Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
  • _mimozza_ (21 ciklas)

Laukiančios II    :wub:

09.26 goodmorning nelaukia mmm (19 ciklas)
09.30 Garbanelele nelaukia mmm (36 ciklas)
00.00 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
00.00 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
00.00 pitika5 nelaukia mmm (20 ciklas)
00.00 Serena.. nelaukia mmm (8 ciklas)

Atsakyti

Mano kitos mm nusimato rugsėjo 26d. :)

Šios vėlavo, stresas padarė savo, reik išmokti nesinervuoti ir priimti viską lengviau :)

Gerai susidėlioti mintis. Mes buvom priversti laukti, tai kažkaip viskas susikrato. Viskas bus gerai :)

Atsakyti

Gerai susidėlioti mintis. Mes buvom priversti laukti, tai kažkaip viskas susikrato. Viskas bus gerai :)

Aha, kažkaip labai viskas ir mums nusitempė. Pirmiausiai ta polypas, paskui karantinas, tai atrodo jau galėjo senai būti viskas įvykę, o dabar stoja viskas.. 

Atsakyti

sveikutes!!  100 metu cia nebuvau! Uzejau paziuret kaip jums sekasi  :wub:   

pas mane jokiu dziugiu naujienu.. vis dar laukiu IVF. Goodmorning- as irgi taip pagalvoju, kad jau galejo seniai but.. man tas pats- polipas, tada karantinas  :rolleyes:  :D   pagaliau buvom privalomai pas psichologa kuris patvirtino, kad esam pilnai pasiruose tevystei  :D   dabar laukiu skambucio is klinikos.. nu vienu zodziu laukimas laukimas laukimas  :unsure:​  

Atsakyti

Labas rytas :) Aš su netikėtom naujienom :wub:

attachicon.gifIMG_20200810_095656.jpg

wou! uzejau netiketai ir kokios naujienos!! SVEIKINIMAI!!   :clap:  :dovana:​ 

Atsakyti

Goodmorning  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

wou! uzejau netiketai ir kokios naujienos!! SVEIKINIMAI!!   :clap:  :dovana:​ 

Ačiū  :) 

Oj kaip smagu tave čia vėl matyti  :ax:​ 

Atsakyti

Ačiū  :)

Oj kaip smagu tave čia vėl matyti  :ax:​ 

aciu  :wub:  :4u:  

siandien turi skambint is klinikos. Paklausiu kada pradedam IVF..  :rolleyes:  kiek dar jie atidelios..... mano drauge si menesi daro IVF, tai butu faina kartu  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Garbanelele, kaip reikaliukai pas tave? Gal jau įkėlimą darė? :ax: 

aciu  :wub:  :4u:  

siandien turi skambint is klinikos. Paklausiu kada pradedam IVF..  :rolleyes:  kiek dar jie atidelios..... mano drauge si menesi daro IVF, tai butu faina kartu  :wub:​ 

Kad tik greičiau pradėtumėte visą kelią  :ax:​ 

Atsakyti

Gintare, kaip smagu tave vėl pamatyti! Va žiūrėk greit čia viskas pas tave susitvarkys, būtinai parašyk kaip ir kas  :wub: 

Pas mane dabar reikalai nusikėlė neaišku iki kada, tai bent be Kalėdų neplanuojam grįžti į Lietuvą, tai ir įkėlimo nebus dar..

Mimozza, kaip tu? 

Garbanelele, kokios pas tave naujienos? 

Atsakyti

Parašiau ir prisiminiau, kad sapnavau, jog esu nėščia šiąnakt  :D

Tiek jau kartų nusivilti, kad net negalėjau patikėti  :D

Atsakyti

Sveikos :). Vakar perkėlė du pupulius. Lieka laukti ir melstis, kad bent vienas augtų toliau. Vienas atšilo nesėkmingai. O likusių dviejų kokybė neblizga, bet labai tikiuosi, kad jiems pas mane patiks ir viskas bus gerai.

Na o jei ne, tada vėl viskas nuo pradžių.

Atsakyti