Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

na, o kai sėdim LT, tai ieškom čia gerų vietelių biggrin.gif
Kokia sunki diena verysad.gif Tik ir svajoju, kaip pasinersiu į baseiną, tada ištirpsiu pirty ir liūliuosiu burbuliukuose....
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 25, 13:03)
na, o kai sėdim LT, tai ieškom čia gerų vietelių  biggrin.gif
Kokia sunki diena verysad.gif Tik ir svajoju, kaip pasinersiu į baseiną, tada ištirpsiu pirty ir liūliuosiu burbuliukuose....

Nieko nenoriu. Paskutinį susirinkimą atlaikysiu.
Visą savaitę namie šliaužioju su peršalimas vulgaris. Čiaudau salvėmis, o kolegos prieš susirinkimą žarsto komplimentus balsui.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 09 25, 12:17)
Nieko nenoriu. Paskutinį susirinkimą atlaikysiu.
Visą savaitę namie šliaužioju su peršalimas vulgaris. Čiaudau salvėmis, o kolegos prieš susirinkimą žarsto komplimentus balsui.

aš ką tik po sirgimo, eina sau, net pilatese sunkoka biggrin.gif
Atsakyti

Žirmūnuose, tarp daugiabučių pasislėpę. Bet meniu tai visiškai neypatingas, lietuviška virtuvė. Ėjom tik dėl aplinkos.

Čia kaip supratau Marceliukės Klėtis?Pačioje pradžioje čia gamindavo fantastišką vištienos file troškinį grietinėles padaže.Kai būdavau sostinėje vien dėl jo atvažiuodavom čia valgyti.Na, o paskui viskas labai suprastėjo

čia.Staliukai medyje idėja labai super :4u: 

Tuoj sulauksim klausimo, ar nekenkia medžiui :D

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 25, 13:28)
Tuoj sulauksim klausimo, ar nekenkia medžiui biggrin.gif
</p>

Sodybu ideju grupej buvo fotke imesta kaip i stora medi su vienu viniu ikalti kroksai, o ten geles isodintos. Tai buvo labai daug pasipiktinusiu.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 25, 14:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72710946" data-time="1601015644"><div><p>Žirmūnuose, tarp daugiabučių pasislėpę. Bet meniu tai visiškai neypatingas, lietuviška virtuvė. Ėjom tik dėl aplinkos.</p></div></blockquote><p>Čia kaip supratau Marceliukės Klėtis?Pačioje pradžioje čia gamindavo fantastišką vištienos file troškinį grietinėles padaže.Kai būdavau sostinėje vien dėl jo atvažiuodavom čia valgyti.Na, o paskui viskas labai suprastėjo
</p><p> čia.Staliukai medyje idėja labai super 4u.gif 
</p><p> Tuoj sulauksim klausimo, ar nekenkia medžiui biggrin.gif
</p>

Aš jau šitą klausimą apmąsčiau biggrin.gif
Nežinau, kiek ten to svorio į medį remiasi, bet ir pastolių nemažai įrengta, kad svorį atremti.
Man ta vieta labai šiaip sau buvo visad, tiek maistu, tiek savo dvasia.
Atsakyti

Teko kalbėtis su pažįstamu miškininku apie inkilų kėlimą.Kas geriau, ar prie medžio kalti, ar vielomis prie kamieno rišti.Tai sakė tik kalti.Medžiui tokie sužeidimai vieni niekai.

Man ta vieta labai šiaip sau buvo visad, tiek maistu, tiek savo dvasia.

Durnas,kaimiškas stilius, viduryje miesto.Bet troškinys buvo dieviškas :wub:

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 25, 13:30)
aš ką tik po sirgimo, eina sau, net pilatese sunkoka biggrin.gif

Aš irgi šią savaitę viską skip’inau. Vaikštau tokia čiut čiut girta.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 25, 15:05)
<p>Teko kalbėtis su pažįstamu miškininku apie inkilų kėlimą.Kas geriau, ar prie medžio kalti, ar vielomis prie kamieno rišti.Tai sakė tik kalti.Medžiui tokie sužeidimai vieni niekai.
</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72711140" data-time="1601034447"><div><p>Man ta vieta labai šiaip sau buvo visad, tiek maistu, tiek savo dvasia.
</p></div></blockquote><p>Durnas,kaimiškas stilius, viduryje miesto.Bet troškinys buvo dieviškas wub.gif
</p>

Rišti negerai, nes suvaržo medį, įauga viela?

Šiandien kiaulės šmotą orkaitėj kepsiu. Jau šimtą metų nevalgėm kitokios mėsos nei višta ir žuvis, net pamiršau skonį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 25, 14:35)
Sodybu ideju grupej buvo fotke imesta kaip i stora medi su vienu viniu ikalti kroksai, o ten geles isodintos. Tai buvo labai daug pasipiktinusiu.

Nežinau kaip kam, bet man tai sunešioti kroksai su gėlėmis medyje,tai durnizmo viršūnė.Nu, sunešiotas daiktas ir yra sunešiotas.Jo vieta yra šiukšlyne.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 25, 15:17)
Rišti negerai, nes suvaržo medį, įauga viela?


Taip, negerai.Šakoje susidaro tokie sustorėjimai, jie skyla,kamienas gali lūžti,skilimuose įsimeta puvinys, na ir dar daug ko blogo nutinka.
Baikit,mergai nesirkite.Tokia pasakiška bobų vasara,džiaukitės geriau saulyte.
Atsakyti
Ten piktinosi del to kad medziui skauda. Del gro tai ir man negrazu, bet yra kam grazu.

O pas mane velyvis islindo. Grozis neapsakomas.
Atsakyti

Kaip laikotes? Kaip ruduo? :leb:

Atsakyti