Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Maniškės paragauja gėlių ir tiek, apskritai gan grsžiai elgiasi, chaoso nėra

Maniškės paskraido kartais viena kitą besivaikydamos. Kol kas nuostolis tik viena vaza.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 05 21, 10:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72661527" data-time="1590038439"><div><p>Maniškės paragauja gėlių ir tiek, apskritai gan grsžiai elgiasi, chaoso nėra</p></div></blockquote><p></p><p>Maniškės paskraido kartais viena kitą besivaikydamos. Kol kas nuostolis tik viena vaza.</p>

Pas mus irgi 1 vaza, biski šio bei to, bet man netrukdo biggrin.gif va tik šviesioji 6 ryto ėnė pastatuoju metu meilės reikalaut blink.gif
Atsakyti

Pas mus irgi 1 vaza, biski šio bei to, bet man netrukdo biggrin.gifva tik šviesioji 6 ryto ėnė pastatuoju metu meilės reikalaut blink.gif

Mane kas rytą 7h šlapiom nosim badyt pradeda. Apšnypščiu ir miegu iki 9.  :D​ 

Atsakyti

Veidui patiko limfodrenažinis masažas, panaikino beatsirandancia rupescio rauksle.
Iš šviesos -kiek tau metų, kad jau raukšlių lauki? 😊

Rauksiu as nei laukiu, nei sienom lipu del to, kad atsiras. Siaip mes treniruojame kuna, visus raumenys, bet veido - ne. Gi glemba ne tik uzpakalis, bet ir veidas. :)

Atsakyti

Mane kas rytą 7h šlapiom nosim badyt pradeda. Apšnypščiu ir miegu iki 9.  :D 

bet tai kaip miela  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 05 21, 11:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72661615" data-time="1590052839"><div><p>Pas mus irgi 1 vaza, biski šio bei to, bet man netrukdo vartotojo įkelta nuotraukava tik šviesioji 6 ryto ėnė pastatuoju metu meilės reikalaut vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Mane kas rytą 7h šlapiom nosim badyt pradeda. Apšnypščiu ir miegu iki 9.  biggrin.gif​ </p>

Man 7 tiktų, anksčiau taip ir žadindavo maždaug, o dabar šeštą. Murkia burzgia, ūsais veidą kutena, letena kapsto patalą, pasiekia kūną, biški nagus išskleidžia, kad pajusčiau biggrin.gif Laipioja per krūtinę, žo viską daro, kad tik paniurkyčiau. Na, o tada, žinoma, konservukai biggrin.gif
Atsakyti

Mane kas rytą 7h šlapiom nosim badyt pradeda. Apšnypščiu ir miegu iki 9.  :D​ 

Per mane kaip per rastą pradeda laipioti,atseit kelkis,gana gulėti,katytė alkana.

Atsakyti

Man 7 tiktų, anksčiau taip ir žadindavo maždaug, o dabar šeštą. Murkia burzgia, ūsais veidą kutena, letena kapsto patalą, pasiekia kūną, biški nagus išskleidžia, kad pajusčiau biggrin.gifLaipioja per krūtinę, žo viską daro, kad tik paniurkyčiau. Na, o tada, žinoma, konservukai biggrin.gif

Maniškės šiukštu nagų man nerodo. Jei kepši, tai tik nagus įtraukę. Arba eina ratais ir rėkia, jei ko nori. Smagiausia būna kai naktį kuri užsilipus ant spintos lakštingalos ariją ima traukt  :lol:​ 

Atsakyti

[attachment=267159:99157673_171827740903050_2507591749254250496_n.jpg]

 

[attachment=267160:Caspture.JPG]

 

[attachment=267161:Captudre.JPG]

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 05 21, 17:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72661637" data-time="1590057240"><div><p>Man 7 tiktų, anksčiau taip ir žadindavo maždaug, o dabar šeštą. Murkia burzgia, ūsais veidą kutena, letena kapsto patalą, pasiekia kūną, biški nagus išskleidžia, kad pajusčiau vartotojo įkelta nuotraukaLaipioja per krūtinę, žo viską daro, kad tik paniurkyčiau. Na, o tada, žinoma, konservukai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Maniškės šiukštu nagų man nerodo. Jei kepši, tai tik nagus įtraukę. Arba eina ratais ir rėkia, jei ko nori. Smagiausia būna kai naktį kuri užsilipus ant spintos lakštingalos ariją ima traukt  lotuliukas.gif​ </p>

Oi, nedrasko, maniškės ne, tiesiog mane žadina ir jaučiu gi nagus smile.gif
Atsakyti

O jus perkate lietuviu kureju drabuzius? Dabar priviso visokiu NuNu. Gal zinote kokiu kokybisku ir idomiu?  :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 05 22, 12:36)
<p>O jus perkate lietuviu kureju drabuzius? Dabar priviso visokiu NuNu. Gal zinote kokiu kokybisku ir idomiu?  smile.gif </p>


Aš vis pasižiūriu kelias svetaines, bet taip ir nenusipirkau dar... bet galvoju smile.gif

Šitas vis pasižiūriu:
https://www.nora-gee.com/
https://patricijos.lt/
https://essu.eu/lt/visi_gaminiai

Iš šito: https://e5mini.lt/sukneles-internetu esu pirkusi, tikrai fainas daiktas ir kokybė buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 22 gegužės 2020 - 13:31