Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Oras puikus, išnaudojam gražias dienas;) ryt į trasą varysim, mišku kalneliais, pats geriausias relaxas
Atsakyti

Kaip laikotes? Kaip ruduo? :leb:

Ruduo fantastiškas, kaip iš katalogo.Matomai čia kompensacija,kad nieku negaliu nukeliauti vasaros prasitęsti.Dėl manę tokie orai gali būti iki Kalėdų.

Šnd. atriedės sūnaus šeimyna,virsim sriubą, ir valgysim lauke.Regis kokias smulkmenos, ir puodą turiu, turiu ką į jį dėti, valgytojų turiu, ir turiu ant ko juos pasodinti.Ne gyvenimas, o pasaka.

Ai,dar mugę reikės aplankyti.Moliūgų šventė pas mus.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 27, 06:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="72711726" data-time="1601147279"><div><p>Kaip laikotes? Kaip ruduo? leb.gif</p></div></blockquote><p>Ruduo fantastiškas, kaip iš katalogo.Matomai čia kompensacija,kad nieku negaliu nukeliauti vasaros prasitęsti.Dėl manę tokie orai gali būti iki Kalėdų.
</p><p>Šnd. atriedės sūnaus šeimyna,virsim sriubą, ir valgysim lauke.Regis kokias smulkmenos, ir puodą turiu, turiu ką į jį dėti, valgytojų turiu, ir turiu ant ko juos pasodinti.Ne gyvenimas, o pasaka.
</p><p>Ai,dar mugę reikės aplankyti.Moliūgų šventė pas mus.
</p><p></p>

O,gal pas jus sesė varys, sakė vakar, į šventę apsipirkt skanumynų
Atsakyti

O,gal pas jus sesė varys, sakė vakar, į šventę apsipirkt skanumynų

Galėtum ir tu atvaryti,pasikavuotumėm.Žinoma, jei pati to norėtum.Nesiperšu į draugytes, jei ką ne taip pagalvojai

.Neperku mugėse maisto, atrodo gražiai, o neskanu.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 27, 07:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72711772" data-time="1601181987"><div><p>O,gal pas jus sesė varys, sakė vakar, į šventę apsipirkt skanumynų</p></div></blockquote><p>Galėtum ir tu atvaryti,pasikavuotumėm.Žinoma, jei pati to norėtum.Nesiperšu į draugytes, jei ką ne taip pagalvojai
</p><p>.Neperku mugėse maisto, atrodo gražiai, o neskanu.
</p>

Oi aš tai mielai, patinki man smile.gif Bet kol kas planas nuvo miško trasa.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 25, 16:02)
Nežinau kaip kam, bet man tai sunešioti kroksai su gėlėmis medyje,tai durnizmo viršūnė.Nu, sunešiotas daiktas ir yra sunešiotas.Jo vieta yra šiukšlyne.

o taip... ner baisiau padangu "vazonai" tie ibetonuoti skudurai, paversti vazonais ir visi seni vezimai, ivairus rakandai, beigi plastikiniai nykstukai, gandrai, stirniukai, peledziukai ir kitas sh....

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 09 26, 22:07)
<p>Kaip laikotes? Kaip ruduo? leb.gif
</p>

saviizoliacijoje biggrin.gif jau antra savaite ax.gif turejau kontakta su serganciu, bes as kol kas simptomu nejauciu ir tikiuosi nepajusiu. nors pradzioj biski nervu buvo, lyg ir nosis uzgulus, lyg ir galva skauda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet matyt cia nuo tos zinios, kad kontaktas buvo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif
Man tai toooooks pavasaris galvoj paskutiniu metu, net akyse temsta karsta.gif blush-anim-cl.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labas rytas ax.gif
Man tai toooooks pavasaris galvoj paskutiniu metu, net akyse temsta karsta.gifblush-anim-cl.gif

Žiūrėk,kad pavėlavęs išskristi gandras pro namus neprasuktų🤣

Atsakyti
Ruja? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 28, 10:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72712040" data-time="1601276322"><div><p>Labas rytas vartotojo įkelta nuotrauka
Man tai toooooks pavasaris galvoj paskutiniu metu, net akyse temsta vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

<a href="http://www.radikal.ru"></a></p></div></blockquote><p>Žiūrėk,kad pavėlavęs išskristi gandras pro namus neprasuktų🤣</p>

Nukirpt liežuvį tau už tokias kalbas biggrin.gif
Atsakyti

Oi🤔,aš kažką negerai leptetėjau?Soriukas,jei netyčia įžeidžiau,nieko pikto neturėjau mintyse.🙄

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 09 28, 11:36)
<p>Oi🤔,aš kažką negerai leptetėjau?Soriukas,jei netyčia įžeidžiau,nieko pikto neturėjau mintyse.🙄</p>

Tikrai neįsižeidžiau, bet gal nereik tų gandrų biggrin.gif
Atsakyti