Įkraunama...
Įkraunama...

Vichy

QUOTE(giedrute 99 @ 2008 11 10, 19:48)
Gerai lauksiu. bigsmile.gif

Na ka tepiausi ryte, vakare, labai greitai susigeria, siaip patiko, paakiai, tokie lengvesni pasidare ax.gif tik kaip ant pirsto ispaudziau laseli isigandau, nes permatomoj zele ziuriu tokiu kaip blizguciu yra biggrin.gif , bet isitepus neblizgejo mirksiukas.gif manau jaunai odai pats tas .
Papildyta:
QUOTE(liza @ 2008 11 10, 17:00)
Mergaites, kokie atsiliepimai apie stangrinancius, nuo striju, nuo celiulito Vichy kremus kunui?

Negi nei viena nenaudojat?
Atsakyti
QUOTE(liza @ 2008 11 12, 13:18)
Na ka tepiausi ryte, vakare, labai greitai susigeria, siaip patiko, paakiai, tokie lengvesni pasidare  ax.gif tik kaip ant pirsto ispaudziau laseli isigandau, nes permatomoj zele ziuriu tokiu kaip blizguciu yra  biggrin.gif , bet isitepus neblizgejo  mirksiukas.gif manau jaunai odai pats tas .
Papildyta:

Negi nei viena nenaudojat?


man tie nuo celiulito kremai - super
jau gal kokiu 4 sunaudojau
as tepu visa kuna - mano odai liuks
Atsakyti
QUOTE(dangute @ 2008 11 13, 17:24)
man tie nuo celiulito kremai - super
jau gal kokiu 4 sunaudojau
as tepu visa kuna - mano odai liuks

Aciu uz atsakyma 4u.gif Dabar nusipirkau Lipostrech mirksiukas.gif nera ten pas mane kazko baisaus, bet as matau ir man nepatinka, manau kuo anksciau susigriebi, tai ir rezultatai buna geresni rolleyes.gif
Atsakyti
Domina Vichy ampulės nuo plaukų slinkimo - mačiau, kad forumietės gyrė, džiaugėsi jų poveikiu :-). Bet man viena kirpėja paaiškino, kad jos su hormonais - ar tai tiesa, ar nėra šalutinio poveikio? g.gif

Bet kuriuo atveju, gal kas žinot, kur galima Vichy produktų įsigyti pigiau, gal kas atsiveža? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dudutė @ 2008 11 14, 11:32)
Domina Vichy ampulės nuo plaukų slinkimo - mačiau, kad forumietės gyrė, džiaugėsi jų poveikiu :-). Bet man viena kirpėja paaiškino, kad jos su hormonais - ar tai tiesa, ar nėra šalutinio poveikio?  g.gif

Bet kuriuo atveju, gal kas žinot, kur galima Vichy produktų įsigyti pigiau, gal kas atsiveža? Dėkui  4u.gif

As pirkau pas linaluk, man atrodo toks nikas ax.gif kainos per mus mazesnes nei vaistinej thumbup.gif
Atsakyti
Aš perku pas linaluk.
Naudoju Vishy Normaderm dieninį - mišriai odai super, labai matina, traukia poras. Tik va su krempudros užsitepimu - biški bėda. Mano oda dabar pasausėjusi dėl žiemos ar nėštumo, todėl nakčiai jau riebaliuko norisi užsivanoti.

Taip pat paakiams Aqualia Thermal ar pan. pirkau - gelinis paakių kremas, na gelis tiesą sakant. Tie blizgučiai, kuriuos kažkuri mergina matė - tai mėlynos sferos, matyt kažkuom pripildytos. Labai lengvas, gaivus. Na man 30 metų, bet dar bijau priešraukšlinius naudoti, nors gal laikas? Kažkaip manau, kad gal užtenka galingai drėkinti g.gif Žodžiu, šitas gelis irgi super.

Dar turėjau mėginių paakių kremo, tokio rožinio kažkokio priešraukšlinio, na iš Vishy - šiaip atsisakiau jį pirkti dėl savo aukščiau nurodytų įsitikinimų, tačiau ant odos gulėjo nuostabiai. Linaluk gal žinotų, ką ten man įdėjusi buvo. Ir dabar labai gundausi tą kremą nakčiai įsigyti.

O draugė sausaodė naudoja naujieną - balzamą su mineralais (nepamenu pavadinimo), sako - stebuklingas. Žodžiu va.

Ai dar Normaderm prausiklį turiu - lavbai šaunus, mažai sausina odą, tikrai geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morocco: 18 lapkričio 2008 - 10:25
na maniau kad brangus kremas tai geras, bet pabandzius vichy kremo meginuka kazkaip nusivylaiu,mano oda normal-sausa o rase kad drekinnatis kremas , kaina gal 100lt
tai istepiau tai veidas veitoj to kad sudrekintu kazkokie riebalia nat veido, na poto suisgere bet kazkaip fu
Atsakyti
Renkantis kremuką labai svarbu atskirti ko odai reikia, ar drėkinimo ,ar maitinimo. pagal tai ir renkiesi, drėkinamąjį kremuką arba maitinamąjį 4u.gif
Atsakyti
As susipirkau Vichy priemoniu nemazai wub.gif
3in1 makijazo valikli, aqualia thermal seruma krema veidui thumbup.gif
Myokine paakiu kremuka ir dar dovanu gavau akiu makijazo valikli, nu tikrai
viskas l. patinka... Manau kad geresniu priemoniu neturejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2008 11 18, 14:53)
As susipirkau Vichy priemoniu nemazai  wub.gif
3in1 makijazo valikli, aqualia thermal seruma krema veidui  thumbup.gif
Myokine paakiu kremuka ir dar dovanu gavau akiu makijazo valikli, nu tikrai
viskas l. patinka... Manau kad geresniu priemoniu neturejus  g.gif


O gal galėtumėte apie šį plačiau 4u.gif
Kokią funkciją atlieka ar tinka jaunesnėms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2008 11 18, 16:57)
O gal galėtumėte apie šį plačiau  4u.gif
Kokią funkciją atlieka ar tinka jaunesnėms?  ax.gif


jis skaitosi nuo mimikos raukslyciu, o jos padeda rysketi nuo 25 metu (cia pgl knygas) o siaip kiekvienam individualiai, pas vienas jau ir 20-etes matosi pas kitas 30-etes dar nebuna...
kremukas skystas, pakuote su dozatorium, kas man l. patinka wub.gif
Atsakyti
As nusipirkau sampuna ir balzama vichy dercos.Tai esu patenkinta labai.Po plovimo plaukai minkstuciai tampa,blizga,lengvai issisukuoja,nesielektrina.Graziai krenta,nes nuo kitu sampunu (kurie stipriai pamaitindavo) mano plaukai negraziai krisdavo ir i vakara plaukai jau ties saknimis pasiriebaluodavo.
Atsakyti