Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Nezinau. Labai issigandau, kad nelabai ten kas matosi. Gydytoja ramino visaip, bet nu kazkaip... Tai va jauciuosi vel tokia per viduri, nei verkt, nei dziaugtis.

Nekankina. Vis ziuriu i tuos papus tai net neatrodo jie man padideje. Ir nepykina dar. Atrodo kaip ne nescia. Del to irgi siek tiek pergyvenu. Dieve Dieve, tiek nezinomybes ir laukimo. 

O kiek dabar savaičių yra nėštumui? Gal dar per mažai laiko, kad kažką matytų  :) Bet gerai, kad jau antradienį vėl vizitas. Pamenu, kai pas mane matė tik tuščią netaisyklingos formos puslytę, tai liepė po pusantros savaitės ateiti, nežinojau ir kur dėtis per tą laiką... :frusty:  Bet kai tavo hcg taip gerai auga, tai jis gi neaugtų be reikalo, reiškias, kad viskas gerai  :nestuke  :wub:​ 

Atsakyti

Registruokis jau dabar nes as vasario pradzioje norejau o priims tik 18 d :D

Reiks pasiskambinti  :) Bandžiau internetu registruotis, tai rašo, kad tokio paciento nėra jų klinikoje  :hmm:  :lol:  

Atsakyti

Ne, visiškai nieko, todėl ir išsižiojau kai pasakė  :huh2:  Aš seniai, gal prieš kokius 6 metus esu ją turėjus, žinau kas per zaraza, tikrai būčiau atskyrus  :lol:​ 

Bet čia tai geras  :D  :blink: Galėjo ir pas mane ji būti be požymių prieš baigiamuosius egzaminus, o tai išlindo tada, lyg ir taip problemų būtų buvę maža  :lol: 

Atsakyti

Bet čia tai geras  :D  :blink: Galėjo ir pas mane ji būti be požymių prieš baigiamuosius egzaminus, o tai išlindo tada, lyg ir taip problemų būtų buvę maža  :lol:
Siaubas :( Tai aš pirmą kartą susirgau ja 2 dienos prieš maratono bėgimą  :oh:  :lol: Įdomiai ginė aiškino kodėl nejaučiu - gali būti dėl nusilpusio imuniteto. Nu bet bent šįkart geras sirgimo laikas, vyras išvykęs, jokių ND  :D​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moka132: 14 vasario 2020 - 00:10

Siaubas :( Tai aš pirmą kartą susirgau ja 2 dienos prieš maratono bėgimą  :oh:  :lol: Įdomiai ginė aiškino kodėl nejaučiu - gali būti dėl nusilpusio imuniteto. Nu bet bent šįkart geras sirgimo laikas, vyras išvykęs, jokių ND  :D​ 

Tai labai laiku atrado ligą, kaip tik grįžtant jau busi sveika  :D​ 

Atsakyti

Tai labai laiku atrado ligą, kaip tik grįžtant jau busi sveika  :D​ 

Taip  :D Laiku vizitą susiplanavau  :D​ 

Atsakyti

as cia prisiskaiciau apie ta pienlige. as jos aktyvios neturiu, bet kaip gine sake- dauguma ja turi, tik pas vienas aktyvi- kada slykstus simptomai pasireiksia, pas kitas neaktyvi- nieko nejaucia. Ji sake, kad mano neaktyvi. Bet tai buvo pries koki pusmeti. Jokiu simtomu neturiu. Bet dabar net pagalvojau, kad gal isgert vieta tabletka profilaktiskai  :hmm:  nes dar kaip turiu likuse..  :hmm:  jeigu tai tikrai gali pakenkt pastojimui  :hmm:​  

Atsakyti

as cia prisiskaiciau apie ta pienlige. as jos aktyvios neturiu, bet kaip gine sake- dauguma ja turi, tik pas vienas aktyvi- kada slykstus simptomai pasireiksia, pas kitas neaktyvi- nieko nejaucia. Ji sake, kad mano neaktyvi. Bet tai buvo pries koki pusmeti. Jokiu simtomu neturiu. Bet dabar net pagalvojau, kad gal isgert vieta tabletka profilaktiskai  :hmm:  nes dar kaip turiu likuse..  :hmm:  jeigu tai tikrai gali pakenkt pastojimui  :hmm:​  
Jei neaktyvi tai gal nereiktų, po to jei suaktyvės vaistai gali nebeveikti. Ir šiaip kadangi man tepineli darė, tai nustatė kuri tiksliai, ir kurie vaistai geriausiai veiks  :) Ir tabletės neužteks vistiek, reikia ir žvakučių, tai gal geriau nepradek jei nepatvirtinta, kad neišugdytum atsparumo netyčia  :)​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moka132: 14 vasario 2020 - 14:47

Jei neaktyvi tai gal nereiktų, po to jei suaktyvės vaistai gali nebeveikti. Ir šiaip kadangi man tepineli darė, tai nustatė kuri tiksliai, ir kurie vaistai geriausiai veiks  :) Ir tabletės neužteks vistiek, reikia ir žvakučių, tai gal geriau nepradek jei nepatvirtinta, kad neišugdytum atsparumo netyčia  :)​ 

as turiu tablete, kur vienos uztenka  :ax:   viena doze ir pienliges kaip nebuta  :bigsmile:  nu nzn, pagalvosiu dar  :mirksiukas:​   reik paskaitinet biski.

Atsakyti

as turiu tablete, kur vienos uztenka  :ax:   viena doze ir pienliges kaip nebuta  :bigsmile:  nu nzn, pagalvosiu dar  :mirksiukas:​   reik paskaitinet biski.

Nu matai aš simptomų nejaučiu, bet ginė per apžiūrą pasakė, kad jai kažkas nepatinka, ir paėmė tepinėlį. O dėl pastojimo, tai įvairiai rašo. Vienur kad nėra kliūtis pastojimui, kitur kad pasikeitus į rūgštinę terpę greičiau žūsta spermatozoidai, o gal mano atveju ir išvis nepasiekia tikslo  :unsure: Blyn kaip noriu kad čia ir būtų bėda  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Su Valentino diena visas  :wub:  Šiltai atšvęskit  :D  :4u:​ 

Atsakyti

Su Valentino diena visas  :wub:  Šiltai atšvęskit  :D  :4u:​ 

Ir tave  :oro_buckis:  :wub:​ 

Atsakyti