 @ 2020 09 30, 22:30)
Labas vakaras 4u.gif

Mumis lyg žada tikrinti po prievarta, ar kaip čia pavadinti ax.gif . Visai nesiveržiu, o pavasarį būčiau norėjusi. Na, matysim, kaip čia bus. Kažkur mačiau pavaizduota, kad vos ne iki smegenų kiša tą virbą, brrr.


ui ui, baisoka, tikimės, kad neprireiks 4u.gif
Atsakyti
Sako tas tyrimas nemalonus kieno nosis nėra taisyklinga- ta prasme ar pertvara kokia kliša ar ten kas priaugę, o kieno tvarkinga tai tipo nieko nėra...bet taaaai aiš irgi nenorėčiau verysad.gif

aš kitą savaitę irgi eisiu į biblioteką. pribrendau skaitymui smile.gif pora mėnesių visai nenorėjau. O žiūriu mano knygų sąrašas norimų perskaityti vis didėja.... reikes tempus skaityme didinti smile.gif

dukra išvarė į Kauną į tašką A. Ten greit reikalus sutvarkė sako suksiu namo jau, tai sakau gi varyk į Megą, į laisvės alėja praeit naująją reanovuotą..., tai aiii nenoriu, su tavim norėčiau be tavęs nenoriu... smile.gif ot ką kokia meilė smile.gif
kaip ir į mišką tą- sakau varykit be manęs...tai vaikai nebevaro tada irgi. Ir vėl aukotis???

Atsakyti