Įkraunama...
Įkraunama...

ewos LEJA - 2

ziureiu Leja megeja maudytis mirksiukas.gif g.gif

maniske,kol narde-mego maudytis..bet po musu ligu atprato maudytis cry.gif tai dabar vonioj ne sedi, o stovi tongue.gif ir plaukucius plaut pasidare sudetinga-be riksmu niekaip schmoll.gif

o taviske-ziuriu su malonumu zaidzia su vandeneliu thumbup.gif
Atsakyti
kookia faina su suknele wub.gif
o kaip maudosi pati laugh.gif tuo paciu ir atsigeria laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglita @ 2005 04 19, 08:30)

wub.gif wub.gif wub.gif Jau sitoj tai tikrai kaip atvirukas wub.gif wub.gif wub.gif Nu labai grazi nuotraukyte wub.gif wub.gif wub.gif
Jau kokia fainuole Leja wub.gif Maudynes thumbup.gif valgymas thumbup.gif o oziukai kokie blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agile: 28 balandžio 2005 - 21:05
QUOTE(patri @ 2005 04 28, 18:15)
ziureiu Leja megeja maudytis mirksiukas.gif  g.gif

maniske,kol narde-mego maudytis..bet po musu ligu atprato maudytis cry.gif tai dabar vonioj ne sedi, o stovi tongue.gif ir plaukucius plaut pasidare sudetinga-be riksmu niekaip schmoll.gif

o taviske-ziuriu su malonumu zaidzia su vandeneliu thumbup.gif

Jooo, maudytis Lėjai vienas didžiausių malonumų. Galvojau po dušu bus sunku pripratint, bet ne. Tiurškiasi pati thumbup.gif Jau kai reikia ištraukt siaubas būna, klykia kaip skerdžiama.
O stovėt savo vonioj ar duše irgi mėgsta, paskui krenta, va tas tai man nepatinka. Nors ji labai saugosi, kad nenukristų, bet vistiek pasitaiko doh.gif
Atsakyti
nu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
man labai patiko ten kur puskinasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lygiai kaip mano marcius, jei ikelei i dusa, tai tik suasarom iskrapstysi tongue.gif
O ten kur tikra lietuvaite ant tos pintos pavadinkim skrynios, tai jau tokia vasariska wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ir siaip kai viosad ewa, tavo fotkes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Be komentarų thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Negaliu patikėti kaip greit ji auga wub.gif Pamenu tokią mažulę nešioklėj.... wub.gif
Atsakyti
Sveikinu mamos dienos proga šaunią mamytę user posted image
Atsakyti
mergytė kaip paveiksliukas smile.gif
Labai smagu užsukt pas Jus. Čia kaip toj reklamoj "alus su nuotaika". Jūsų atveju - "nuotraukos su nuotaika"
Su mamadieniu, beje
Atsakyti
Kriss, labai malonu jus girdėti smile.gif smile.gif smile.gif

O čia naujausias mamos darbelis. Nesusivokiu ar man patinka g.gif
Atsakyti
Ewa,aisku,kad grazu,originalu,vel kazkas naujo thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu ir negaliu atsiziuret wub.gif tikros atvirutes thumbup.gif labai grazu... 4u.gif
Atsakyti
Ale Ewa tu ir prigalvoji visokių pozų ir gerai tau kai modelis nejuda thumbup.gif Nuotraukėlės tikrai super clap_1.gif
Atsakyti