Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

pati operacija tai pavyko gerai, greit atsigavau, db tik labai valgyt noriu. desine kiauside sugadina buvusio negimdinio, kaire visiskai su saaugom, bandant tvarkyt, dazai vistiek nepraejo. sake lieka tik pagalbinis. 

Tiesa visos sako, geriau sužinoti, nei gyvenant nežinant ir tuščio viltim :) dabar jau viskas aišku ir ką daryti aišku! Tik pirmyn ir stiprybės ❤️

Atsakyti

Labutis 😉 man kažkokie nekalbadieniai pastaruoju metu 😇 kokia gyva temutė!! Naujai prisijungusioms linkiu neuzsibuti  :wub:

 

Pasidariau šiandien pregna nt ir netikiu savo akimis, ar ir jūs tą patį matote? 


Pridėta:

Atsakyti

Niloticus, aš matau, linkiu, kad būtų tiesa  :wub: . Kiek iki mmm dar?

Atsakyti

aciu jums labai. dabar va atsikeliau ligoninei ir tikrai galvoju: o kas butu jei ne si operacija? bandyciau ir bandyciau? kiekviena menesi mintys ar padarem laiku, jei nepavyksta kazkoks beviltiskumo jaumas visada. 

Tiktai labai liudna tokiuose metuose isgirsti, kad naturaliai jau nieko nesigaus. 

Dabar net nezinau nuo ko pradeti. 

Atsakyti

Niloticus! wou!  :rolleyes:  :wub:  kiek dar iki mmm?  Linkiu, kad nebutu melagis ir turetume nauja  :nestuke  jau laikas butu  :wub: 

Atsakyti

aciu jums labai. dabar va atsikeliau ligoninei ir tikrai galvoju: o kas butu jei ne si operacija? bandyciau ir bandyciau? kiekviena menesi mintys ar padarem laiku, jei nepavyksta kazkoks beviltiskumo jaumas visada. 

Tiktai labai liudna tokiuose metuose isgirsti, kad naturaliai jau nieko nesigaus. 

Dabar net nezinau nuo ko pradeti. 

tai va butent- bandytum bandytum ir nieko nebutu! O dabar zinai ir gali nieko nelaukus imtis priemoniu!  :4u:​  

Atsakyti

Nicolitus! Eik dar apsisiok koki!! Kaip fainiai!!!! 

Atsakyti

Labutis 😉 man kažkokie nekalbadieniai pastaruoju metu 😇 kokia gyva temutė!! Naujai prisijungusioms linkiu neuzsibuti  :wub:

Pasidariau šiandien pregna nt ir netikiu savo akimis, ar ir jūs tą patį matote? 

Eina sau! Kaip gerai rytas prasidėjo  :wub:​ Linkiu ryškėti! Lauksim daugiau testų :) 

Atsakyti

Niloticus, aš matau, linkiu, kad būtų tiesa  :wub: . Kiek iki mmm dar?

Niloticus! wou!  :rolleyes:  :wub:  kiek dar iki mmm?  Linkiu, kad nebutu melagis ir turetume nauja  :nestuke  jau laikas butu  :wub:
Iki mm 3 dienos likę, tikiuosi ne melagis  :ax:​ turiu dar vieną nt, tai ryt vėl pabandysiu 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 28 sausio 2020 - 08:50

Labad rytas  :) 

Labutis 😉 man kažkokie nekalbadieniai pastaruoju metu 😇 kokia gyva temutė!! Naujai prisijungusioms linkiu neuzsibuti  :wub:

Pasidariau šiandien pregna nt ir netikiu savo akimis, ar ir jūs tą patį matote? 

Wau, kaip smagu, linkiu ryškėti  :wub: 

aciu jums labai. dabar va atsikeliau ligoninei ir tikrai galvoju: o kas butu jei ne si operacija? bandyciau ir bandyciau? kiekviena menesi mintys ar padarem laiku, jei nepavyksta kazkoks beviltiskumo jaumas visada. 

Tiktai labai liudna tokiuose metuose isgirsti, kad naturaliai jau nieko nesigaus. 

Dabar net nezinau nuo ko pradeti. 

Išsirink kliniką ir gydytoją pas ką norėtum darytis IVF. Keliauk pas šeimos gyd. ir prašyk siuntimo pagalbinio apvaisinimo procedūrai. 

Atsakyti

Sveikos, merginos, as jau po operacijos. Dar laiko mane ligoninei, nuotaikos liudnos. Laikas dometis pagalbiniu :(

Suprantu kodel liudna, visos noretumem naturaliai, bet paziurek is kitos puses - dabar tau bent jau viskas aisku ir tiksliai zinai ka daryti kad sulauktum savo angeliuko  :wub:​ 

Atsakyti

aciu jums labai. dabar va atsikeliau ligoninei ir tikrai galvoju: o kas butu jei ne si operacija? bandyciau ir bandyciau? kiekviena menesi mintys ar padarem laiku, jei nepavyksta kazkoks beviltiskumo jaumas visada. 

Tiktai labai liudna tokiuose metuose isgirsti, kad naturaliai jau nieko nesigaus. 

Dabar net nezinau nuo ko pradeti. 

Negraužk savęs tokiom mintim, pasistenk nurimti. Gerai merginos sako, kad dabar jau žinai , ką daryti ir nereiks laiko veltui švaistyti. Tu pagalvok, jei kokius 5-10 metų bandai su viltim, kad pasiseks, o paaiškėja, kad seniai reikėjo pagalbos. Tu gali turėti vaikučių, turi gimdą, turi kiaušides, kurios veikia kaip suprantu. Tik tereikia mažumėlės pagalbos apeinant kiaušintakius. Viskas susitvarkys  :4u:​ 

Atsakyti