Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Aciu, merginos.  :) 

Taip, jau pradesim stimuliacija. Tik menesiniu dar ne kvapo. :unsure: Turbut reiks nukelt vizita. :( 

Atsakyti

Aciu, merginos.  :)

Taip, jau pradesim stimuliacija. Tik menesiniu dar ne kvapo. :unsure: Turbut reiks nukelt vizita. :(

Gal naktį pramuš  :) 

O aš ryt skambinsiu ginei pasiderinti apžiūros laiko. Iš pat ryto dar pas endo nueisiu profilaktikai, nes liepė ateiti tokiu metu vėl pasitikrinti skydliaukės.

Atsakyti

Aciu uz naujus namucius :4u:  baigesi mmm,laikas kibti i nd,gal si ssarta pataikysim ant vaisingos dienos :D​ 

Atsakyti

Oi panos  :D smarkiai nenuteiskit :P  pasipasakosiu :D 

zodZiu mes dar Oro dubingiuose. Aisku sekmadienis, visi isivazibejo namo, o kes iki ryt liekam. IsivaiZduokit kad visam spa mes vieni ir dar atvazevo dvi jaunos poreles :rolleyes: . Matyt jaunimas galvojo pabus romantiskai  :D .  8vakaro, visi baseine.. porele pluduriuoja susirakine, o cia seimyna musu :rolleyes:  :D  :D ... vyras uzsikeles mane ant peciu meto i baseina  :lol: . Mes pagarbiai, bet taip siautem, kad sakau mes kaip kokia kontraceptiku reklama  :lol:  numusim bet koki nora fiti miti zmonem :oh: . Lakste lakste i pirtele pasiniurkyti, bande tam baseine ten laizekus metyt ale mes per daug bangas kelem ir nepaejo chebrai.. bais juokingai buvo nes dar bernioks bande mwrgiote pataskyt ale ten visai nekas buvo. 

Atsakyti

Hal, prijuokinai 😂😂😂 patys kalti, kambariuose reikia niurkytis, o ne viešose vietose 😂

Atsakyti

Kaip juokingai susiskaite 😂😂😂

Mimoza, pranesk kaip sekesi 😊

Nepramuso nakti, o ir ateit reikia 2-3 cd. Tai atsaukiau vizita ir registruosiuos kai pareis. Ot  🤦🏼♀

Atsakyti

Oi panos  :D smarkiai nenuteiskit :P  pasipasakosiu :D

zodZiu mes dar Oro dubingiuose. Aisku sekmadienis, visi isivazibejo namo, o kes iki ryt liekam. IsivaiZduokit kad visam spa mes vieni ir dar atvazevo dvi jaunos poreles :rolleyes: . Matyt jaunimas galvojo pabus romantiskai  :D .  8vakaro, visi baseine.. porele pluduriuoja susirakine, o cia seimyna musu :rolleyes:  :D  :D ... vyras uzsikeles mane ant peciu meto i baseina  :lol: . Mes pagarbiai, bet taip siautem, kad sakau mes kaip kokia kontraceptiku reklama  :lol:  numusim bet koki nora fiti miti zmonem :oh: . Lakste lakste i pirtele pasiniurkyti, bande tam baseine ten laizekus metyt ale mes per daug bangas kelem ir nepaejo chebrai.. bais juokingai buvo nes dar bernioks bande mwrgiote pataskyt ale ten visai nekas buvo. 

Žvengiu balsu  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Kaip juokingai susiskaite 😂😂😂

Mimoza, pranesk kaip sekesi 😊

Nepramuso nakti, o ir ateit reikia 2-3 cd. Tai atsaukiau vizita ir registruosiuos kai pareis. Ot  🤦🏼♀

Pranešiu būtinai, liepė skambintis 9.30 tai greit jau skambinsiu, tai vien nuo minties pilvą suka kažkodėl  :oh: O kiaušides tai vajė vajė kaip maudžia ypač per ND  :oh:​ 

Atsakyti

Sakė niekas neišsibraukė  :oh:​ dabar turiu laukti skambučio ir tada lėkti į kliniką, kaip nervina... O ginė dirba iki 16 val, tai jei teks laukt jos darbo pabaigos 

Atsakyti

Mimoza, ar paskambino? 

Mano memes parsivilko pagaliau 🤦🏼♀

Atsakyti

Mimoza, ar paskambino? 

Mano memes parsivilko pagaliau 🤦🏼♀

Jau buvau, paaugo vienas iki 17 mm, kitas nesureagavo 😒 sakė palikti savieigai ir laukti mmm, nes yra panašumo kad folis jau nyksta nes sienelė storoka ir kiek banguota  :unsure:

Atsakyti

Jau buvau, paaugo vienas iki 17 mm, kitas nesureagavo 😒 sakė palikti savieigai ir laukti mmm, nes yra panašumo kad folis jau nyksta nes sienelė storoka ir kiek banguota  :unsure:

Pala, tai reiskia, kad pavelavai su sprogduku? Ar kaip cia? :hmm: 

Atsakyti