Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Dandelion fuzz, Juste Havva kaip jūs merginos laikotės? 

Atsakyti

Va va būtent, tipo nesupranti kaip jiems sunku  :oh:

Įkelk mums nt foto  :ax:​  

Ir pries visus kalta lieki😅🤷

Nesufokusuoja siandieninio, jei nesulauksiu mm Tai pasidarysiu kitos firmos po keliu dienu😊😊

Atsakyti

Ir pries visus kalta lieki😅🤷

Nesufokusuoja siandieninio, jei nesulauksiu mm Tai pasidarysiu kitos firmos po keliu dienu😊😊

Linkiu II pamatyti  :)​  O kelintą ciklą planuojat? Gal rašei, bet nepamenu 🙈 :D 

Atsakyti

Nu apie skolas tai tikrai naivuolė buvau, norėjom padėt, o dabar liekam patys blogiausi, ir prašinėt nuolat reik tų pinigų... Daugiau sakiau niekam niekada neskolinsim  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikutes. Kaip laikotes? Senokai čia bebuvau. Planavom leliuka nuo lapkričio mėn, bet vis nieko nebuvo. Nusprendėm emigruoti į Norvegiją, čia apie tai negalvojom, bet prilipo labai laimingi esam, bet gaila, kad sunku dabar grįžti į Lietuvą.. Čia daktarai nedirba, neaišku net ką daryti.. Geriu foli, būna negerumas užeina, susvaigsta galva, apetitas nedidelis, krūtinę skauda. Teks laukti kol bus atidaryti keliai atga, o dabar reikia tikėtis, kad leliukuo bus viskas gerai. pagal programėlę jau 6 sav 

Beja, abu testai iškart akyse parodė ll 😍

Atsakyti

Sveikutes. Kaip laikotes? Senokai čia bebuvau. Planavom leliuka nuo lapkričio mėn, bet vis nieko nebuvo. Nusprendėm emigruoti į Norvegiją, čia apie tai negalvojom, bet prilipo labai laimingi esam, bet gaila, kad sunku dabar grįžti į Lietuvą.. Čia daktarai nedirba, neaišku net ką daryti.. Geriu foli, būna negerumas užeina, susvaigsta galva, apetitas nedidelis, krūtinę skauda. Teks laukti kol bus atidaryti keliai atga, o dabar reikia tikėtis, kad leliukuo bus viskas gerai. pagal programėlę jau 6 sav 

Beja, abu testai iškart akyse parodė ll 😍

Atsakyti

Linkiu II pamatyti  :)​  O kelintą ciklą planuojat? Gal rašei, bet nepamenu 🙈 :D

Aciu❤️❤️Nesakiau, taciau nuo 2016 geguzes, tai cia gerai paskaiciuoti reikia kiek ciklu praeje 🤔😅

Atsakyti

Nu apie skolas tai tikrai naivuolė buvau, norėjom padėt, o dabar liekam patys blogiausi, ir prašinėt nuolat reik tų pinigų... Daugiau sakiau niekam niekada neskolinsim  :unsure:​ 

As taip pat sakiau kad viskas, ner cia ko visi dirbam ir uzsidirbam, o jei kazkas gyvent nemoka Tai cia jau ju reikalas🙄 zinoma nekalbu apie tuos atvejus Kai nelaimes ivyksta🙃

Atsakyti

Sveikutes. Kaip laikotes? Senokai čia bebuvau. Planavom leliuka nuo lapkričio mėn, bet vis nieko nebuvo. Nusprendėm emigruoti į Norvegiją, čia apie tai negalvojom, bet prilipo labai laimingi esam, bet gaila, kad sunku dabar grįžti į Lietuvą.. Čia daktarai nedirba, neaišku net ką daryti.. Geriu foli, būna negerumas užeina, susvaigsta galva, apetitas nedidelis, krūtinę skauda. Teks laukti kol bus atidaryti keliai atga, o dabar reikia tikėtis, kad leliukuo bus viskas gerai. pagal programėlę jau 6 sav 

Beja, abu testai iškart akyse parodė ll 😍

Sveika! Sveikinu! O Norvegijoj dirba daktarai, mano vyras turėjo kelias net konsultacijas telefonu, bet galima ir internetu. Buvo ir kraujo priduoti, nes turėjo paskirta laiką, nuėjo su kauke, tai klausė, o kodėl jūs su kauke? O pas gydytoją irgi paskyrė laiką atvykti, tai jis sako ar saugu dabar dėl to viruso vykti pas gydytoją? Tai gydytoja patikino, kad pas juos infekuotų nėra, viskas dezinfekuojama ir priimama po vieną paciantą tik jo laiku.

Tai žodžiu tikrai dirba iš savo patirties galiu pasakyti :) 

Atsakyti

Aciu❤️❤️Nesakiau, taciau nuo 2016 geguzes, tai cia gerai paskaiciuoti reikia kiek ciklu praeje 🤔😅

Tai jau tikrai ilgai... O pirmas vaikutis? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodmorning: 08 balandžio 2020 - 16:18

Tai jau tikrai ilgai... O pirmas vaikutis? 

Pirmas nėštumas baigėsi persileidimu 2017.11, o po to ir nepastojau ;)  Turbūt esu viena jauniausių...man tik 22 sueis šį mėnesį, atrodo problemų neturėtų būti... tačiau va nesigauna nors tu ką 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EstaVa: 08 balandžio 2020 - 16:25

Pirmas nėštumas baigėsi persileidimu 2017.11, o po to ir nepastojau ;)  Turbūt esu viena jauniausių...man tik 22 sueis šį mėnesį, atrodo problemų neturėtų būti... tačiau va nesigauna nors tu ką 

Tikrai jau ilgai planuojat  :unsure:​ O kokius nors tyrimus dareisi?

Atsakyti