Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Na as jau po. Palaikysiu jus dar itampoje. :D Padare echo. Gydytoja pasake, kad gimdoj kaip ir matosi kazkas, bet labai neryskiai. Sako reikia dar palaukti, tai varysiu anksti ryte antradieni, nes nebeistversiu to laukimo.

Kaip smagu 🥰 dziaugiuos uz tave ❤ Galesim abi antradienio laukti 🥰

Atsakyti

O man tai išvis dovanėlė šiandien  :oh:  Buvau pas ginekologę užvakar, paėmė tepinėlį, šiandien ateinu atsakymų, sako pienligė pas tave  :huh2:  Sakau bet kaip, jokių simptomų, nu tikrai nieko nėra, nieko nejaučiu, sako nu būna kartais ir taip  :oh:  Tai va sako, gal tas ir trugdo, nes tokioj terpėj greit žūsta plaukikai  :dry2: Tai labai labai tikiuosi kad tikrai tas ir trugdo   :ax:

Na tokia slapukė pienligė, bet gerai, kad atrado  :D O ir išskyros nebuvo pasikeitusios?  :hmm:​ 

Atsakyti

Na as jau po. Palaikysiu jus dar itampoje. :D Padare echo. Gydytoja pasake, kad gimdoj kaip ir matosi kazkas, bet labai neryskiai. Sako reikia dar palaukti, tai varysiu anksti ryte antradieni, nes nebeistversiu to laukimo.

 

Na ką, lauksim antradienio tada  :D  O šiaip viskas gerai?  :D Dar nekankina nėštumo pojūčiai?  :4u:

Atsakyti

As tiesiai pas ja registravausi :) nereikejo seimos gydytojo :)
Aišku, ačiū už informaciją, reikės ir man tada bandyti rašytis kai bus apie 7 sav.  :)  Bet man dar ilgai laukti  :D​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 13 vasario 2020 - 17:30

Airise  na o kiek irgi nelabai mato? Bet kuriuo atveju sveikinu su jusu pirmuoju pasimatymu  :wub:  :wub:  :wub: 

Sake dar sunku pasakyti, bet jai atrodo kad mate DU ❤❤ Bet cia dar taip visai nekonkreciai, del to dar neprisisvajoju.

Kaip smagu 🥰 dziaugiuos uz tave ❤ Galesim abi antradienio laukti 🥰

Aha, lauksim kartu! Kelinta tau valanda? :)

Na ką, lauksim antradienio tada  :D  O šiaip viskas gerai?  :D Dar nekankina nėštumo pojūčiai?  :4u:

Nezinau. Labai issigandau, kad nelabai ten kas matosi. Gydytoja ramino visaip, bet nu kazkaip... Tai va jauciuosi vel tokia per viduri, nei verkt, nei dziaugtis.

Nekankina. Vis ziuriu i tuos papus tai net neatrodo jie man padideje. Ir nepykina dar. Atrodo kaip ne nescia. Del to irgi siek tiek pergyvenu. Dieve Dieve, tiek nezinomybes ir laukimo. 

Atsakyti

Aišku, ačiū už informaciją, reikės ir man tada bandyti rašytis kai bus apie 7 sav.  :)  Bet man dar ilgai laukti  :D 

Registruokis jau dabar nes as vasario pradzioje norejau o priims tik 18 d :D

Sake dar sunku pasakyti, bet jai atrodo kad mate DU ❤❤ Bet cia dar taip visai nekonkreciai, del to dar neprisisvajoju.

Aha, lauksim kartu! Kelinta tau valanda? :)

Nezinau. Labai issigandau, kad nelabai ten kas matosi. Gydytoja ramino visaip, bet nu kazkaip... Tai va jauciuosi vel tokia per viduri, nei verkt, nei dziaugtis.

Nekankina. Vis ziuriu i tuos papus tai net neatrodo jie man padideje. Ir nepykina dar. Atrodo kaip ne nescia. Del to irgi siek tiek pergyvenu. Dieve Dieve, tiek nezinomybes ir laukimo. 

Du du du ❤❤ Kaip smagu :) negalvok nieko blogo 🥰 man 16 val. 😊

Atsakyti

Airise, kol kas nelauk tu pozymiu 😄 as irgi pergyvenau del to, o nuo 6 sav. prasidejo man linksmybes 😂 tad pirma - dar spesi, o antra - megaukis sia busena 🙂

Atsakyti

Tikiu. As pamenu su dukra irgi apie sesta savaite linksmybes prasidejo. Negalejau net bulviu isvirt, nes begdavau vemt nuo virtu bulviu kvapo. Ir mesos negalejau kvapo pernest. Vienintelis issigelbejimas buvo saldumynai. Suvalgydavau koki sokoladuka per diena ir viskas. Tai per pirmus menesius 5 kg pameciau net. Pamenu jeigu vyras kazka kepdavo - viska vedindavom ir tai iki tuliko jeigu reikdavo nueit - ikvepdavau oro ir bandziu nekvepuojant pasisiot ir atgal parbegt. Ufff kai prisimenu tai tikrai nefaina buvo. Ir pavydedavau kam nebuvo tu blogumu. Bet guodziaus kai isgirsdavau kam dar blogiau buvo. Va viena pazistama vien greipfruktus valgyt galedavo. Ir taip beveik visa nestuma. 


Emi, o kokios pas tave “linksmybes” pykina? Vemi?

Atsakyti

Moka, o kokius vaistukus israse tau nuo pienliges?

Pas mane ir nesijaute nieko, bet yra uzdegimas, su kalposkopu kai ziurejo,pamate :)

Atsakyti

Tikiu. As pamenu su dukra irgi apie sesta savaite linksmybes prasidejo. Negalejau net bulviu isvirt, nes begdavau vemt nuo virtu bulviu kvapo. Ir mesos negalejau kvapo pernest. Vienintelis issigelbejimas buvo saldumynai. Suvalgydavau koki sokoladuka per diena ir viskas. Tai per pirmus menesius 5 kg pameciau net. Pamenu jeigu vyras kazka kepdavo - viska vedindavom ir tai iki tuliko jeigu reikdavo nueit - ikvepdavau oro ir bandziu nekvepuojant pasisiot ir atgal parbegt. Ufff kai prisimenu tai tikrai nefaina buvo. Ir pavydedavau kam nebuvo tu blogumu. Bet guodziaus kai isgirsdavau kam dar blogiau buvo. Va viena pazistama vien greipfruktus valgyt galedavo. Ir taip beveik visa nestuma. 

Emi, o kokios pas tave “linksmybes” pykina? Vemi?

O taip :) su pirmu mane irgi labai kvapai veike, bet tokio labai stipraus pykinimo tai budavo tik ryte :) O dabar pykina 24 val per para, net vandeni geriu per prievarta... mesos nebevalgau, is vis apetito nera niekam, tai valgau per prievarta, galva siek tiek svaigsta jei staigiai atsistoju ir kartais paskauda... Bet yra pliusu si karta kvapai visai manes neveikia 😀

Atsakyti

Na tokia slapukė pienligė, bet gerai, kad atrado  :D O ir išskyros nebuvo pasikeitusios?  :hmm:​ 

Ne, visiškai nieko, todėl ir išsižiojau kai pasakė  :huh2:  Aš seniai, gal prieš kokius 6 metus esu ją turėjus, žinau kas per zaraza, tikrai būčiau atskyrus  :lol:​ 

Atsakyti

Serena, lomexin, diflucan (po tablete man ir vyrui), ecocillin 

Atsakyti