Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(_mimozza_ @ 2020 08 26, 13:38)
Ačiū ❤Kažkaip sunku būtų patikėti, kad du apsigyveno. Bet mano šis pastojimas iš vis kaip stebuklas kažkoks. Tai du būtų iš vis kosmosas  blink.gif </p><p>Kiek tau savaičių jau? Manau jau ne be daug liko iki susitikimo  wub.gif </p>

Visko gali buti. Bet tikrai nesvarbu kiek. smile.gif

Jau 34 savaite eina. Dar menesiuka noriu paaugint ir galima gimdyt. ❤ Labai jau laukiu kada galesiu ant ranku paimti...

QUOTE(goodmorning @ 2020 08 26, 14:20)
<p>Neužkibo... </p>

Uzjauciu labai. 😢 Laikykis!
Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
  • _mimozza_ (21 ciklas)

Laukiančios II    :wub:

08.23 goodmorning nelaukia mmm (18 ciklas)
09.30 Garbanelele nelaukia mmm (36 ciklas)
00.00 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
00.00 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
00.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
00.00 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)

Atsakyti

Labas merginos, kaip laikotės?  :) 

Atsakyti

Labas merginos, kaip laikotės?  :)
Labas :). Su rudenėliu  :4u: . Parkeliavo mmm eilinį kartą. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir ruošimės šį ciklą pasitikti savo pupuliukus iš ledynmečio :).

 

Kaip tu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 01 rugsėjo 2020 - 19:24

Labas :). Su rudenėliu  :4u: . Parkeliavo mmm eilinį kartą. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir ruošimės šį ciklą pasitikti savo pupuliukus iš ledynmečio :).

Kaip tu?

Laikysiu 🤞kad viskas būtų gerai  :) 

Aš gerai, jau mačiau savo mažiuką  :wub: Atitinka 6+5 d. Šiek tiek mažesnis nei pagal mm, bet ginė sakė kad viskas puiku ir širdelė plaka  :wub:​ 

Atsakyti

Laikysiu 🤞kad viskas būtų gerai  :)

Aš gerai, jau mačiau savo mažiuką  :wub: Atitinka 6+5 d. Šiek tiek mažesnis nei pagal mm, bet ginė sakė kad viskas puiku ir širdelė plaka  :wub:​ 

Kaip smagu ir gera klausyti  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Goodmorning, kaip tu?

Kaip tavo savojauta, mimozza?

Atsakyti

Goodmorning, kaip tu?

Kaip tavo savojauta, mimozza?

Sveika,

Paskutiniu metu labai jėgų neturiu  :unsure: buvo peršalimas prisikabinęs, bet kaip ir geriau. Pastarasias dvi dienas visada alkana ir miego noriu. O su pūsle iš vis tragedija, neįsivaizduoju iš kur tiek prisikaupia nes pastoviai į wc einu  :oh:​ 

Atsakyti

Sveika, Paskutiniu metu labai jėgų neturiu  :unsure: buvo peršalimas prisikabinęs, bet kaip ir geriau. Pastarasias dvi dienas visada alkana ir miego noriu. O su pūsle iš vis tragedija, neįsivaizduoju iš kur tiek prisikaupia nes pastoviai į wc einu  :oh:​ 
Priprasi prie lakstymo :). Tiesiog gimda didėja, spaudžia. Tiek neišlaiko, kiek ankščiau, iš kitos pusės džiaugtis reikia, vadinasi auga pupulis :). Ot paguodžiau :D

Rinkis daržoves ir vaisius užkandžiams, pagelbės. Pamenu sėdžiu darbe, nulekiu sausainių nusiperku. Kol vieną dieną sumojau, kad blogai gali baigtis, jei nesustosiu :)

 

O aš pradėjau pasiruošimą. Kėlimą darysim stimuliuotam cikle. Kol kas nežinomybė pjauna...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 05 rugsėjo 2020 - 19:41

Priprasi prie lakstymo :). Tiesiog gimda didėja, spaudžia. Tiek neišlaiko, kiek ankščiau, iš kitos pusės džiaugtis reikia, vadinasi auga pupulis :). Ot paguodžiau :D

Rinkis daržoves ir vaisius užkandžiams, pagelbės. Pamenu sėdžiu darbe, nulekiu sausainių nusiperku. Kol vieną dieną sumojau, kad blogai gali baigtis, jei nesustosiu :)

O aš pradėjau pasiruošimą. Kėlimą darysim stimuliuotam cikle. Kol kas nežinomybė pjauna...

Šiąnakt tai gal 10 kartų ėjau į wc, jei nedaugiau 🙈 Tai be miego beveik  :oh: 

Stengiuosi užkandžiauti kuo sveikiau, vengiu labai saldumynų, nes su pirma 20 kg uužsiauginau 🙈 Jau tiek nebenorėčiau.

Turi būti viskas gerai, laikykis  :4u:  

Atsakyti

Sveikutės :)

Aš truputį atitrūkus, baigėsi mūsų atostogos. Kažkaip stengiuosi nebegalvoti. Nežinau kada dabar darysim vėl įkėlimą, turim dar du bandymus, bet tam reikia būti Lietuvoje bent mėnesį, tai gal per Kalėdas ar kažkada, nekalbam kažkaip dar apie tai. Labai išvargino visas šitas procesas... 

Labai gera girdėti kad pas jus viskas juda! Kad ir koks tas laukimasis sunkus mimozza, bet labai tau pavydžiu, aišku baltai ❤️

Garbanelele laikysiu labai stipriai kumščius už tave!!! 

Atsakyti

Mano kitos mm nusimato rugsėjo 26d. :) 

Šios vėlavo, stresas padarė savo, reik išmokti nesinervuoti ir priimti viską lengviau :) 

Atsakyti