Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ilgas ir dažnas maitinimas išsekina?

QUOTE (Jolanta26 @ 2004 08 29, 11:38)
o kodel taip blogstu nizinau,ugis 172,o svorio liko nepilnai 52kg.

Padaryk paslauga - pasidaryk fluorograma, jei jos po gimdymo nedarei. Juk gimdymo namuose turejo duoti nukreipima tokiai procedurai.
O Tavo temperatura ar normali? Vakarais siek tiek nepakyla?

Pritariu Raganai - BUTINAI pasidaryk kraujo tyrimus.
Sekmes!
Atsakyti
na turbut ne man cia kalbeti... maitinau 7men, nutraukiau savo noru - tiesiog pajutau kad gana ir, zinodama kad pieno sudetis nuo 6men vis prasteja, t.y. nebepatenkina visu vaiko poreikiu, imunine sistema jau vsio -ka galejau ta daviau. tiek psichologine tiek fiziologine prasme man palengvejo.. turbut busiu uzmetyta akmenimis visu ilgai maitinanciu, bet man tai nepriimtina - labai dziaugiuosi kad atpratinau laiku, nes niekam nebuvo jokiu traumu. o jau kad vaikiukas nieko nevalgo tik MP tai jau kita beda, kuria reikia spresti...
mano nuomone, jei jau tau kyla tokios mintys, bent jau psichologiskai esi pasiruosusi nutraukti maitinima... visgi nereikia perdaug fanatizmo... vaikas uz tai nepadekos, o jei mama susigadins sveikata tai dar blogiau bus,... kam to reikia?
Atsakyti
QUOTE (Edija @ 2004 08 29, 14:56)
Na nezinau,as nelabai sutinku su Ostra.As dukryte maitinau iki 2 su trupuciu metu,tai tikrai jokio issekimo,ar nuovargio nejauciau.O ir dukryte ne karto nesirgo clap_1.gif

As maitinau iki 1.7, sirgo net sakyciau daznokai, o is manes irgi ne kas liko. manau cia nuo organizmo labai priklauso. Vienas sekina , kitu ne.
Atsakyti
QUOTE (Laiza @ 2004 08 30, 11:57)
Padaryk paslauga - pasidaryk fluorograma, jei jos po gimdymo nedarei. Juk gimdymo namuose turejo duoti nukreipima tokiai procedurai.
O Tavo temperatura ar normali? Vakarais siek tiek nepakyla?

Pritariu Raganai - BUTINAI pasidaryk kraujo tyrimus.
Sekmes!

Pasidaryti fluorograma g.gif O su kuo jis valgomas?Kaip atliekamas sis tyrimas,ka jis parodo?Mano gyd atostogauja iki rugsejo vidurio -palauksiu tada gal nueisiu ligu paieskoti...
Atsakyti
QUOTE (Jolanta26 @ 2004 08 31, 12:02)
[Pasidaryti fluorograma g.gif O su kuo jis valgomas?

Krutines lastos fluorograma - tai rentgenas (liaudiskai). O parodo, ar nera kokios (3kart tfu) plauciu ligos. Nukreipima Tau turejo gimdymo namuose duoti, nes tai privaloma. Mat gimdymas - ne pasivaiksciojimas padebesiais, o visgi alinantis procesas. O prie nualinto organizmo visoks brudas kimba. mad.gif
Siaip jau plauciu ligos organizma "sodina" nejucia, nes plauciuose nera receptoriu. Ju neskauda. Tai liga issiduoda tik , pvz, nedidele temperatura, ziauriu nuovargiu. Sergant plauciu uzdegimu, gali skaudeti nugara net ir zemiau juosmens. Svoris krenta..
O kraujo tyrima - butinu butiniausiai pasidaryk. Tik-velgi- Tavo atveju bus svarbus ENG (eritrocitu nusedimo greitis, kuris rodo ir letine infekcija ar uzdegima), o kai kur nustato tik hematokrita, rodanti tik uminius procesus.
Paziurek tema siame skyrelyje Organizmo issekimas (paskelbe SoniaSonia), ten esu pateikusi supermix'o recepta. Pabandyk, gal ir Tau tiks.
Sekmes! Ir parasyk, kaip sekasi.
Atsakyti
maitinu jau trečią atžalėlę ir pastebiu, kad kažkur nuo 4-5mėn. maždaug , nesvarbu, kiek ir kokių vitaminų benaudočiau (maitinančioms, ryklio taukų, geležies...) įvyksta kažkoks lūžis, kad ištisai jaučiu nuovargį, silpna ir t.t.Kalbėjauų su drauge, ji irgi sakė, kad kažkur nuo 8mėn. vos ne alpdavo nuo silpnumo ir mano, kad tai dėl maitinimo, ar pas jus nėra tokių problemų, kaip jas sprendžiate?
Atsakyti
Pas mane tikrai atsirado sveikatos bėdų kažkur nuo 6 mėnesio. Tik nežinau, ar tai susiję su maitinimu. Gal prisideda ir miego stoka, nuovargis g.gif Vitaminus irgi geriu, bet greitai pavargstu, užeina kartais ir silpnumai visokie, ir su širdim problemėlių turiu unsure.gif Iš pradžių vaikščiojau į polikliniką, bet nieko man ten nepasiūlė, tik klausinėjo ar ilgai dar maitinsiu, mat vaistų negali jokių išrašyti doh.gif Tada nuėjau pas homeopatą, pasipasakojau visas bėdas ir dabar geriu žirniukus. Ir atrodo, gerėja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 29 balandžio 2005 - 12:40
Kelios dienos jaučiu siaubingą silpnumą. Širdis gal prieš kokį mėnesį pradėjo permušinėti cry.gif .Deja, niekaip iki gydytojos nepavyksta nukakti, bet nemanau, kad ji ką nors patartų (nu pas mus rajone tokios jau gydytojos doh.gif ) Ar tai tikrai galėtų būti nuo maitinimo krūtimi? g.gif
Atsakyti
Nea schmoll.gif , nejutau jokio silpnumo, nei su pirmu, nei su antru, mažėlį va tik prieš mėnesį baigiau žindyt, jam tuoj pusantrų, ir nieko panašaus g.gif Jokių papildų nenaudojau ir nenaudoju, nei žindymo laikotaroiu, nei dabar, o dar ir dietą su mažium priverstinę turėjau, jokių pieno produktų, dalies kruopų ir t.t. Nu tai gal aš ne motera g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kolkas nesiskundžiau sveikatėle tongue.gif Ėjau profilaktišai tikrintis-nu gerai viskas.Ir kraujas stiprus. Nėra žindymas suplanuotas mamų alinimo būdas mirksiukas.gif Gamtos surėdyta,kad pienukas gaminasi,mamos maitina mažutėlius ir dar sveikos turi juos užauginti. Ne vorai mes juk-voriukai mamas suvalgo.Maitintis gerai reikia ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
na as ir pastebejau kad koki menesi man silpnumas uzeina.jausmas toks kad atrodo pasaulis sukasi.manau cia del maitinimo.anksciau tokiu fokusu buvo tada kai lelius dar pilve muistesi.maitinu jau keturis menesius.vitaminus geriu bet matau kad is ju mazai naudos tik bert pradejo.
Atsakyti
Nemanau, kad kūdikėlio maitinimas turi tiesioginę įtaką mamytės sveikatai. Gal tik organizmo reakcija į nemiegotas nakteles...

soske.gif soske.gif

soske.gif

Laikykites, mamytes, išauš ir jūsų miego valanda smile.gif
Atsakyti