Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Airise- daznai galvoju apie tave- linkiu, kad viskas eitusi sklandziai  :wub:  :4u:  

Atsakyti

Airise vartoti tai liepe, tik ta iprastine doze, kuri daugmaz tik del palaikymo, bet nelabai pakels vit kieki. Pas mane rodo deficita. Sako yra tokie "shotai" kur dvi ar trys dozes sugeri ir atsistato, bet jo negalima jei moteris laukiasi ir gali lauktis. 

Aaa, tada supratau. :) 

Airise- daznai galvoju apie tave- linkiu, kad viskas eitusi sklandziai  :wub:  :4u:  

❤❤❤

Atsakyti

Vit D būtinai turi eiti su K vit, kad gerai įsisavintų, aš vaistinėje ir prašiau tokių, kad būtų abu  :)​ 

Atsakyti

Adele 85 sveikinimai  :wub:  

Merginos gal kazkas kelet Vit D kieki ir turite rekomendaciju koki preparata naudojote? Nuejau pas gydytoja tai taip neaiskiai sukalbejo - dideles dozes gert negalima jei yra tikimybe kad laukiesi ar planuoji pastoti, o iprastiniai vit neva tik palaikymui o ne vit pakelimui.

Aš Boncel gėriau, man nieko panaušaus nesakė endo kad jei planuoji, tai negalima didesnės dozės. 

Atsakyti

Sveikos, merginos, as jau po operacijos. Dar laiko mane ligoninei, nuotaikos liudnos. Laikas dometis pagalbiniu :(

Atsakyti

Kaip praejo pati operacija?

neliudek saulyt..

Atsakyti

Sveikos, merginos, as jau po operacijos. Dar laiko mane ligoninei, nuotaikos liudnos. Laikas dometis pagalbiniu :(

Kodėl taip sakai? Ką pasakė? Neliūdėk mieloji  :4u:​  Pagalbinis nėra blogis, tai yra nuostabi galimybė susilaukti mažylio kai natūraliai nepavyksta  :) 

Atsakyti

:huh2: 

Kodėl taip sakai? Ką pasakė? Neliūdėk mieloji  :4u:  Pagalbinis nėra blogis, tai yra nuostabi galimybė susilaukti mažylio kai natūraliai nepavyksta  :)

mimoza tavo vyriskis jau susivyniojo koines ar dar ne? Kazkaip praziopsojau.

mano jau visa savaite isvazeves.. liuuudna.. pirma savaite visada pati sunkiausia 

Atsakyti

:huh2:

mimoza tavo vyriskis jau susivyniojo koines ar dar ne? Kazkaip praziopsojau.

mano jau visa savaite isvazeves.. liuuudna.. pirma savaite visada pati sunkiausia 

Jau spėjau ir apsiprasti  :D​ šeštadienį bus lygiai 3 savaitės kaip išvykęs 🙄

Atsakyti

pati operacija tai pavyko gerai, greit atsigavau, db tik labai valgyt noriu. desine kiauside sugadina buvusio negimdinio, kaire visiskai su saaugom, bandant tvarkyt, dazai vistiek nepraejo. sake lieka tik pagalbinis. 

Atsakyti

pati operacija tai pavyko gerai, greit atsigavau, db tik labai valgyt noriu. desine kiauside sugadina buvusio negimdinio, kaire visiskai su saaugom, bandant tvarkyt, dazai vistiek nepraejo. sake lieka tik pagalbinis. 

Ei.. nosi i virsu, yra ir sviesioji puse, nebesvaistysi laiko laukimui ir supuosi savo maziuka greiciau nei , kad lauktum dar pora metu. 

Atsakyti

pati operacija tai pavyko gerai, greit atsigavau, db tik labai valgyt noriu. desine kiauside sugadina buvusio negimdinio, kaire visiskai su saaugom, bandant tvarkyt, dazai vistiek nepraejo. sake lieka tik pagalbinis. 

Tikrai nosį aukštyn, nes pagalbinį gausi kompensuojamą ir plius laukti nebereikės. Tai belieka gauti siuntimą ir tu jau pakeliui link nėštukių sąrašėlio  :) ir manau daug greičiau sulauksi džiugių žinių nei kad aš.  :)​ 

Atsakyti