Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 14:56)
As kazkoki daiga geltonpom8dori turguj pirkau, pavad neuzsirasiau ir pamirsau
Ne medovaja kaplia, bet nedideli, labai skanus, seklas issiemiau, kitais metais tikrai du sesiu.
Pavasari is Lidlo pirkau pora pomidoru, berods po 5 eur kg. Zali dryzuoti, paragavau skanus. Veisliniai, yra pavad sukistas darze. Tai seklas isemus iskart i dirva
Va tu 8rgi kitais metais sesiu 4.
Ir sesiu daug jaucio sirdziu. Jau 3 veisles nusiziurejau. Net dwarfu yra viena jaucio sirdziu

Žinok buvo momentas, kai daiginau virš 30 rūšių. Per beveik 10 metų atsirinkau ką tikrai noriu auginti.

Kam vis dar jaučiu labai stipriai priklausomybę - rožėms. Ko gero didinsiu kiekį. Ir keisiu visas braškes, žemuoges. Tai dar 500 daigų ant užsakymo laukia.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 13:52)
Mečiau aš tą žaidimą su šiltnamiu ir visko kišimu į jį. Žinok nebegaliu po savaitės darbų dar arti dvi dienas darže.

Zinai kaip pradzioj buna - visko nori, visko reikia doh.gif .
Vyras i siltnami tik pro duris ranka ikisa nuo krastiniu pomidoru pomidora nusiskint, dziungles, kibiruose net ant takelio sugebejau pomidorus augint🤣.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 09 16, 14:57)
<p>O šitie balkone neaugs????  unsure.gif </p>

Brangioji, jie ~180 cm aukščio, kekiniai, smulkaus dydžio (30-40 gr). Bet žiauriai skanūs, kaip uogas (nors pomidoras ir yra uoga) lapnoju. Be nieko, prisiskinu ir vat taip ir lesu. Saldūs, sultingi, kvepia nerealiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 16 rugsėjo 2020 - 14:05
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 14:00)


Kam vis dar jaučiu labai stipriai priklausomybę - rožėms. Ko gero didinsiu kiekį. Ir keisiu visas braškes, žemuoges. Tai dar 500 daigų ant užsakymo laukia.

Va, roz3s
Simet kazkokia zaraza uzpuole- lapai demem ir krenta
Zalioj stotelej sake grybeline liga, dave kazko purks ir laistyt
Nk gero, plikais stiebais viena rozyne ir viena atskirai pasodinta. Jauciu rausiu ta is rozyno lauk, nes skaiciau kad sveikas apkres.

As ana savaitgali braskes pakeiciau. Pries du metus fb viena moteris atidave, nei veisles zimojau, nei man tada rupejo, gi net nesidomejau, svarbu braske. O buvo, kaip mano kaimyne sako - bistgaidines braskes. Ir normalios ir smulkiu daug ir puvo iskart. Buvau ir Asia daigu nusipirkus. Tai tos patiko.
Vistgaidines isroviau, pasodinau Sonata ir velyvesnes Malvina.
Atsakyti

Aš planuoju kitąmet balkone pora tokių mini šiltnamiukų būtent pomidorams pastatyt. 

 

[attachment=268190:uuu.JPG]

 

 

Ir braškių noriu. Nusipirkau po kelis daigus rumbo ir honey. Žiūrėsiu, kaip seksis.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 16, 15:08)
Va, roz3s
Simet kazkokia zaraza uzpuole- lapai demem ir krenta
Zalioj stotelej sake grybeline liga, dave kazko purks ir <...>

Šiais metais ir pas mane tas pats. Puola juodasis dėmėtumas. Labai drėgna buvo liepa ir rugpjūtis.
Dabar nuskabyk visus lapus, sugrėbk, sudegink. Tręšk dabar kaliu ir ruošk šaknis rudeniui (rudens trąšomis). Ir nupurkšti (kai nėra saules, lietaus ir vėjo) fungicidais.
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2020 09 16, 15:10)
<p>Aš planuoju kitąmet balkone pora tokių mini šiltnamiukų būtent pomidorams pastatyt. </p>

<p>Ir braškių noriu. Nusipirkau po kelis daigus rumbo ir honey. Žiūrėsiu, kaip seksis.</p>

Tavo sugyventinės džiaugsis daržu balkone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 09 16, 14:10)
<p>Aš planuoju kitąmet balkone pora tokių mini šiltnamiukų būtent pomidorams pastatyt. </p>
<p> </p>
<p>[attachment=268190:uuu.JPG]</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Ir braškių noriu. Nusipirkau po kelis daigus rumbo ir honey. Žiūrėsiu, kaip seksis.</p>

O kam balkone siltnamis pomidoram?
Yra dwarfai - nykstukai, jie storais bulviniais lapais, kompaktiski augalai, kaip augalai grazus
https://www.mountain...jekto-pomidorai
Atsakyti

Tavo sugyventinės džiaugsis daržu balkone biggrin.gif

Taigi ir šiemet turėjau braškių, aviečių ir pomidorų. Sugyventinės išauklėtos, į vazonus nekakoja (tiksliau neprieina, nes dideliuose vazonuose aplink šaknis mažus vazoniukus dugnu į viršų sustatau - puiki apsauga nuo šikalių  :D ).

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 16, 14:14)
Šiais metais ir pas mane tas pats. Puola juodasis dėmėtumas. Labai drėgna buvo liepa ir rugpjūtis.
Dabar nuskabyk visus lapus, sugrėbk, sudegink. Tręšk dabar kaliu ir ruošk šaknis rudeniui (rudens trąšomis). Ir nupurkšti (kai nėra saules, lietaus ir vėjo) fungicidais.
Papildyta:



Reiks pabandyt. Deginu, bet biena moteris raso, kad taip vargsta 3 metus.
Atsakyti
https://cebule-kwiatowe.pl/

Ir kaip visą tai dabar atmatyti?
Atsakyti

O kam balkone siltnamis pomidoram?
Yra dwarfai - nykstukai, jie storais bulviniais lapais, kompaktiski augalai, kaip augalai grazus
https://www.mountain...jekto-pomidorai

Pas mane didelė atvira terasa, tai nebuvo jiems labai šilta. Vėlai žydėjo ir labai ilgai nenoko. Palyginus su draugės šiltnaminiais (būtent balkone, mažam šiltnamiuke) derlius atrodo juokingas. 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 09 16, 15:22)
Sugyventinės išauklėtos, į vazonus nekakoja (tiksliau neprieina, nes dideliuose vazonuose aplink šaknis mažus vazoniukus dugnu į viršų sustatau - puiki apsauga nuo šikalių  biggrin.gif ).

Žinai kas dar veiksminga? Vienkartinės šakutės.

Nes aš kažką daiginau, tai buvau dantų krapštukų prismaigsčiusi. Tai dzin, net priguldavo. Matyt Tigrui labai zeba pilvo akupunktūra. O vat šakutės nepatiko.
Atsakyti