Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Sveikos.
Ti va buvau pajūry. Maudžiaus šaltoje jūroje. Įdegiau veidą gražiai bordavai į mėlynumą. Ir labiausiai veidą ir blauzdas. Nežinau kaip reiks ryt į .miestą išlysti nes atrodau ne kažką.jaučiuosi dar fainiau. Bet užtai buvau pajūryyyyy...

Įdomu kaip Daratėjai sekas.... ar aš praskaičiau ar nesakė kur čia ji dabar darbinas?

Sunfl šaunuolė kad turi laiko ir noro ir kantrybės nonstop kepti blynus virtinius ir kitą " sceiką" maistą. Tai bent purmąją metų dejadą vaijai sveikai pasimaitins ☺ patikėk kai užaugsi nuo pusfabrikačių nebeišsisuksi ☺ nes aplamai greitas maistas vaikams gėrių gėris. Ir matau kol nėra problemų su svoriu tol dėl jo nereikia ten labai ir grūzintis. Vž aš irgi duodu vaikams pusfabrikačių. Nu ir ką...na ir aišku pasitaikius progai - tiksliau kai turi pinigų tai picų bulvių fri ir tt patys visada save pasimaitina. .
Na pvz pažiūrėk kiek Pempė kebabų suryjus. Tiesiog kebabų fanatė 😅😅😅😅ir ką - graži kūda sveika po užmarias va skraido ir ką tu jai.. manau piknaudžiauti nereikia bet ten jau fanatiškai bijoti tai irgi. Pask paragaus kai patys jau norės dar susirgs 😅😅😅
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 19 liepos 2019 - 21:25
Tai va kai pačios pirks tada ir valgys ką norės. Kol perku ir gaminu aš, tai ir valgo pagal mane. O pvz iškept tuos pačius sveikus blynus, užima tiek pat laiko kiek ir kepant nesveikus.
Atsakyti

Labas rytas,oi pasijuokiau iš V posto :D  kartais reikia organizmui nesveiko maisto,kad netingėtų "atsimušti" ir priimti...

Sun,neturiu teisės moralizuoti,bet ir aš taip dariau ir sakiau bernaičiui savo -kol gyveni pas mane valgysi ir darysi kaip aš noriu....Oi,klydau... jei jam negražus lėkštėj maistas jis nevalgydavo ir žiaupčiot pradėdavo,nu ir ką juk nepriversi valgyt.  Juk mes,suaugę nevalgom to ko nenorim,tai  versti vaiką valgyti to ko jis nenori reiškia pasinaudoti jo silpnumu ir parodyti savo stiprybę. Vt nenorėjo rusų kalbos mokytis ir sako nu įdomu man,kaip tu priversi mane jos mokytis? NIEKAIP... atėjo laikas pats suprato tik paskui paklausė o kodėl tu manęs nevertei mokytis? Kaip versti jei nenori???????

Netaikau  TAU asmeniškai, tai yra mano patirtis ir supratau kai užaugo vaikai :B  per prievartą mielas nebūsi... Esu griežta mama,bet vaikai tik suaugę supranta tą griežtumą,kai turi jau savo vaikų

Ot pavariau šeštadienio pamokslą  :D​ 

Atsakyti
Kas kaip norim taip ir auginam mirksiukas.gif
Vyras grybų parvežė tongue.gif
Sveikos. Karšta, gaila kad aš ne prie jūros unsure.gif
Atsakyti

Be abejo,kiekvienas pagal save :) 

Ir vėl su grybais  :blink:  juk užgrauš man bambą pavydas.... pasigailėkit... nors gal lašinius ir nugrauš :hmm:​ 

Atsakyti

Mes buvom išlindę į miestą. Vyras nuvežė, o grįžom autobusu. Kad dar aš du tais vaikais kur vačiuočiau  :oh:  vienas zirzia: kur autobusas, kitas: atsibodo. Grįžom, kol dar pietus padariau, vėlai nuėjo miegučio vaikis. Dar ir aš spėjau valandą numigt :bigsmile:​ 

Atsakyti

Kodėl vyras kartu nebuvo ir neparvežė :hmm:​ 

Atsakyti

Nes toks tikslas buvo - grįšti autobusu.

Atsakyti

Labas rytas. Sekmadieniaujat ar bažnyčioj :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 07 21, 11:39)
<p>Labas rytas. Sekmadieniaujat ar bažnyčioj hmm.gif​ </p>

Šiltnamį sekmadieniaujam mirksiukas.gif
Atsakyti
Cepelinus gaminu tongue.gif
Sveikos. Vakar iš sodo nektarinų parsivežiau maksiminį maišą wub.gif
Atsakyti

Labas mergaitės :)

Su gerom naujienom aš :)

Turiu darbą!  :bigsmile: 

Nuo rytojaus jau stosiu į pamainą :)

Grafikas geras.

Virtuvė moderni,skani ir įdomi :)

Kolektyvas dar nelabai susipažinusi.

Bet esu laiminga  :wub:​ 

Atsakyti