Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Terezza @ 2020 11 21, 11:22)
Bet mėgstu chaflius (cheese wafles). 3 kiaušai + 100g tarkuotos moccarellos. Kepu vaflių keptuvėj. Tinka kaip sumuštinių pagrindas. Įdėjus cinamono/mėlynių bus a la desertiniai. Galima stevijos įsilašint, jei saldžiau norisi.

Oi kaip ačiū, bandysiu 4u.gif
Atsakyti

Man asmeniškai keto padėjo atsikratyti priklausomybės cukrui. O jei problemų jokių nėra, gerai sveikatai palaikyti tereikia nevalgyti greitmaisčio prifarširuoto chemijos ir neužkandžiaut. T.y. maitintis kaip vaikystėj - naminiu maistu du-tris kartus per dieną. 

Man atrodo potraukis saldumynams pas mane dingo kai pradejau valgyt daug darzoviu.

As visada planuoju ka valgysime, parduotuveje bunu jau su sarasu ir jame niekada nebuna sausainiuku, saldainiuku. Uzkandziams turime vaisiu ir riesutu. Del to as ir valgau namini maista 3 kartus per diena. Savaitgaliais kartais 2 kartus per diena.

Man sumustiniai jau vos ne junk food. Jei ir valgome kada, tai buna kruva darzoviu salia. :)

Atsakyti

Man tai įdomu dėl galvos skausmų, bandyt, o gal oadėtų mityba

Kaip daznai ir stipriai tau skauda?

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 21, 15:53)
Man sumustiniai jau vos ne junk food. Jei ir valgome kada, tai buna kruva darzoviu salia. smile.gif

Sumuštinis sumuštiniui nelygu. Tai nebūtinai sluoksnis sviesto ant batono ir šlapiankė ant viršaus. Aš duoną visad renkuosi su kuo daugiau "cielų" grūdų ( 50 proc būna pas mus), mažiau pridėtinio cukraus, žiūriu be mielių. O ant viršaus tai būna avokadas, koks nors sūris, lašiša, riešutų sviestas, vytinta mėsytė, daržovės. Tai įsivaizduoju, kad čia nėr blogai, bet būtų gerai duonos atitikmenį rast labiau keto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 lapkričio 2020 - 16:26
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 21, 08:59)
Man tai įdomu dėl galvos skausmų, bandyt, o gal oadėtų mityba

Skaiciau kad po nedaug sriubciot vandens 1-2 stiklines arba suvalgyt arbuzo. Pirmo nebandziau, bet arbuzas tikrai padeda. Galva daugiausia skauda pries mm.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 21, 11:02)
O kas čia per keto duona? Pasidalinkit kokiu receptu? Nes man trūksta jos.

250 g riebaus jogurto (as perku is Lidl kibireli naturalaus greek jogurto, 10 proc riebumo)
20 g. gyslocio liuobeliu (sito dalyko yra vaistinese, bet kainuoja 70 eur/kg, o va maximoj radau us 20eur/kg. ten prie sveiku produktu balti maiseliai.liuobeles maximoj
100 g migdolu miltu
3 kiausai
ivairiu seklu (as dedu saulegrazas ir moliugo seklas, ant virsaus kmynu. viska ismaisai, palaikai koki 10-15 min, ir i skarda.

Man ji labai lengvute gaunasi, puri orine. tikra duona sunkesne skoniu smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 21 lapkričio 2020 - 17:35
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 21, 15:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72739677" data-time="1605941987"><div><p>Man tai įdomu dėl galvos skausmų, bandyt, o gal oadėtų mityba</p></div></blockquote><p>Kaip daznai ir stipriai tau skauda?
</p>

Per dažnai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 11 21, 17:34)
250 g riebaus jogurto (as perku is Lidl kibireli naturalaus greek  jogurto, 10 proc riebumo)
20 g. gyslocio liuobeliu (sito dalyko yra vaistinese, bet kainuoja 70 eur/kg, o va maximoj radau us 20eur/kg. ten prie sveiku produktu balti maiseliai.liuobeles maximoj
100 g migdolu miltu
3 kiausai
ivairiu seklu (as dedu saulegrazas ir moliugo seklas, ant virsaus kmynu. viska ismaisai, palaikai koki 10-15 min, ir i skarda.

Man ji labai lengvute gaunasi, puri orine. tikra duona sunkesne skoniu smile.gif

Ačiūūū, bandysiu wub.gif

Dar čia radau
https://www.delona.l...obeles-psyllium
Iš Delonos daug ką perku, nes pasveria kiek ko reikia, nereikia pirkinėt po 3 kruopas, nueinu su maišu stiklainiukų biggrin.gif

O vietoj jų kokias nors kitas luobeles turbūt irgi galima? Kviečių?

Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 21, 17:51)
Per dažnai verysad.gif

Nu tai pasidaryk išsamius tyrimus, žiūrėk, ar netrūksta miego, poilsio, gryno oro, ar streso ne per daug, ypač užsitęsusio kokio. Neturi ištisai skaudėt.


Tere
Tau berods migrena žiauri būdavo? Ar keto padėjo šiuo klausimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 lapkričio 2020 - 18:28
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 21, 18:12)
Ačiūūū, bandysiu wub.gif
Papildyta:

Nu tai pasidaryk išsamius tyrimus, žiūrėk, ar netrūksta miego, poilsio, gryno oro, ar streso ne per daug, ypač užsitęsusio kokio. Neturi ištisai skaudėt.
Tere
Tau berods migrena žiauri būdavo? Ar keto padėjo šiuo klausimu?

Man gi migrena ;) tad žinau, jokio alkoholio, jokio alkio ir etc smile.gif
Bet ji yra smile.gif
Atsakyti

Tere
Tau berods migrena žiauri būdavo? Ar keto padėjo šiuo klausimu?

Man migreną teko patirti tris kartus, maždaug kas dešimtmetį. Po paskutinio karto bene 12-13 metų praėjo, tai manau, kad mane su Montekrista painioji.

Lengvų galvaskausmių pasitaikydavo kelis kartus per mėnesį, bet perėjus prie keto jie dingo.

Atsakyti

Per dažnai verysad.gif

Ka darai kai skauda? Kokio stiprumo skausmas?

Man beje LT zymiai daugiau skaudejo, nei isvaziavus. As manau del oro.

Atsakyti

Sumuštinis sumuštiniui nelygu. Tai nebūtinai sluoksnis sviesto ant batono ir šlapiankė ant viršaus. Aš duoną visad renkuosi su kuo daugiau "cielų" grūdų ( 50 proc būna pas mus), mažiau pridėtinio cukraus, žiūriu be mielių. O ant viršaus tai būna avokadas, koks nors sūris, lašiša, riešutų sviestas, vytinta mėsytė, daržovės. Tai įsivaizduoju, kad čia nėr blogai, bet būtų gerai duonos atitikmenį rast labiau keto smile.gif

Tiesa parasei :) Galima tikrai dazniau tokius sumustinius valgyti. :)

Atsakyti