Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos  :)

Aš pradėjau gerti prg, tai tikiuosi kad mmm neužvėluos labai ir nereikės keisti suplanuoto vizito  :) Panos tai mano paskutinės laukiamos mmm :yahoo:

Oj kaip linkiu, kad ir tu startuotum su FET jau kitą ciklą, tikiu kad atšils snaigiukai  :)​ O kiek planuoji kelti jei viskas gerai? 

Labai linkiu, kad jų sulauktum laiku :).

Idealu vieną, nu max du, jei visgi silpni. Bijau daugiavaisio. Panika šiokia tokia begalinė būtų. Gimda dviragė, pirmą pagimdžiau vos sulaukus lygiai 37 savaičių. Jeigu daugiavaisis būtų bijau, kad ir tiek neišnešiosiu. Gal ir be reikalo įsibaiminu ir iš anksto panikuoju, bet taip jau su manim yra...

Atsakyti

Labai linkiu, kad jų sulauktum laiku :).

Idealu vieną, nu max du, jei visgi silpni. Bijau daugiavaisio. Panika šiokia tokia begalinė būtų. Gimda dviragė, pirmą pagimdžiau vos sulaukus lygiai 37 savaičių. Jeigu daugiavaisis būtų bijau, kad ir tiek neišnešiosiu. Gal ir be reikalo įsibaiminu ir iš anksto panikuoju, bet taip jau su manim yra...

Viskas bus gerai pamatysi  :) Aš ir tryznioju dė daug ko  :oh:​ Tai pilnai tave suprantu 

Atsakyti

Sveikos, kaip sekasi karščius tverti?

Atsakyti

Labukas :). Man puikiai. Šilta gera :), ko daugiau reikia. Aš totali šilumamėgė  :vacation1: . Laukiu nesulaukiu mmm ir kada jau galėsiu pas gydytoją keliaut.

Atsakyti

Mėgstu ir aš šilumą, bet man per karšta net valgyti visai nesinori, tai vaisiai ir vanduo šiandien racione  :D Man mmm po savaitės, oj kaip laukiu jų  :)​  

Atsakyti

Sveikos, kaip sekasi karščius tverti?

Oj ir man jau per karšta, naktį karšta būna. Bet tikriausiai tiek įdegusi niekada nebuvau, kaip šiais metais :) 

Atsakyti
Sveikos, seniai bebuvau čia. Nelabai kuri tema gyvybinga išskyrus šią tai noriu paklausti ar matot vaiduokliuką ar man vaidenas? My Webpage
Atsakyti

Sveikos, seniai bebuvau čia. Nelabai kuri tema gyvybinga išskyrus šią tai noriu paklausti ar matot vaiduokliuką ar man vaidenas? My Webpage

Lyg ir matosi. Po poros dienų kartokit :)

Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
Laukiančios II    :wub:
03.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
03.29 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
04.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
06.26 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)
07.05 goodmorning nelaukia mmm (16 ciklas)
08.03 Garbanelele laukia mmm (34 ciklas)
00.00 _mimozza_ (19 ciklas)
Atsakyti

Sveikos, seniai bebuvau čia. Nelabai kuri tema gyvybinga išskyrus šią tai noriu paklausti ar matot vaiduokliuką ar man vaidenas? My Webpage

Man irgi matosi neryškiai? Kartojot? Jau turėtų būti ryškus :) 

Atsakyti

Garbanėle, mačiau pernešei sąrašėlį. Tai mano dienos jau prasidėjo ir jau į pabaigą, o vat kitas ciklas, jau turėtų būti paskutinis, jei viskas pavyks, labai labai tikiu tuo ❤️ tai kitas ciklas bus rugpjūčio 1d. :)

Kaip jūs, merginos? 

Atsakyti

Sulaukusios II     :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
Laukiančios II     :wub:
03.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
03.29 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
04.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
06.26 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)
08.01 goodmorning nelaukia mmm (17 ciklas)
08.03 Garbanelele laukia mmm (34 ciklas)
00.00 _mimozza_ (19 ciklas)
Atsakyti