Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Kristi_na @ 2020 09 16, 22:00)
Čia iš tos knygos "Žarnyno žavumynai" ar kažkaip taip ? smile.gif
Na, turbūt aš nesu pirmas tipas, nes plaukai ir nagai vidutiniai.

Jooo, labai įdomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 16, 16:46)
Tulpės pačios gražiausios gėlės biggrin.gif

Nea 😁 bijunai ir hortencijos wub.gif wub.gif
Atsakyti

Oi, mergytės, kokios jūs daržininkės-gėlininkės :4u:

O, aš jau nieko nebenoriu, viską paprastinu,renkuosi augalus kuriems  reikia minimalios priežiūros.Nuo mažų dienų domėjausi augalais, esu pačiupinėjusi daug rūšių.Vien streptokarpų kolekcija pas mane buvo, gal kokių 300 veislių.Bet vieną dieną pajutau,kad nieko nebenoriu,gana pavargau.Na,jūs dar jaunos, dar durniuokit po daržus.Taip, bijūnai jėga, na dar ir viendienės :wub:

Cambala, tau medalis už rožyną.Įsivaizduoju,kiek su jomis reikalų.Nesu nei vienos rožės pasodinusi.Man rožės tik vazoje.

Atsakyti
Kodel tik man medalis? Nakvisa?, Moonte rozininkes turbut didesnes uz mane.
Pas mane nedaug - 9. Mitas yra kad rozes augint sunku. Liet po daug ir nedaznai, nukirpt perzydejusius ziedilus, ziemai eglisakiais dengt
Bet kai tokios siltos ziemos jauciu ir dengimas atkris.
Ai, dar rozes amaras megsta, stebet reikia. Ir vsio. Siulau Lisiteja tau pasisodinti pradziai nors viena.
Atsakyti
va, klausykit, yra du dideli rožių krūmai-juos gal nukir[pt ir apdengt ar visai nieko nekirpt?
Ir dvi šiemet pasodintos rožytės, tik padengt?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 17, 13:01)
va, klausykit, yra du dideli rožių krūmai-juos gal nukir[pt ir apdengt ar visai nieko nekirpt?
Ir dvi šiemet pasodintos rožytės, tik padengt?

Ziuri t kokie tie dideli roziu krumai. Yra tos senovines vijoklines kur palei namo siena dazniausiai buna. Ju kirpt nereikia. Ir deng tu senoviniu vijokliniu nereikia.
As tai is rudens kirpdavau ir eglusakem apdedavau. Bet cia Nakvisa paskaiciau, ji rase, kad kerpa pavasari, tada matosi nurudave niekam nereikalingi stiebai. Tai as irgi taip dabar darysiu.
Del dengimo tai neaisku kokua ziema bus. Jei silta, gali tuesiog sususti apdengtos. Stebet oru prognoze reikia, jei bus ziema salta - dengti rozes tada kai kelias dienas gaus minusines temperaturos ( jos pasigrudint turi).
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 17, 15:04)
Ziuri t kokie tie dideli roziu krumai. Yra tos senovines vijoklines kur palei namo siena dazniausiai buna. Ju kirpt nereikia. Ir deng tu senoviniu vijokliniu nereikia.
As tai is rudens kirpdavau ir eglusakem apdedavau. Bet cia Nakvisa paskaiciau, ji rase, kad kerpa pavasari, tada matosi nurudave niekam nereikalingi stiebai. Tai as irgi taip dabar darysiu.
Del dengimo tai neaisku kokua ziema bus. Jei silta, gali tuesiog sususti apdengtos. Stebet oru prognoze reikia, jei bus ziema salta - dengti rozes tada kai kelias dienas gaus minusines temperaturos ( jos pasigrudint turi).

jos tokios jau pasigrūdinusios, sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 17, 15:17)
jos tokios jau pasigrūdinusios, sakyčiau biggrin.gif

Ka reiskia pasigrudinusios? Dabar karsta, iki salciu apie joki dengima.
Is kur tas rozes " pasigrudinusias" istraukei? Is anksciau buvo? Kaip praeitas ziemas gyveno- dengtos ar nedengtos?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 17, 15:25)
Ka reiskia pasigrudinusios? Dabar karsta, iki salciu apie joki dengima.
Is kur tas rozes " pasigrudinusias" istraukei? Is anksciau buvo? Kaip praeitas ziemas gyveno- dengtos ar nedengtos?

užmiesty, anksčiau tėvukas vyro buvo gyvas, tai kažką darydavo, o dabar jau kelios žiemos nieko nedarom, gyvos
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 17, 15:30)
užmiesty, anksčiau tėvukas vyro buvo gyvas, tai kažką darydavo, o dabar jau kelios žiemos nieko nedarom, gyvos

Tai jei nuo praeitu ziemu nenumirojo nieko nedarant, tai jei ir si bus silta nk nedaryk.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 17, 16:30)
užmiesty, anksčiau tėvukas vyro buvo gyvas, tai kažką darydavo, o dabar jau kelios žiemos nieko nedarom, gyvos

Iki pastovios -5C temperatūros daryti nieko nereikia. Absoliučiai nieko.
Dėl šventos ramybes lapkričio gale ant šaknų užberčiau durpių ir viskas. Dabar kai žiemos tokios - dengt net neverta. Iššus.
Atsakyti

Kodel tik man medalis? Nakvisa?, Moonte rozininkes turbut didesnes uz mane.
Pas mane nedaug - 9. Mitas yra kad rozes augint sunku. Liet po daug ir nedaznai, nukirpt perzydejusius ziedilus, ziemai eglisakiais dengt
Bet kai tokios siltos ziemos jauciu ir dengimas atkris.
Ai, dar rozes amaras megsta, stebet reikia. Ir vsio. Siulau Lisiteja tau pasisodinti pradziai nors viena.

Va va. Bijojau rožių ir aš, bet kad priežiūros joms praktiškai nereikia.

Atsakyti