Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Jau pradėjau žieminiys rūbus slėpt rolleyes.gifbiggrin.gifpavasaris tikiuosi, nesiožiuos

Optimistė. :D Šio ryto vaizdelis mūsų platumose :blink: 9b72af29b068.jpg

Žiemai jau tikrai laikas keliauti savais keliais. :ax:

 Žieminiai batai pranešioti, kailiniai pravėdinti,pusnys išvoliotos, blynai suvalgyti, žieminė striukė sunki pasidarė, vadinasi laikas pavasariui. :lol:

Atsakyti
No no, gana žiemos. Vakar išlindom pasivaikščiot, aš visa tokis pavasariškai optimistiška, ir sušalau
Atsakyti

Mylimuke :nono:

Kaip mano bobutė sakydavo- su durnu du turgu, su pliku nėr ko peštis.Iš principo nemaitink trolio  :flirt2:  Na, nebent nori pasilinksminti. :blush-anim-cl: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 28 vasario 2021 - 13:19
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 02 28, 12:41)
Mandavoškė praropojo biggrin.gif

Tai ką jai daryt, kai net klyno mandavoškė gauna daugiau dėmesio, nei ji per visą gyvenimą gavo
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 02 27, 16:42)
Bet katę tai šeri kankindama gyvūnus?

aš jau esu rašius apie savo katę, kaip ji atsirado pas mane, apie požiūrį į veganizmą, kur nesu fanatikė, negi neatsimini?
kas reacionalu, kas ne.
rašiau ir apie odinius rūbus,ir apie tautas, gyvenančias dykumoje, šiaurėje, ir mūsų platumoje. apie situacijas, ką daryti su mityba, kai esi misijose, kariuomenėj, etc.

o išties tavo klausimas - tik paerizinimui? juk jei rašyčiau, kad maitinu kate žole, tu ir Cambala pultum kitaip: o dieve, dieve, kankini tu savo katę.
atsakymas irgi neįtiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 vasario 2021 - 14:31
QUOTE(given444 @ 2021 02 28, 14:30)
aš jau esu rašius apie savo katę, kaip ji atsirado pas mane, apie požiūrį į veganizmą, kur nesu fanatikė, negi neatsimini?
kas reacionalu, kas ne.

Tu šeri savo katę sausiaku, kuris pagamintas iš nužudytų gyvūnų, vadinasi, prisidedi prie gyvūnų žudymo. Tai ko vertos tavo kalbos apie moralę gyvūnų atžvilgiu, hipokrite tu? Klounė tu, tavo vieta pas pilnatines
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 02 28, 08:21)

</p></div></blockquote><p>Jei Cambala sutiktu, butum gydziusi jos mama? smile.gif

</p>

Jos tikra mociute jos neklauso, na mato kad ku ku moteriskei.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 02 28, 13:11)
No no, gana žiemos. Vakar išlindom pasivaikščiot, aš visa tokis pavasariškai optimistiška, ir sušalau

No No No.
Dar noriu šalčio. Nepatinka per sorbetą nuo kalno leistis. Turi būt bent -2C pastoviai.
Nepatinka man šita pliurzė visai.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 01, 11:19)
No No No.
Dar noriu šalčio. Nepatinka per sorbetą nuo kalno leistis. Turi būt bent -2C pastoviai.
Nepatinka man šita pliurzė visai.



Aš nuo ano šeštadienio toookia laiminga dėl oro! Nebėra to baisaus ir šlykštus šalčio! Galima vaikščioti pagaliau ilgai ilgai, sėdėti lauke kartais ir net kavą gerti. Fui, dar rodo, kad atšals. Mano organizmas minuso nekenčia, tai man dabar tas sniego gėrimasis į žemę ir vandens ciurlenimas nuo stogų toks geris😊 dzin po kojom kartais nešvaru, peržengti ir tiek, bet tas pavaaaasario jausmas yra kazkas tokio..
Atsakyti
Pavasaris yra tobulai gerai.
Gegu=4s pabaigai jau u-sisakėm namuką poilsiui, žvejybai, dabar Joninėms naršau pajūrio namukus, gal ką rasiu.
Atsakyti

Aš nuo ano šeštadienio toookia laiminga dėl oro! Nebėra to baisaus ir šlykštus šalčio! Galima vaikščioti pagaliau ilgai ilgai, sėdėti lauke kartais ir net kavą gerti. Fui, dar rodo, kad atšals. Mano organizmas minuso nekenčia, tai man dabar tas sniego gėrimasis į žemę ir vandens ciurlenimas nuo stogų toks geris😊 dzin po kojom kartais nešvaru, peržengti ir tiek, bet tas pavaaaasario jausmas yra kazkas tokio..

Nėra blogo. oro. Tik netinkama apranga.  :D​ 

Atsakyti
Atsiprašiau savo žieminės striukės....
Atsakyti