Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

O ta temperatura geriausia ryte matuoti? I burna tinka? Kazkaip nesigaudau su tempos matavimu :)

Reikia matuotis ryte dar nepakilus iš lovos. Stengtis tuo pat metu. Burnoj matuotis didžiausios paklaidos, nes nežinai, ar kartais nemiegi prasižiojus. Tiksliausia makštyje matuotis.

Atsakyti

Aš šiandien turėjau sulaukt mmm, bet neparėjo dar  :hmm:  programėlė išvis rodė, kad vakar turėjo pareit, lyg ryte maudė, tai galvojau pramuš, bet vis dar nėra, nu kas dabar joms pasidarė  :unsure: jei nebūtų nepratekamumas nustatytas, tai jau senai nt gadinčiau, bet kai nėra galimybių pastot, tai sėdžiu rami ir laukiu  :huh2:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodmorning: 07 balandžio 2020 - 22:12

Aš šiandien turėjau sulaukt mmm, bet neparėjo dar  :hmm:  programėlė išvis rodė, kad vakar turėjo pareit, lyg ryte maudė, tai galvojau pramuš, bet vis dar nėra, nu kas dabar joms pasidarė  :unsure: jei nebūtų nepratekamumas nustatytas, tai jau senai nt gadinčiau, bet kai nėra galimybių pastot, tai sėdžiu rami ir laukiu  :huh2:​ 

Dar palauk porą dienų, o gal kažkokiu stebuklingu ir mistiniu būdu visgi pastojai  :hmm:​ O gal labai jaudiniesi dėl ko nors? 

Atsakyti

Aš šiandien turėjau sulaukt mmm, bet neparėjo dar  :hmm:  programėlė išvis rodė, kad vakar turėjo pareit, lyg ryte maudė, tai galvojau pramuš, bet vis dar nėra, nu kas dabar joms pasidarė  :unsure: jei nebūtų nepratekamumas nustatytas, tai jau senai nt gadinčiau, bet kai nėra galimybių pastot, tai sėdžiu rami ir laukiu  :huh2:​ 

Labuka, as irgi turejau sulaukt bet nieko, GK aukstai, pasidariau clearblue testuka, ryskesnis nei kad buvo pries tai, taciau skaitmeninis parode kad nesilaukiu, tai laukiu mm spakainiai  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš šiandien turėjau sulaukt mmm, bet neparėjo dar  :hmm:  programėlė išvis rodė, kad vakar turėjo pareit, lyg ryte maudė, tai galvojau pramuš, bet vis dar nėra, nu kas dabar joms pasidarė  :unsure: jei nebūtų nepratekamumas nustatytas, tai jau senai nt gadinčiau, bet kai nėra galimybių pastot, tai sėdžiu rami ir laukiu  :huh2:​ 
O tau darė su putom ar nuotrauką? Jei nuotrauką, tai su narkoze ar be? Pati kai dariausi pratekamumą, tai skaičiau, kad dalis atvejų, kai daromas pratekamumas be narkozės gaunami dalinai klaidingi rezultatai. Tikrinant vieną kiaušintakį suskausta, tada ir kitas paprasčiausiai užspazmuoja. Gaunasi nepratekama, nors realiai pratekama viskas.

Linkiu stebuklo  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 07 balandžio 2020 - 22:51

Labuka, as irgi turejau sulaukt bet nieko, GK aukstai, pasidariau clearblue testuka, ryskesnis nei kad buvo pries tai, taciau skaitmeninis parode kad nesilaukiu, tai laukiu mm spakainiai  :rolleyes:​ 

Kažkur forumuose mačiau, kad skaitmeniniai vėliausiai parodo ir yra ne itin jautrūs. Taigi manau vilčių turi. Linkiu, kad taip būtų.

Atsakyti

Kažkur forumuose mačiau, kad skaitmeniniai vėliausiai parodo ir yra ne itin jautrūs. Taigi manau vilčių turi. Linkiu, kad taip būtų.

Dekoju labai, bet nenoriu prisisvajoti😁 jau seniai vaiduokliuka NT maciau, Tai tiek laimes buvo, na o dabar bus kaip bus🙃😊 

Atsakyti

O tau darė su putom ar nuotrauką? Jei nuotrauką, tai su narkoze ar be? Pati kai dariausi pratekamumą, tai skaičiau, kad dalis atvejų, kai daromas pratekamumas be narkozės gaunami dalinai klaidingi rezultatai. Tikrinant vieną kiaušintakį suskausta, tada ir kitas paprasčiausiai užspazmuoja. Gaunasi nepratekama, nors realiai pratekama viskas.

Linkiu stebuklo  :4u:

Man darė su putom ir man skaudėjo baisiai ir pati mačiau ekrane, kad gimda pučiasi, o nieks į kiaušintakius nejuda... Labai nenoriu sau vėl vilties įsivaryt 😔

Mimoza nu aš irgi galvoju, kad reik dar kantrybės, gal šiaip organizmas reaguoja į kažką, nėra kad kažko nervinčiausi, bet dabar pagalvojus, tai buvo... Mums pinigų negrąžina, kur paskolinom, jau vėluoja mėnesį ir man brangūs žmonės ir mb sakiau skolinam, tikrai grąžins, o dabar tiek nervų privarė, nes vis atidėlioja ir vis kažką sugalvoja naujo kiekvieną dieną  :unsure:

Esteva aš galvoju, kad nu ar įmanoma, kad tiek testų meluotų? Man yra kažkada 2 melavę, bet trečias jau buvo neigiamas ir visi po jo irgi, o čia kai visi teigiami, tai nu visko gali būti! 

Aš gal būčiau nt pasidarius šiandien būtų tada viskas aišku air nereiktų spėlioti, bet jau buvau tualete ir pagalvojau tik po to  :oh: 

Atsakyti

Sveikos  :) 

goodmorning, oj su tais skolinimais 🙈 mes ir savam buvom paskolinę, labai artimam žmogui tai *** ble  :aggressive: Gal metų prireikė kad viską grąžintų, bet kaulinant   :frusty: O kas bjauriasia jis sakydavo, kad tikrai neturi, bet paskui pats pasirodydavo kad apsipirko nuo kojų iki galvos  :frusty:  :aggressive: Kitą kartą kavinėje užklupome paskambinę per video. Tai kai viską grąžino, daugiau nei cento neskolinome, o prašė tai dar ne kartą  :oh: Nuoširdžiai tokių žmonių nesuprantu.  :(​ 

Atsakyti

Sveikos  :)

goodmorning, oj su tais skolinimais 🙈 mes ir savam buvom paskolinę, labai artimam žmogui tai *** ***  :aggressive: Gal metų prireikė kad viską grąžintų, bet kaulinant   :frusty: O kas bjauriasia jis sakydavo, kad tikrai neturi, bet paskui pats pasirodydavo kad apsipirko nuo kojų iki galvos  :frusty:  :aggressive: Kitą kartą kavinėje užklupome paskambinę per video. Tai kai viską grąžino, daugiau nei cento neskolinome, o prašė tai dar ne kartą  :oh: Nuoširdžiai tokių žmonių nesuprantu.  :(​ 

O blogiausia buna, kai paprasai skolos ir tampi paciu blogiausiu, vyro broliui paskolinom, paprasem po 3men grazint, Nors sake per 2 SAV atiduos, Tai po siai dienai   Jo zmona nesisveikina su manim, o jau metai praejo  :unsure:  is kitos puses juokinga, na bet ka dabar :rolleyes:​ 

Atsakyti

Man darė su putom ir man skaudėjo baisiai ir pati mačiau ekrane, kad gimda pučiasi, o nieks į kiaušintakius nejuda... Labai nenoriu sau vėl vilties įsivaryt 😔

Mimoza nu aš irgi galvoju, kad reik dar kantrybės, gal šiaip organizmas reaguoja į kažką, nėra kad kažko nervinčiausi, bet dabar pagalvojus, tai buvo... Mums pinigų negrąžina, kur paskolinom, jau vėluoja mėnesį ir man brangūs žmonės ir mb sakiau skolinam, tikrai grąžins, o dabar tiek nervų privarė, nes vis atidėlioja ir vis kažką sugalvoja naujo kiekvieną dieną  :unsure:

Esteva aš galvoju, kad nu ar įmanoma, kad tiek testų meluotų? Man yra kažkada 2 melavę, bet trečias jau buvo neigiamas ir visi po jo irgi, o čia kai visi teigiami, tai nu visko gali būti! 

Aš gal būčiau nt pasidarius šiandien būtų tada viskas aišku air nereiktų spėlioti, bet jau buvau tualete ir pagalvojau tik po to  :oh:

Na bus matyt, mm dar neparejo laukiam kas bus😁 pasidariau kazkoki piguti seseli tik meta blanku🤷🤔

Atsakyti

O blogiausia buna, kai paprasai skolos ir tampi paciu blogiausiu, vyro broliui paskolinom, paprasem po 3men grazint, Nors sake per 2 SAV atiduos, Tai po siai dienai   Jo zmona nesisveikina su manim, o jau metai praejo  :unsure:  is kitos puses juokinga, na bet ka dabar :rolleyes:​ 

Va va būtent, tipo nesupranti kaip jiems sunku  :oh: 

Įkelk mums nt foto  :ax:​  

Atsakyti