Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo uzbaigimo menas (Visiška blevyzga)

QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 25, 22:54)
<p>Jo... Galas mano temai.. Nors jau nuo antro puslapio buvo galas.. Ka as cia kalbu, pirmam viskas pasibaige.. O seip jei galvojat kad sufeikinta.. Tai cia net nera ka meluoti, as nepasakojau savo gyvenima, man labiau aktualu buvo neskausmingi budai, labiau tikejaus rasti koki daktara ar dar kazka kuris supranta ir zino kas vyksta, pvz pazeidus ten ar padarius ta ar ana.. Zinoma visi supuolet i pagalba, guodet ir panasiai, aciu bet as ne to ieskojau realiai, ir geriems zmones reikia kazka atsakyti, o veliau isvis sakys va pasaulio "centras" jauciasi.
Galvokit paprasciau truputi zmones.
O dabar: Haters Gonna Hate.
</p><p><strong>Aisku vienam zmogui esu dekinga is sirdies, tas asmuo cia yra bet paliksiu ji anonimu ;)</strong>
</p>

zinom mes ta anonima biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 07 25, 23:38)
Cia gal pries gerus 3 men buvo fb istorija, kai vaikinas pries kamera pasikore ir viesai transliavo. Buvo daug debilu, pan kaip lutuke ar kiti " viercheliai"  - tipo " davai, daryk, cia skiedi, patorodyk kad be tusciai neki, tu pasikeles ir tap param panasiai...
Kelis nicus( lutuke ,...) moderatoriai isvis is sm turetu ismest. Del profilaktikos. Tik gaila, kad moderatoriu neber.
Papildyta:

Blogai bus tau. Noresi grizti atgal, bet dar bus dar blogiau. Viskas vyksta sekundziu greitumu, bet uslzzsitesia iki begalybes. Gali neigalia tapt, priklausoma nuo kitu.
As tai noreciau sava nlnirtim mirt. Grazi, susisukavusi, su raudonais nagais ant koju ( kaip Keite is Tirltaniko") 🤣su visais savo " priciudais". Kad nebutu begalinio nezinios skausmo artimiems, draugams.

jau greitai...
pažiūrėk kaip rankelės jau dreba antra diena, kai rašinėji, mintys neberišlios, klaida ant klaidos...
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 25, 23:48)
tu cia rimtai prasaisi blogu dalyku, tu ka mane jau pradejai smeisti, akd as tipo kazka skatinai nusizudyti ar skatinciau, ne rimtai Monetverte per mazai dar tau visko raso, tu rimtai labai labai nesveikas zmogus.
tu jau labiau nenukrisi matyt, nors matyt degradacijai ribu nera, apagiletinas tu zmogsu cambala, kas tu ir bebutum, gaila man taves....

tai sakau, kad aš per geras žmogus, kita mano vietoje seniai jau jai porčią padarytų
aš ją palieku Visatos jėgoms, jos ir pačios gerai baudžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 26, 09:53)
tai sakau, kad aš per geras žmogus, kita mano vietoje seniai jau jai porčią padarytų
aš ją palieku Visatos jėgoms, jos ir pačios gerai baudžia smile.gif

Tikrai geras smile.gif ir as gera paliksiu ja Visatos tesmui, nuo jo jokie anonimiskumai negelbeja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 26, 01:44)
<p>Seima statyti man butu neimanoma dabar, ir dar su dabartine bukle, seimos neesu nei savo tuejusi nei sukurusi, augau su 1 asmeniu kuris manim tik naudojuosi. Apie seima negaliu diskutuoti, teks pritarti tau..
</p><p>Zinoma yra senele, yra mamos brolis, yra seneles sesuo.
</p><p>Bet sie asmenys man yra visiskai nepazystami zmones kaip ir as jiems, tarsi nepazystami zmones gatveje.. Mes nepalaikom rysiu, ir nesvarbu ar buciau mirus pries metus ar siandiena tai nieko nereikstu.. Buna kaimynai buve labiau pasidomi.. Per pazystamus veliau suzinau tai..
</p>

kodel? kokia ta bukle? tai zinoma siemos nekursi, bet tai galima gi bent ieskoti zmogaus su kuriuo gali susimastyti bent apie ja. O siaip nuo saves tvarkymo ir prasideda viskas, bukles nera ikaltos i akmeni, kai nori keiti jas.

o kodel nenori palaikyti rysiu su jais, jie kokie blogi zmones, asocialus?
Atsakyti
Jei bogu, autore panasiai masto, kaip MB.

Iki siol neaisku, kame tas pragaras jai zemeje.

Darba turi, gal mazai uzdirba, bet sake jai uztenka.

gal kokiu sveikatos problemus, raitosi skausmuose... irgi neparase

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 26 liepos 2019 - 11:13
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 26, 08:53)


tai sakau, kad aš per geras žmogus, kita mano vietoje seniai jau jai porčią padarytų


Buuu, porcia tu😂😂.
Nei vienos temos be tavo sizofreniju ir haliucibaciju ner..
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 26, 10:28)
Tikrai geras smile.gif ir as gera paliksiu ja Visatos tesmui, nuo jo jokie anonimiskumai negelbeja  biggrin.gif


Dvi forumo durneles ura.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 26, 00:14)
dziaukis kad neturiu noro, bet uz tai tikrai galima butu i teisma paduoti, cia akivaizdus zmogaus smeizimas ir pritempimas netgi prie savizudybe skurstymo, slykstus zmogus esi. bet as tikiu gamtos teisingumu, teisingai sako Monteverte uz viska tu atsiimsi.

Uz ka tu mane noretum i teisma paduot? Uz kuri ala " smeizta".
Nueik nuo inrerneto is sm nors keliom dienom, matomai smegenys normaliai jau perkaite.
Atsakyti

zinom mes ta anonima biggrin.gif

Gal zinai gal ir ne.. Na jei turi galimybe mano privacias zinutes paziureti tada zinai, o jei ne tai ne. :victory2:

Papildyta:
kodel? kokia ta bukle? tai zinoma siemos nekursi, bet tai galima gi bent ieskoti zmogaus su kuriuo gali susimastyti bent apie ja. O siaip nuo saves tvarkymo ir prasideda viskas, bukles nera ikaltos i akmeni, kai nori keiti jas.

o kodel nenori palaikyti rysiu su jais, jie kokie blogi zmones, asocialus?

Taip asocialus ir blogi zmones, kaikurie uzketeje alkoholikai.. Kurie iesko tik naudos ir kuriu buvau isnauduota, man paciai kazkada to nesuprantant..

O kad tokiais zmonemis pasitiketi ar kazka pasikalbeti tai isvis nera sansu.. Drausme budavo kaip prie ruso, jei jau izsikirsdavo ant vieno dalyko tai niekaip neperkalbesi, jie visada teisus, tik tu neteisus ir visi aplinkiniai.. Tas pats jei kas bloga atsitikdavo, tu visada blogis o mes gerieciai ir mes niekada nepripazinsim savo klaidu. Tai ka su tokiais zmonemis? Begti tik kuo toliau.. Kai ju vertybes vien tik meterialios ir daugiau nieko nemato.

Net augant nebuvo is ko pavyzdzio paimti, negi imsi is tokiu zmoniu pavyzdi kai puse alkoholiku ar net savo gyvenimo nesugebejo susitvarkyti..

Dar sakydavo man, turi buti dekinga kad neaugai vaiku namuose.. Na gal is dalies ir dekinga.. Bet mane uzaugino mano kiemo draugai, dave gyvenimisku pamoku, neleido nueiti suns keliais, ir tik is ju emiau pavyzdi, nes nebuvo is ko daugiau.. Aciu uz tai kad suteiket lova, ir sriubos bliudeli. daugiau neturiu uz ka.. Manes neauginot, norejot tik pasalpu uz mane.. Oh tie Lietuviai... (NEVISI)

Visada budavo klausimas is mano puses, kur mano tete???? O atsakymai visada skirtingi.. Tai mires, tai kaleime, tai uzsienyje. Kai paaugau prasidejo taip: tai va tas gal tavo tetis arba tas ir pns.. Kai suejo apie 13 metu parode man kazkoki degreda sedinti (passat) markes automobilyje, visas panasus i degreda su 3x virsvoriu, net nesugebejo is automobilio islipti, langa tik atsidare.. Mano sirdis nujaute kad cia ne mano tetis, po poros sakiniu pabegau, su mintim jei cia mano tetis as jo tikrai nenoriu pazinti.. ir seip kur jis buvo 13 metu..  Ne.. Cia ne mano tetis.. Pasijutau kaip gerai (patrolinta)

ir daugiau niekada neklausiau nes supratau kad niekada ir nepasakys.. O dabar mama yra mirus, tai tuo labiau niekada nepavyks suzinoti.

Atsakyti

Buuu, porcia tu😂😂.
Nei vienos temos be tavo sizofreniju ir haliucibaciju ner..
Papildyta:
Dvi forumo durneles ura.gif
Papildyta:
Uz ka tu mane noretum i teisma paduot? Uz kuri ala " smeizta".
Nueik nuo inrerneto is sm nors keliom dienom, matomai smegenys normaliai jau perkaite.

Va, va.. apie ka kazkada buvau kalbejusi. Kokie Lietuviai... Kad tik perkasti vienas kitam gerkles.. Pas Lietuvius toks dalykas kaip vienas uz visus ir visi uz viena tikriausiai neegzistuoja.. Aisku nenoriu nieko izeisti, nu bet tokia ta realybe..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NetikrasPasaulis: 26 liepos 2019 - 13:59
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 26, 13:58)

<p>Va, va.. apie ka kazkada buvau kalbejusi. Kokie Lietuviai... Kad tik perkasti vienas kitam gerkles.. Pas Lietuvius toks dalykas kaip vienas uz visus ir visi uz viena tikriausiai neegzistuoja.. Aisku nenoriu nieko izeisti, nu bet tokia ta realybe..</p>

Prie ko cia lietuviai? Visur visokiu yra.
Tiesiog lutuke yra labai trenkta( tikraja to zodzio prasme), visa foruma uzkemsa savo tusciais nagrinejinais, gali pati sau priestarauti tame paciame savo poste. O monteverte jos " palaikytoja" - draugyte. Abi kaip hienos visose temose.


Papildyta:
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 26, 00:44)
<p>Seima statyti man butu neimanoma dabar, ir dar su dabartine bukle, seimos neesu nei savo tuejusi nei sukurusi, augau su 1 asmeniu kuris manim tik naudojuosi. Apie seima negaliu diskutuoti, teks pritarti tau..
</p><p>Zinoma yra senele, yra mamos brolis, yra seneles sesuo.
</p><p>Bet sie asmenys man yra visiskai nepazystami zmones kaip ir as jiems, tarsi nepazystami zmones gatveje.. Mes nepalaikom rysiu, ir nesvarbu ar buciau mirus pries metus ar siandiena tai nieko nereikstu.. Buna kaimynai buve labiau pasidomi.. Per pazystamus veliau suzinau tai..
</p>

Tu kazkur dirbi? Kiek tau metu?
Atsakyti

Prie ko cia lietuviai? Visur visokiu yra.
Tiesiog lutuke yra labai trenkta( tikraja to zodzio prasme), visa foruma uzkemsa savo tusciais nagrinejinais, gali pati sau priestarauti tame paciame savo poste. O monteverte jos " palaikytoja" - draugyte. Abi kaip hienos visose temose.


Papildyta:
Tu kazkur dirbi? Kiek tau metu?

Nu kodel tai yra aktualu cia?

Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 26, 14:15)

Tu kazkur dirbi? Kiek tau metu?</p></div></blockquote><p>Nu kodel tai yra aktualu cia?
</p>

O kas cia per paslaptis " ar dirbi, ar mokais, ka veiki"?
Atsakyti

O kas cia per paslaptis " ar dirbi, ar mokais, ka veiki"?

Dirbu ir tiek, reik kazkaip ant duonos kasnio uzdirbti.

Bet manau iseisiu jau ir pradesiu savo planus vikdyti is po lenvo.

Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 07 26, 14:30)
Dirbu ir tiek, reik kazkaip ant duonos kasnio uzdirbti.
</p><p>Bet manau iseisiu jau ir pradesiu savo planus vikdyti is po lenvo.
</p>

Ir kokie planai?
Atsakyti

Ir kokie planai?

Maziau zinosi, ramiau nakty miegosi :rolleyes:

Atsakyti