Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Pažiūrėjom filmą apie miss Pasaulis ir feministinį judėjimą (Misbehaviour 2020) . Kaip filmas gal silpnokas, pabaigos pritrūko, bet sukėlė minčių.
MB sako, kad jeigu būtų hipotetinė "brandi visuomenė", kuri sugebėtų atskirti grožį, kuriuo varžomasi konkursuose, ir eilinį gyvenimą už konkursų durų, kur jis būtų nebevertinamas, tai why not. Nes juk kultūristai irgi varžosi kūnais. O boksininkus irgi sveria, matuoja kaip "mėsą".
Man tai atrodo vis tiek nesąmonė, kad reikia varžytis kūnais ir rinkti "-iausią". Žmogus sudaiktinamas, kaip kokiam gyvulių turguj.
Ten filme 1970-uosius rodė, bet ar kas dabar pasikeitę. Nežiūrėjau misių kokius 15-20 metų.
Ką jūs manot?
Atsakyti

Pažiūrėjom filmą apie miss Pasaulis ir feministinį judėjimą (Misbehaviour 2020) . Kaip filmas gal silpnokas, pabaigos pritrūko, bet sukėlė minčių.
MB sako, kad jeigu būtų hipotetinė "brandi visuomenė", kuri sugebėtų atskirti grožį, kuriuo varžomasi konkursuose, ir eilinį gyvenimą už konkursų durų, kur jis būtų nebevertinamas, tai why not. Nes juk kultūristai irgi varžosi kūnais. O boksininkus irgi sveria, matuoja kaip "mėsą".
Man tai atrodo vis tiek nesąmonė, kad reikia varžytis kūnais ir rinkti "-iausią". Žmogus sudaiktinamas, kaip kokiam gyvulių turguj.
Ten filme 1970-uosius rodė, bet ar kas dabar pasikeitę. Nežiūrėjau misių kokius 15-20 metų.
Ką jūs manot?

Idomia tema uzvedei.

As to filmo nemaciusi, tad parasysiu tiesiog mintis, kurios kilo.

Man atrodo grozis labai galingas ginklas. Siaip mes vistiek esame veikiami zmogaus isvaizdos, nes grazi moteris/vyras=sveikas partneris=galimybe pasidauginti. As manau mes galime nutolti kazkiek nuo instinktu, bet jie buvo, yra ir bus.

Darbe matau gi kaip vyrai i mane reaguoja. Jauciasi, kad visgi yra kazkoks poveikis. Ore tvyro. Aisku, daliai, esu greiciausiai maziau ismananti boba, butent del to, kad esu moteris, bet cia kita tema.

Man va kas nepatinka is dabartinio grazuoliu ar tiesiog izymybiu pasaulio, tai dirbtinumas iki absurdo. Cia kazkas buvo idejes seseris modelius Hadid. Merginos 2keliu metu, bet tiek operaciju...Viena jau primena ateivi. As net nezinojau, kad tokios operacijos egzistuoja. Antakiu pakelimas, riebalu gramdymas po skruostikauliu ir t.t. Nu siaube, jau jos ne save grazina, o konkreciai perdaro veida. As suprantu trukumus pasikoreguoti, bet tas jau palikta toli praeityje.

As gal naivi, bet senesni modeliai, pvz. kokia Claudia Shiffer, atrode kaip atrode. Nu ok, grozio proceduros, makiazas ir t.t., bet visgi galvoju ju antakiai nebuvo kelti, akiu linija nekeista ir smakro linija gremzta...

Dabartines jaunutes zvaigzdes tiek save pakeite: operacijos, makiazas ir tada dar ant virsaus fotosopas. Paprastai merginai taip atrodyti - nulis sansu. 

Atsakyti
laba diena jusu drauge slabai mane spageidavo sioje temoje. Kaip ir zadejau, kad netersti anos temos, jums atsakinesiu cia, gal dasils viena karta, kad uzteks is sio forumo daryti balagana???
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 07 20, 17:09)
Tai sakai paklodes per kompą audi, nes į telefono raides savo išpampusiais pirštais nesuspaudai? Bet oanašu, kad ir kompo klavišai tau per maži..😆

Buuuu, kaip baisuuu😂 Ir čia rašo suaugus boba, o protelis kaip darželinukės

Ateini tu bobulyte i visas temas pasidergti, nei vieno posto i tema, tik apie anuos galus, klynus ir dar siek tiek bandai kazka apie mane parasyti ar kitus normalius narius, bet as ne tavo nusmurgusei gatvines nosiai. 4u.gif

na bet karma is a bitch ar ne?...
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 20, 17:15)
Su lutuke vyrui tikras vargas. Ana vyrui taip islesdavo smegenis, kad tas is namu begdavo. Ir sekso neduodavo, nedarydavo pikantisku dalykeliu miegajama. Na o tada apsigyveno sm, vaikus vyras kaip tu savuosius ir gatve uzaugino.
Pastovus tarsjejimas namie nera pokalbiai.


Tau tai is vis patyleti reiktu tu gi cia gyveni, ziurek nuo ryto iki vakaro, net menesiuko be forumo neiskentejai, nei atostogu, nei iseiginiu, nieko. Su vyru is vis nebendrauji, tylos dienos pas jus, del to ir skaudu , kad atve sneisklauso, kad tau visus 4 kampus riekia islaikyti ir dar sergancia mama priziureti? o vyras nieko nepadeda? gal but ir i kaire buvo nubeges, nes tau vis tai vaidenasi pas kitus narius... Manai jei nebendrausi su svao vyrui,m nekalbesi su juo ,nesidalinsi savo bedom, tai ci abus smegenu nelesimas ir jis tave snepaliks, to labiausiai bijai? Tau kitos nieko nesako, nes nenori su tokia beprote prasideti, Ziurek anoje temoje parasiau, kam idomu Mylimukes zinutes is kart keliso parase man , man, man. O kaip parasiau net pora kartu kam tavo patinka, idomu, nei viena neatsiliepe, tau tai nieko nesako? Gaila zmonem taves, mato, kokioj siknoj gyveni tai nieko ir nesako. Nagu slifuotoja, tai viena sis prasciausiu darbu, kur vakaruose dirba dazniausiai tik emigranes, kokiso kinietes, lenkes, viena kita lietuve, kaip tokia turtinga smaragdo pilies valdove uzsiimi tokiais darbukais? Nezinau nei vienos, kuri baigusi aukstaja eitu kazkam nagus zulinti....nors nei tu klienciu jauciu neturi per daugiausia, nes is sm neiseini niekad, abejoju ar sugebetum tu su zmonem bendrauti zmoniskai, nes siame darbe ne tik reikai nagus moketi graziai sutvarkyti, reikia ir su zmonem bendra kalba rasti, na nebent tavo klientes tokios pat turgines kaip ir tu, tai susinekat, Karjera padarei kaip surpantu is gariunu kioskelio i nagu slifuotojas, super, su tuo ir sveikinu, Dar jei daugiau dirbtum ir maziau cia tupetum, gal siek tiek naudingiau visiem butu. Siaip nieko blogo su jokiais darbais, nu bet nereikia vaidinti karalieva su smaragdais, kai esi eiline bobele, be issilavinimo, ir be dideliu turtu, ir be dideliu sugebejimu.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visais laikais zmones varzysis, nesvarbu del ko. Varzymasis prigimtine zmogaus savybe. Tai vienas is evoliucijos aspektu. Zmones varzosi del skirtingu priezasciu, lyginasi tarpusavyje skirtingomis savybemis, sugebejimais, turtu, tuo paciu ir groziu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 07 20, 17:52)
Visais laikais zmones varzysis, nesvarbu del ko. Varzymasis prigimtine zmogaus savybe. Tai vienas is evoliucijos aspektu. Zmones varzosi del skirtingu priezasciu, lyginasi tarpusavyje skirtingomis savybemis, sugebejimais, turtu, tuo paciu ir groziu.

Tai kad ne. Pirmykščiams mūsų pirmtakams nebuvo ko varžytis. Žmonių buvo nedaug, medžioklės plotai dideli, kiek akys užmato, konkurentų beveik nesutiksi, gamtos gėrybės šviežios ir ranka pasiekiamos, patelių dėmesio užtenka. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 20, 18:22)
Tai kad ne. Pirmykščiams mūsų pirmtakams nebuvo ko varžytis. Žmonių buvo nedaug, medžioklės plotai dideli, kiek akys užmato, konkurentų beveik nesutiksi, gamtos gėrybės šviežios ir ranka pasiekiamos, patelių  dėmesio užtenka.  rolleyes.gif


Buvo, buvo...
Kaip manai, kas yra sportas?
Ar tarkim, zvejyba, medziokle? Kaip vyrai giriasi sugautos zuvies didumu, ar nusauto briedzio ragu grazumu?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 07 20, 18:41)
Buvo, buvo...
Kaip manai, kas yra sportas?
Ar tarkim, zvejyba, medziokle? Kaip vyrai giriasi sugautos zuvies didumu, ar nusauto briedzio ragu grazumu?

Visa tai atsirado daug vėliau, kai žmonės tapo sėslūs ir kaupti daug turto pasidarė svarbu, nes su didele manta taip paprastau neišeisi.
O girtis kažkuo apskritai yra kitų įteigtas dalykas, kad turi būti nr. 1 viskame - brangiausia mašina, didžiausia žuvis, gražiausia žmona.
O medžiotojai dėl manes tegu skradžiai prasmenga - žudymas dėl pramogos. 😠
Atsakyti
Ne, mylimuke...
Visais laikais, kazkoks zmogus greiciau bego, taikliau saude, tad prisaudydavo daugiau mamutu ir t.t. Visada zmones, buvo linke matuoti savo indeli. Pradzioje galimai tai buvo, del galimybes tureti daugiau pateliu, veliau del valdzios, tarkim valgant mamuta gauti skaniausia, geriausia kasneli ir t.t. ir t.t.

Apsidairyk, net gyvunu pasaulyje konkurencija. Ka jau gyvunu, kokia konkurencija tarp spermatozoidu...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 07 20, 19:42)
Ne, mylimuke...
Visais laikais, kazkoks zmogus greiciau bego, taikliau saude, tad prisaudydavo daugiau mamutu ir t.t. Visada zmones, buvo linke matuoti savo indeli. Pradzioje galimai tai buvo, del galimybes tureti daugiau pateliu, veliau del valdzios, tarkim valgant mamuta gauti skaniausia, geriausia kasneli ir t.t. ir t.t.

Apsidairyk, net gyvunu pasaulyje konkurencija. Ka jau gyvunu, kokia konkurencija tarp spermatozoidu...

Iš kur žinai, kad kovojo dėl mamutų? Juk žmonija buvo labai mažytė, konkurencijos nedaug, ir kam kovoti dėl to, ko yra apsčiai, o su savim nepasiimsi, nepasidėsi į šaldytuvą?
Ir dėl patelių tai čia patriarchatinės visuomenės teorijos.
Žmonės savo elgesiu, fiziologija daug artimesti tiems primatams, kurie gyveno nedidelėse grupėse draugiškai, nekovodami dėl patelių, nes pačios patelės mielai džiaugdavosi seksu ne su vienu patinu.
Dėl smermatozoidų irgi yra įvairių teorijų, kodėl taip evoliucionavo, tik tiksliai nebepamenu, tai nepapasakosiu.
Atsakyti