Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Sėkmės Daratėja  :4u:  :victory2:  Pasirodyk kietai  :didis: 

O aš  :mega_shok:​ 

Atsakyti

Skauda galvą  :( jaučiu dėl oro. Kaip į vakarą sušilo :bigsmile:​ 

Atsakyti

Ne tau vienai skauda,gali pasidžiaugt   :huh2:​ 

Atsakyti
Labas, brangiosios wub.gif

Kol perskaičiau viską ax.gif

Grange, užuojauta 4u.gif

Paklajojau po pasaulį vėl, pavargau, kaip šuo, bet norėčiau daugiau biggrin.gif Ukrainoje buvau. Ir jau darbe šią savaitę, bet visokių reikalų daug, tai tik šiandien įsijungiau sm biggrin.gif
Bet kaip gera kelionės wub.gif Ir, nors eilinį kartą suprantu, kad nelogiška vis bėgti, skubėti, vis į kitą "objektą", bet... Vęl renkuosi tokią ekskursiją biggrin.gif . Nesu buvusi poilsinėje kelionėje biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 18, 14:53)
<p>Sėkmės Daratėja  4u.gif  victory.gif  Pasirodyk kietai  didis.gif </p><p>O aš  mega_shok.gif​ </p>

kas atsitiko, kad mega shok 4u.gif ?
Atsakyti

Sveika palaidūne pempe sugyžus :4u:  pasakok kur nulakiojus ir pagiedojus buvai :)    kur dar uodegą kelsi tos pačios neprisėdus :hmm: 

Aš tai  :mega_shok:  todėl kad man biliotenį drąstiškai pratesė iki rugsėjo 18 :bijau2:​  aš išprotėsu.....

Atsakyti

Tik ką paskaičiau kad Lenkijoje tėvas pagrobė sūnų, vėliau nusižudė, o berniuko neranda. Eina sau kaip baisu  :bijau2: 

As ne tokia, o išeiti kur nors kada galėsi? Tu bute gyveni? Bent kieme pasėdėt. Ar būsi pririšta prie namų 2 mėnesius? Per tiek laiko tikrai gali stogas pavažiuot.

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 19, 00:32)
<p>Sveika palaidūne pempe sugyžus 4u.gif  pasakok kur nulakiojus ir pagiedojus buvai smile.gif    kur dar uodegą kelsi tos pačios neprisėdus hmm.gif </p><p>Aš tai  mega_shok.gif  todėl kad man biliotenį drąstiškai pratesė iki rugsėjo 18 fear.gif​  aš išprotėsu.....</p>

nu man tai absurdas tokie ilgi pratesimai, nes kol jis nesibaigs įmone negales už tave siusti pranešimo, kad sergi, o tas reiškia, kad tu maždaug iki spalio pradzios smile.gif negausi pinigu už biuleteni...aišku daktaras kaip ir atskrato tavimi, vis vienu pacientu mažiau landzios biggrin.gif, bet visumoj čia betvarke

jo dabar nieko neišgirsi tas šove, anas nuskendo verysad.gif, o likusieji nuo vežio, va puskes vyras vakar i klinikas atsigulė bandys kažkokius vaistus ant jo, kažkokia reta kraujo v forma nera gydymo, nes ja suserga labai mažai žmoniu ir pagrinde > 80 metu jau o jam tik 45 verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 liepos 2019 - 07:14

Labas rytas. name,tai klibikčiuoju iš antro aukšto į hamaką pagulėt po šiltnamį pašliaužiot. Kai nuims gal bent jau su

vienu eisiu ir mint galėsiu nu veiklos noris

Kodėl sakai nesąmonigas pratesimas? gipsas dar nenuimtas o paskui reabilitacija pirminė ir antrinė,nes dviguba trauma  į sanatoriją,kuria turbūt nevarysiu. Man moką pinigus po kiekvieno pratęsimo,bet ne piniguose esmė,aš į darbą jau noriu  :unsure:  bet reik normaliai kad sugytų,kad paskui vėl ko nebūtų  :unsure: 

Atsakyti
ANT aš ne dėl pačios ligos, bet kad ilgai vienu ypu pratesė, nors dabar gal jau patvarke sodra per šita vietą, nes seniau kol imone nepateikia už tave formos , kad tu nedirbi tol sodra neskaičiuoja pašalpos, o įmone gali pateikti tik paskutine pratesimo diena tai tavo atveju būtų rugsejo 18, o visa ta laika negautum išmoku...nu čia dar Vrine gal protingiau paaiškins smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Man po kiekvienos nakties žiauriai stuburą skauda,.Gal čiužinys kaltas, ar kad merginą savo daug nešioju, ar jau čia liga?🤔
8 pabudome, reik eit mergom pusryčius ruošti, jau net nežinau ką 🤦‍♀️
Atsakyti

Lyžuka,man pratesinėja kas tris savaites,ir tada iš kart apskaičiuoja o iki rugsėjo 18 tai terminas kada jau turėčiau būt sveika jei nepasveiksiu bus komisija.

Sun o didžioji nepareiškia norų ko norėtų pusryčiam?

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 19, 10:12)
<p>Lyžuka,man pratesinėja kas tris savaites,ir tada iš kart apskaičiuoja o iki rugsėjo 18 tai terminas kada jau turėčiau būt sveika jei nepasveiksiu bus komisija.</p><p>Sun o didžioji nepareiškia norų ko norėtų pusryčiam?</p>

Didžioji aplamai nieko nevalgytu unsure.gif
Atsakyti