Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo uzbaigimo menas (Visiška blevyzga)

As truputi nesuprantu.. kodel jus vis judinat sita pasauleziura.. Kodel jus visad sakot kad matau as tik save ir noriu visko uz dyka? Gal as kazko nesuprantu? ..

As matau kad kiti zmones turi didesniu problemu ir suprantu kad jiems taip pat sunku (kad ir pvz neteke galiuniu zmones ar invalidai).

Jei realiai as bijau kazkur kreiptis, man geda. As bijau buti atstumta is socialinio gyvenimo, nors ir dabar jis nera puikus, bet bijau buti uzbadyta pirstais.

As neesu tokia kuri tik ima ir nieko neduoda, as labiau buvau kuri duoda ir nieko neima..  priimdavau visu pazystamu ksuama labiau.. na bet meh..

Atsakyti

blink.gifnu tu ir bjaurastis, geruoju tau tas nesibaigs

prisipazinsiu ar ir labai uzpykau.. del tokio teiginio.. pratrukau vakar truputi..

Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 12, 19:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72499150" data-time="1568304127"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukanu tu ir bjaurastis, geruoju tau tas nesibaigs</p></div></blockquote><p>prisipazinsiu ar ir labai uzpykau.. del tokio teiginio.. pratrukau vakar truputi..
</p>

jinai yra forumo išverstaskūrė. Pati bėgioja paskui narius, kad kažkur kažkas ten iš kažko pasityčiojo, ne taip parašė, kaip neva galėjo, plauna smegenis kitiems, grasinasi, dievagojasi, o ką daro pati? Pati jautriose temose žmones pjauna? Tokią turi pilną teisę prakeikt, jei nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 11, 03:32)

<p>1. Del anti-suicidiniu zmoniu ar <...>

Iš rašymo tikrai atrodai nusivylusi ir pavargusi. Išties norėčiau padrąsinti kreiptis į psichologą. Nereik to bijot! Poliklinikose kažkiek konsultacijų netgi nemokamos. Žinoma, tavo atveju gali prireikti ilgo lankymosi ten, kad būtų rezultatas - kad jaustumeis geriau.
Kažkaip daug naivumo įžvelgiau tavo atsakyme į tuos 3 kl. Bet, galbūt, kaip esi minėjus, dėl tavo amžiaus.
Kas yra gyvenimo prasmė, kiekvienas turi atsakyti sau. Aš tikrai nemanau, kad prasmė yra jaustis laimingam. Prasmė tą laimę suteikti kitiems, o tai atsveria atkištus tau ragus piktų ir nelaimingų žmonių.
Nereikia ieškoti tų ala gerų žmonių. Aš tebemanau iš patirties, kad dauguma žmonių iš prigimties yra geri ir čia nėra jokio atsitiktinumo - jei pats neskleidi, pvz., daug pykčio, mažai tikėtina, kad daug jo sulauksi atgal, nes tiesiog nebus dėl ko ant tavęs pykti. Jei gyveni kokiame mažesniame miestelyje, tikėtina, kad pasirinkimo su kuo bendrauti nedaug. Ar tu mokaisi, arba dirbti?
Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 12, 19:02)
Jei realiai as bijau kazkur kreiptis, man geda. As bijau buti atstumta is socialinio gyvenimo, nors ir dabar jis nera puikus, bet bijau buti uzbadyta pirstais.



Jeigu pasistengtum, tai pati sugebetum gal rasti iseiciu. Galu gale internete yra visokiu bendraminciu ar turinciu panasiu problemu grupes.

Taip save blogai pateikus, galima sulaukti paniekos ar/ir pasmerkimo. Zmones Lietuvoje yra ziaurus ir bjaurus, bet tik pries silpnus. Turi surasti savyje jegu. Nzn del tu psichologu. Jie teoriskai tturetu padet, bet praktiskai padro taip, kad po to tampa zmones priklausomi nuo gydytoju ir net nuo psichotropiniu vaistu. As maciau daug zmoniu, kurie ten kreipesi ir nemaciau kurie ilgai pas juos lankesi ir po to isliko normalus.
Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 12, 18:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72499150" data-time="1568304127"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukanu tu ir bjaurastis, geruoju tau tas nesibaigs</p></div></blockquote><p>prisipazinsiu ar ir labai uzpykau.. del tokio teiginio.. pratrukau vakar truputi..
</p>

Tau reikia pagalbos. Psichologu, gal net psichiatru. Ypac jei esi priklausoma nuo narkotiku.
Juk matosi kad ryskiai pas tave demesio trukumas.
Monteverte to neispres. Lutuke irgi. Jos cia kalasi del to, kad buvo nusodintos. O tau, mergyt, reik kaltint ne aplinkini pasauli, o kreiptis i psichologus.
Bet rasei, kad moderatoriai del taves tema gali rakint. Ka cia veiki?
Atsakyti

Iš rašymo tikrai atrodai nusivylusi ir pavargusi. Išties norėčiau padrąsinti kreiptis į psichologą. Nereik to bijot! Poliklinikose kažkiek konsultacijų netgi nemokamos. Žinoma, tavo atveju gali prireikti ilgo lankymosi ten, kad būtų rezultatas - kad jaustumeis geriau.
Kažkaip daug naivumo įžvelgiau tavo atsakyme į tuos 3 kl. Bet, galbūt, kaip esi minėjus, dėl tavo amžiaus.
Kas yra gyvenimo prasmė, kiekvienas turi atsakyti sau. Aš tikrai nemanau, kad prasmė yra jaustis laimingam. Prasmė tą laimę suteikti kitiems, o tai atsveria atkištus tau ragus piktų ir nelaimingų žmonių.
Nereikia ieškoti tų ala gerų žmonių. Aš tebemanau iš patirties, kad dauguma žmonių iš prigimties yra geri ir čia nėra jokio atsitiktinumo - jei pats neskleidi, pvz., daug pykčio, mažai tikėtina, kad daug jo sulauksi atgal, nes tiesiog nebus dėl ko ant tavęs pykti. Jei gyveni kokiame mažesniame miestelyje, tikėtina, kad pasirinkimo su kuo bendrauti nedaug. Ar tu mokaisi, arba dirbti?

 

Man nesenai suejo 24, bet jauciuosi labai jauna ir naivi. 18 buvau ispirta kaip suva i gatve tai nespejau pasiruosti tam gyvenimui, meciau mokslus pradejau dirbti, veliau atsiradau uzsienyje.. Sia akimirka gyvenu gan mazam miestelyja, su tais uzsienieciais net nenoriu pradeti kalbu.. nes jiems tik bariukas koks, sportas ir alus... Aisku ne visi.. Bet na nerizikuosiu.. Dirbau, bet meciau.. Nepadirbu.. tarsi paranoja.. bijau zmoniu ar tai susiburimo vietu.. Va dabar tai tikrai nebus kelio atgal.

Seip nepavadinciau save blogu zmogumi.. tiesiog visi atstume.. kas remesi i nauda, kas remesi i meteriale nauda.. Kai buvo tie dalykai nutraukti tuo paciu metu nutruko ir tas zmogiskumas ar draugyste. Na bet nesiplesiu.. vel uzpuls kad tik apie save te galvoju. Nors realiai nebera apie ka ir galvoti, tik apie save (juokas per asaras).

Atsakyti

Tau reikia pagalbos. Psichologu, gal net psichiatru. Ypac jei esi priklausoma nuo narkotiku.
Juk matosi kad ryskiai pas tave demesio trukumas.
Monteverte to neispres. Lutuke irgi. Jos cia kalasi del to, kad buvo nusodintos. O tau, mergyt, reik kaltint ne aplinkini pasauli, o kreiptis i psichologus.
Bet rasei, kad moderatoriai del taves tema gali rakint. Ka cia veiki?

As tiesiog negaliu neatsakyti tokiam asmeniui kaip tu.. tokiam sarkazmui ir pasiputimui.. Matomai matot tik sistema ir nematot kas uz jos..

Sakiau kad gali.. na bet tu neleidi.. su savo negatyvumu..

Pagalvok pats.. kaip zmones sureaguos i tai.. i tokius tavo pareiskimus.. i toki salta pasakyma.. Bet taip kalbedamas kazko sieki. ar tai irodyti savo tiesa ar mane nusodinti ar man irodyti kad esu debile.. seip sau tu cia gi nesilankai.. nori kazka gi irodyti.. pasakyk tai.. visiems bus gerai.. nes gi aiskiai matosi..

Atsakyti

jinai yra forumo išverstaskūrė. Pati bėgioja paskui narius, kad kažkur kažkas ten iš kažko pasityčiojo, ne taip parašė, kaip neva galėjo, plauna smegenis kitiems, grasinasi, dievagojasi, o ką daro pati? Pati jautriose temose žmones pjauna? Tokią turi pilną teisę prakeikt, jei nori smile.gif

Realiai neverta kazkam kenkti.. is to malonumo nebus.. neesu sadiste.. bet jis sugebejo mane uzkabinti pripazinsiu.

Atsakyti
Jei uzsienyje tai reikalai sudetingesni...
Reikia tada kazkur mokintis bandyt
Teisingai darai kad laikaisi toliau nuo vietniu buduliuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 12 rugsėjo 2019 - 20:52
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 12, 21:17)
Man nesenai suejo 24, bet jauciuosi labai jauna ir naivi. 18 buvau ispirta kaip suva i gatve tai nespejau pasiruosti tam gyvenimui, meciau mokslus pradejau dirbti, veliau atsiradau uzsienyje.. Sia akimirka gyvenu gan mazam miestelyja, su tais uzsienieciais net nenoriu pradeti kalbu.. nes jiems tik bariukas koks, sportas ir alus... Aisku ne visi.. Bet na nerizikuosiu.. Dirbau, bet meciau.. Nepadirbu.. tarsi paranoja.. bijau zmoniu ar tai susiburimo vietu.. Va dabar tai tikrai nebus kelio atgal.</p>
<p>Seip nepavadinciau save blogu zmogumi.. tiesiog visi atstume.. kas remesi i nauda, kas remesi i meteriale nauda.. Kai buvo tie dalykai nutraukti tuo paciu metu nutruko ir tas zmogiskumas ar draugyste. Na bet nesiplesiu.. vel uzpuls kad tik apie save te galvoju. Nors realiai nebera apie ka ir galvoti, tik apie save (juokas per asaras).</p>

Kas sakė, kad tu bloga? Man atrodai tiesiog nelaimingas, kenčiantis žmogus.
Situacija tavo nekokia, bet pakeičiama. Suprantu, kad gali būti panika nuo žmonių. Linkiu darkart rimtai apsvarstyt kreipimąsi pas psichologą. Nieko baisaus ten nėra, patikėk. Kaip rašė vienas narys, kad neaišku, ar padeda, tai ta nauda gali būti neamžina, bet mažų mažiausia nepakenks. Žinau žinau kaip sunku žengt pirmą žingsnį, bet tau REIKIA.
Gali neatsakyti, bet, kaip suprantu, esi nuo kažko priklausoma finansiškai? Ar moki kalbą šalies, kurioj gyveni? Ką veiki dienomis? Gal bent kokį pomėgį turi?
Pati jaučiuos truputį kankinė dabar (t.y., ne puikiausios psichologinės stadijos), bet taip noris motyvuot tave kapstytis iš to š.
Dvikojų prigimtinis instinktas vis tik gyventi.

Atsakyti
QUOTE(NetikrasPasaulis @ 2019 09 12, 21:17)
vel uzpuls kad tik apie save te galvoju. Nors realiai nebera apie ka ir galvoti, tik apie save (juokas per asaras).</p>

nekreipk dėmesio į debilus hienas. Žmogus ir turi būti egoistas. Kas gi tave mylės, jie ne pati save, pirmiausia?
Atsakyti