Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Terezza @ 2021 03 01, 17:34)
Nėra blogo. oro. Tik netinkama apranga.  biggrin.gif 

Kas tiesa, tas ne melas.
Atsakyti
Na orelis ziaurus. Visa diena rukas, dargana, vejas... Brrr...
Na jau nezinau koks tame geris.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2021 03 01, 17:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kristi_na" data-cid="72792588" data-time="1614609341"><div><p>Aš nuo ano šeštadienio toookia laiminga dėl oro! Nebėra to baisaus ir šlykštus šalčio! Galima vaikščioti pagaliau ilgai ilgai, sėdėti lauke kartais ir net kavą gerti. Fui, dar rodo, kad atšals. Mano organizmas minuso nekenčia, tai man dabar tas sniego gėrimasis į žemę ir vandens ciurlenimas nuo stogų toks geris😊 dzin po kojom kartais nešvaru, peržengti ir tiek, bet tas pavaaaasario jausmas yra kazkas tokio..</p></div></blockquote><p></p><p>Nėra blogo. oro. Tik netinkama apranga.  biggrin.gif​ </p>


Mano organizmui netinka sausas šaltis, o tinka drėgmė (daugumos siaubui biggrin.gif Man 0 laipsnių žiemą visada bus šilčiau, komfortiškiau ir geriau negu -5. Galiu apsirengti bele ką ir bele kaip. Bandyta n kartų. Gal vandens trūksta organizme biggrin.gif Kovą jei pasieks kokius +13, tai jau maudytis tikrai lįsiu. O prie -15 aš tūnau namie, nes jokios laimės neteikia toks oras.
O šiandieniniai +5 su kartais išlendančia saule (už Vilniaus ribų) buvo visai gerai-pasivaikščiojau ilgokai, upelius užtvinusius kelis mačiau. Nors taip, žieminės striukės irgi atsiprašiau, nebuvau jos padėjusi, bet turėjau viltį, kad greit galėsiu iškeisti į ką kita. Deja...

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 03 01, 18:16)
Na orelis ziaurus. Visa diena rukas, dargana, vejas... Brrr...
Na jau nezinau koks tame geris.

O man šiandien patiko, romantiška tokia migla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 02 28, 15:46)
Tu šeri savo katę sausiaku, kuris pagamintas iš nužudytų gyvūnų, vadinasi, prisidedi prie gyvūnų žudymo. Tai ko vertos tavo kalbos apie moralę gyvūnų atžvilgiu, hipokrite tu? Klounė tu, tavo vieta pas pilnatines

tu išvadintum mane kloune kubu jei pasakyčiau, jog šeriu katę morkomis.
jau rašiau dėl veganizmo, ir kuriais atvejais jo nesilaikyčiau.
kas norėjo, perskaitė.
mano požiūris sveikas ir nefanatiškas.
ir rašiau, kaip išgelbėta ši katė buvo, ir priglausčiau dar ne vieną.
atsakinėju pakartotinai tik į padoriai draugiškus postus. tu gali mane ignoruoti ir nesikankinti. turi su kuo kalbėtis.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 03 01, 20:53)
Mano organizmui netinka sausas šaltis, o tinka drėgmė (daugumos siaubui biggrin.gif Man 0 laipsnių žiemą visada bus šilčiau, komfortiškiau ir geriau negu -5. Galiu apsirengti bele ką ir bele kaip. Bandyta n kartų. Gal vandens trūksta organizme biggrin.gif Kovą jei pasieks kokius +13, tai jau maudytis tikrai lįsiu. O prie -15 aš tūnau namie, nes jokios laimės neteikia toks oras.
O šiandieniniai +5 su kartais išlendančia saule (už Vilniaus ribų) buvo visai gerai-pasivaikščiojau ilgokai, upelius užtvinusius kelis mačiau. Nors taip, žieminės striukės irgi atsiprašiau, nebuvau jos padėjusi, bet turėjau viltį, kad greit galėsiu iškeisti į ką kita. Deja...


Klaipediete wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 03 01, 20:00)
Klaipediete  wub.gif


Tai va, neveltui gimiau Klaipėdoje, tik paskui likimas kitur pamėtėjo wub.gif
Atsakyti
Rukas ir man patinka. Na bet siandiena, vejas, dargana... Nezinau, nezinau.
Va ir dabar eisiu su sunimis pavaikscioti, bet kad ir jie nelabai nori.
Atsakyti
Uzbookintos kelios vietos pavasariui, vasarai LV, Kursiu Nerijoj. Geras variantas kai iskart nereikia pinigu pervest, tik pries dvi savaites nuskaiciuoja.

Nebereikia nei ziemos nei minuso, nei sniego. Pavasario kvapas kieme. Rozes jau norejau nusidengt, bet dar palauksiu, iki -8 ₩rognozuoja.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 03 01, 19:59)
tu išvadintum mane kloune kubu jei pasakyčiau, jog šeriu katę morkomis.
jau rašiau dėl veganizmo, ir kuriais atvejais jo nesilaikyčiau.
kas norėjo, perskaitė.
mano požiūris sveikas ir nefanatiškas.
ir rašiau, kaip išgelbėta ši katė buvo, ir priglausčiau dar ne vieną.
atsakinėju pakartotinai tik į padoriai draugiškus postus. tu gali mane ignoruoti ir nesikankinti. turi su kuo kalbėtis.

Tu rasei kad niekada Alzheimeriu, insultu ir infarktu nesirgsi.
Labai stipru taip teigt.

As balandelius gaminu. Su kiauliena ir perlinem kruopom. Niam niam, kaip bus skanu. Dar vytintos desrytes sldytuve yra. Ir lasisos.
Oi, tu gi ir lasinos nevalgai? Vargse, kuek daug prarandi...
Atsakyti
Vis dar nzn ar į tą Kretą keliausim. Gal vėl liksim LT
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 01, 21:14)
Vis dar nzn ar į tą Kretą keliausim. Gal vėl liksim LT


Aš tai noriu keliauti, bet labai noriu keliauti ne vasarą, o pavasarį arba rudenį, kai LT prastas oras. Vasarą smagu ir čia. Sunku prognozuoti su tom kelionėm...Man kažkaip atrodo, kad vasarą bus galimybė keliauti. Na, bent jau kai kur. O kad taip ramiai prognozuoti ir visur laisvai keliauti bei gražiai planuotis kaip dar neseniai buvo, tai gal greit taip nebus...Reik gaudyti turbūt bent kokius kelionių langelius dabar.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 03 01, 19:53)
O prie -15 aš tūnau namie, nes jokios laimės neteikia toks oras.

Prie -15 aš krykštavau ant kalno su snowbordu, buvo žiauriai karšta. Parvažiavau visa suprakaitavusi ir patenkinta kaip lyvaras. Buvo momentas kai nusiėmiau akinius, tai antakiai ir blakstienos apšarmojo.

O vat pajūrio +2 negaliu pernešti, košia per visus kaulus. Teko prieš du metus pagyventi savaitę, velniop tokį orą.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 01, 21:14)
Vis dar nzn ar į tą Kretą keliausim. Gal vėl liksim LT

Nieko aš neliksiu, derinam tik datas: ar per Velykas, ar kitą savaitę.
Atsakyti