Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

O tai koks tikslas laikytis keto? Cia kaip suprantu esme, kad alkio pojutis sumazeja/dingsta.

Neturiu antsvorio, junk food labai retai, valgau 3 kartus per diena (nesinori uzkandziauti). Tai ir valgau as angliavandenius. :)

Atsakyti

O tai koks tikslas laikytis keto? Cia kaip suprantu esme, kad alkio pojutis sumazeja/dingsta.

Neturiu antsvorio, junk food labai retai, valgau 3 kartus per diena (nesinori uzkandziauti). Tai ir valgau as angliavandenius. :)

Man asmeniškai keto padėjo atsikratyti priklausomybės cukrui. O jei problemų jokių nėra, gerai sveikatai palaikyti tereikia nevalgyti greitmaisčio prifarširuoto chemijos ir neužkandžiaut. T.y. maitintis kaip vaikystėj - naminiu maistu du-tris kartus per dieną. 

Atsakyti
As tai valgau 2-4 kart dienoj
2 kartai butnai ryte ir vakare, kiti kaip papuola. Pusryciai nes reikia . Vakariene nes noriU!. Kiti kartai kaip ispuola pagal nora ir aplinkybes.
Atsakyti

As tai valgau 2-4 kart dienoj
2 kartai butnai ryte ir vakare, kiti kaip papuola. Pusryciai nes reikia . Vakariene nes noriU!. Kiti kartai kaip ispuola pagal nora ir aplinkybes.

Nereikia pusryčių. Tai didžiausias melas. Nori - valgai. Nenori - neprievartauji savęs.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 11 20, 22:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72739644" data-time="1605903279"><div><p>As tai valgau 2-4 kart dienoj
2 kartai butnai ryte ir vakare, kiti kaip papuola. Pusryciai nes reikia . Vakariene nes noriU!. Kiti kartai kaip ispuola pagal nora ir aplinkybes.</p></div></blockquote><p></p><p>Nereikia pusryčių. Tai didžiausias melas. Nori - valgai. Nenori - neprievartauji savęs.</p>

Pala. O kodel as turiu nepusryciaut, jei as keliuos 6.30. , begu, po to prausiuos ir noriu paest? Lengvai, iki pietu.
Atsakyti

Pala. O kodel as turiu nepusryciaut, jei as keliuos 6.30. , begu, po to prausiuos ir noriu paest? Lengvai, iki pietu.

Pala, o tu skaitai? Gi sakiau: nori - valgai, nenori - nereikia. Nesakau, kad pusryčių valgyti negalima. Sakau, kad jie nebūtini.
Tiesiog pas mus visi kaip papūgos kartoja dar 60-aisiaisi ant pirmųjų Hellogs Frosters sausų pusryčių pakuotės išspausdintą reklamą "Pusryčiai - svarbiausias dienos maistas".

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 20, 21:14)
Pusryciai nes reikia.


Kaip suprasti reikia?

As isvis pusryciu negaliu valgyti tik atsikelusi. Kai keldavausi 5 ir eidavau i sporto kluba, pusrycius valgydavau apie 9:30. O jei diena be sporto klubo, tai as dazniausiai be pusryciu. Pirma kart valgau apie 3.
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 11 20, 23:05)
Kaip suprasti reikia?

As isvis pusryciu negaliu valgyti tik atsikelusi. Kai keldavausi 5 ir eidavau i sporto kluba, pusrycius valgydavau apie 9:30. O jei diena be sporto klubo, tai as dazniausiai be pusryciu. Pirma kart valgau apie 3.

Skaityk mano postus toliau, neissipisinejus. Reikia, supranti? Nes pavalgau 7 ryte( del to kad noriu) o sekantis maistas bus tik apie pietus* 12 val).
Ir is vus, ka tu cia veiki? Esi vegane, zaliavalge. Prisijungi visalaik kad tik papriestaraut kam nors.
Atsakyti
Man tai įdomu dėl galvos skausmų, bandyt, o gal oadėtų mityba
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 21, 08:59)
Man tai įdomu dėl galvos skausmų, bandyt, o gal oadėtų mityba

Pabandyk mirksiukas.gif ne drastiskai padidinus tarpus tarp valgiu, o tik atsisakius angliavandeniu. Nes is pradziu as irgi valgydavau 3-4 kartus. Gal kol kunas suprato jog angliu nebebus, o gal tiesiog is iprocio 😁😁 dabar 2 kartu per akis biggrin.gif
Ai, man tai pazaidimas kol kas visa tai. Sveikatos problemu jokiu neturiu, svorio numest tikslo nera (na, gerai, -5kg butu puiku, rubai graziau gultu biggrin.gif gal), tai kazkokiu pokyciu nepastebejau dideliu, tik kad alkio nebejauciu bigsmile.gif
Atsakyti
Oi, man tai įdomu apie mitybą, ne tik iš knygų paskaityti, bet ir gyvų atsiliepimų.
Labiausiai norisi ne trumpalaikio efekto, o taip prisitaikyti sau mitybą, kad galėčiau visą gyvenimą taip maitintis ir nesikankint. Manau, irgi cukrui priklausomybę didelę turiu.

O kas čia per keto duona? Pasidalinkit kokiu receptu? Nes man trūksta jos.

Tere
O tu sakei, kad kelionėse viską valgai ragauji, tai po to grįžti į keto kaskart? Nebūna sunku? O kelionėse atsipalaidavus nebūna kokių blogumų organizmui?
Atsakyti

Pabandyk mirksiukas.gifne drastiskai padidinus tarpus tarp valgiu, o tik atsisakius angliavandeniu. Nes is pradziu as irgi valgydavau 3-4 kartus. Gal kol kunas suprato jog angliu nebebus, o gal tiesiog is iprocio 😁😁 dabar 2 kartu per akis biggrin.gif
Ai, man tai pazaidimas kol kas visa tai. Sveikatos problemu jokiu neturiu, svorio numest tikslo nera (na, gerai, -5kg butu puiku, rubai graziau gultu biggrin.gifgal), tai kazkokiu pokyciu nepastebejau dideliu, tik kad alkio nebejauciu bigsmile.gif

Tame ir reikalas, kad tarpų tarp valgymų kažkaip drastiškai didinti nereikia, nes jie didėja patys. Ilgai sotumas jaučiamas - ilgai ir nevalgai. O va su mityba, kur gausu angliavandenių, tarpus tarp valgymų padaryti sunku būtent dėl alkio. 

Čia į gyvūnus galima pažiūrėt. Žolėdžiai kramto nuo prabudimo iki miego, plėšrūnai gi maitinasi su ilgais tarpais.

Oi, man tai įdomu apie mitybą, ne tik iš knygų paskaityti, bet ir gyvų atsiliepimų.
Labiausiai norisi ne trumpalaikio efekto, o taip prisitaikyti sau mitybą, kad galėčiau visą gyvenimą taip maitintis ir nesikankint. Manau, irgi cukrui priklausomybę didelę turiu.

O kas čia per keto duona? Pasidalinkit kokiu receptu? Nes man trūksta jos.

Tere
O tu sakei, kad kelionėse viską valgai ragauji, tai po to grįžti į keto kaskart? Nebūna sunku? O kelionėse atsipalaidavus nebūna kokių blogumų organizmui?

Po bet kokio nuklydimo (pvz. gabalas torto) man grįžti prie keto sunku būtent dėl priklausomybės angliavandeniams. Panašiai kaip alkoholikui paragavus sunku sustot, taip ir man. Tenka susikaupt, pakratyt save už pakarpos paėmus, atsikankint kelias dienas, o po to jau vėl viskas valio. 

Kažkokių didesnių pastebėjimų dėl savijautos nėra, bet kita vertus nuo tada, kai perėjau prie švarios keto buvo tik dvi kelionytės po mažiau, nei savaitę. Bet va galvą skaudėjo, ir plaukai riebalavosi. Gal nuo karščio (ypač Venecijoj dvėsiau), o gal nuo anglių.

Keto duonos aš nekepu, net ragavus nesu. Bet mėgstu chaflius (cheese wafles). 3 kiaušai + 100g tarkuotos moccarellos. Kepu vaflių keptuvėj. Tinka kaip sumuštinių pagrindas. Įdėjus cinamono/mėlynių bus a la desertiniai. Galima stevijos įsilašint, jei saldžiau norisi.

Atsakyti