Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Pitika, už mmm  :4u:  :4u:  :4u:  Man irgi žiauriai per anksti šį mėnesį, tik vyrą isvežiau į reisą ir bac  :oh:  Gal ir tu biski pastresavai ar ką ir išsišaukei anksčiau  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moka132: 15 vasario 2020 - 12:21

Sveikos,

Kisulita, nenusimink ankščiau laiko, tikiuosi testukas papuolė brokuotas. 

Pitika už mmm  :4u:  :4u:  :4u:  Kada dabar kitų nelauki?

Aš pradėjau sportuoti pagal Rūtą Beišytę, pagal jos iššūkį, tai peklon jaučiuosi kaip suspardyta  :D  :D  :D Sunku prisėsti, atsistoti, rankas pakelti ir pasilenkti per liemenį  :oh:​ 

Atsakyti

Nesuprantu man nuolat maudzia viena sona, lyg kluba maustu, strenas🤔 nera taip buve dar, kazin ar gali buti baip nuo ginekol? Ne viena nebandet jo?

Atsakyti

Mimozza, šaunuolė dėl sporto, didžiuojamės  :yahoo: Man prieš pusmetį liepė 2 mėnesius nuo sporto pailsėti, taip ir nebegrįžau  :oh: Gal būsi mano įkvėpimas  :victory2:  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moka132: 15 vasario 2020 - 13:21

Mimozza, šaunuolė dėl sporto, didžiuojamės  :yahoo: Man prieš pusmetį liepė 2 mėnesius nuo sporto pailsėti, taip ir nebegrįžau  :oh: Gal būsi mano įkvėpimas  :victory2:  :D​ 

Sunkiai prisiverčiau, bet kai pradėjau tai norisi tęsti nors ir kaip sunku 🙄 Šiaip juodai tinginė esu  :D​ 

Atsakyti

O Santarose galima tiesiog atvykus pasidaryti kraujo tyrimus?  :unsure: Nereikia būti pacientu, turėti siuntimo? 

Nereikia nieko. Atvaziuoji, susimoki ir tau padaro.

Atsakyti

Sunkiai prisiverčiau, bet kai pradėjau tai norisi tęsti nors ir kaip sunku 🙄 Šiaip juodai tinginė esu  :D​ 

Tęsk, būtinai 😊 Tas tik į sveikatą 😁

Atsakyti

Mamos, gal žinote kokio jautrumo bitutės juostelės?  :hmm: Pasiunčiau vyrą morkų, tai nupirko vaistinėje kokį rado nt, pasižiūrėti ryškymą su kitu nt  :) Tai galvoju kokio jis jautrumo, nes ant pakuotės neparašyta  :hmm:​ 

Atsakyti

Mamos, gal žinote kokio jautrumo bitutės juostelės?  :hmm: Pasiunčiau vyrą morkų, tai nupirko vaistinėje kokį rado nt, pasižiūrėti ryškymą su kitu nt  :) Tai galvoju kokio jis jautrumo, nes ant pakuotės neparašyta  :hmm:​ 
Man rodos 25 mIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 15 vasario 2020 - 18:25

Tęsk, būtinai 😊 Tas tik į sveikatą 😁

Į sveikatą tai tikrai,  :D  gal atsikračius svorio perteklinio lengviau stimuliuosis. Tai pusantro mėn turiu riebalinio sluoksnio nukratymui  :lol: bent dalį tikiuosi pavyks nukratyti  :D 

Atsakyti

Į sveikatą tai tikrai,  :D  gal atsikračius svorio perteklinio lengviau stimuliuosis. Tai pusantro mėn turiu riebalinio sluoksnio nukratymui  :lol: bent dalį tikiuosi pavyks nukratyti  :D

Kaip pavydžiu ryžto  :bigsmile: Pati jau ruošiuosi sportuoti apie metus ir vis neprisiruošiu, po gimdymo liko nemažai pliuse svorio, bet niekaip neprisiverčiau  :mmm: 

Tai ir vyrui bus staigmena kai grįš, žmona manekenė  :D​ 

Atsakyti

Kaip pavydžiu ryžto  :bigsmile: Pati jau ruošiuosi sportuoti apie metus ir vis neprisiruošiu, po gimdymo liko nemažai pliuse svorio, bet niekaip neprisiverčiau  :mmm:

Tai ir vyrui bus staigmena kai grįš, žmona manekenė  :D​ 

Kad manekenę nors kiek priminčiau reiktų nukratyti mažiausiai 20 kg. 🙈 Jei bent 10 kg nukratyčiau iki vasaros būčiau nerealiai laiminga, bet nežinau nežinau ar ryžto nepamesiu pakelėj  :lol:​ Dar reiktų mažiau "ėsti" tai ir rezultatai būtų geresni. 

Atsakyti