Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 03, 08:14)
O kaip tokiu atveju depresuojantį gyvūniuką gydyti? Tik meile ir rūpesčiu, jam vaistų gi nesuduosi? Ir į psichoterapiją nenuvesi smile.gif

Jau metų metus kalbama apie psichologų licensijavimą. Kiek gali tokios profesinės gėdos neršt, ir dar yra kas jas seka  unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

https://www.facebook...86925428284994/


Ji veda per žinių radiją penktadieniais iki pietų tokią laidą, na, su vyriškiu tokiu pas Musnicką. Apie santykius. Abu ale vedų teorijų laikosi. Nuuuuuu.......galima paklausyti eksperimento vardan, esu klausiusi smile.gif Musnickas bando žemiškumo ten įnešti. Bet man ji tokia jau istteriškai emocionali, kad sunku klausytis. Ir kelis kartus pabrėžė, kad moterį kai valdo emocijos, tai ji lyg išprotėjusi ir už save neatsako biggrin.gif Pasijaučiau ne visai moterimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 03 03, 09:44)
Ji veda per žinių radiją penktadieniais iki pietų tokią laidą, na, su vyriškiu tokiu pas Musnicką. Apie santykius. Abu ale vedų teorijų laikosi. Nuuuuuu.......galima paklausyti eksperimento vardan, esu klausiusi smile.gif Musnickas bando žemiškumo ten įnešti. Bet man ji tokia jau istteriškai emocionali, kad sunku klausytis. Ir kelis kartus pabrėžė, kad moterį kai valdo emocijos, tai ji lyg išprotėjusi ir už save neatsako biggrin.gif Pasijaučiau ne visai moterimi  biggrin.gif

%domu ji vyr1 turi?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 03, 09:58)
%domu ji vyr1  turi?


Turi. Ne pirmas jis, tik tiek žinau. Pirmasis nesugebėjo jos moteriškos prigimties priimti, kažkaip panašiai sakė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 03 03, 10:02)
Turi. Ne pirmas jis, tik tiek žinau. Pirmasis nesugebėjo jos moteriškos prigimties priimti, kažkaip panašiai sakė biggrin.gif

Ir tada ji susirado...impotentą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 03, 09:58)
%domu ji vyr1  turi?

Turi. Vienas iš LTF valdybos nariuų. Nemalonus tipas visomis prasmėmis.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 10:48)
Turi. Vienas iš LTF valdybos nariuų. Nemalonus tipas visomis prasmėmis.

Vadinasi, toks tokį sutiko.
Man tai baisu, kokioj tamsumoj gyvename, kiek daug ribotų, neapykantos persmelktų žmonių.... Savaitgaliais bėga į bažnyčias, o šiokiadieniais ėda kitokį....
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 10:48)
Turi. Vienas iš LTF valdybos nariuų. Nemalonus tipas visomis prasmėmis.

Toks tokį susirado.
Aš kažkur lyg skaičiau, kad labai ne pyragai jai ten pirmoj santuokoj buvo. Bet neoamenu tiksliai ir nežinau, kokio lygio čia pletkai.


Aš tai pasidarau isteriškai emocionali tokių kliedesių klausydama/skaitydama. Matyt, užkrečiama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 08:22)
Skyrė leidžiamus ir geriamus vitaminus, plius Calmvet’o tabletes.

Ir kaip sekasi sugirdyt papildus?
Su suniu jokiu problemu, bet su katinu tai tragedija.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 03 03, 11:35)
Ir kaip sekasi sugirdyt papildus?
Su suniu jokiu problemu, bet su katinu tai tragedija.

Turiu neblogą randą ant liaškų. Po to pasimokiau, kad geriausia įvynioti į rankšluostį ir tada sukišti giliai į gerklą. Bet tai uolos nedurnas padaras, tik pamato, kad traukiu švirkštus, vaistus - bičo nėra. Kaip vėju lapus nuneša.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 11:38)
Turiu neblogą randą ant liaškų. Po to pasimokiau, kad geriausia įvynioti į rankšluostį ir tada sukišti giliai į gerklą. Bet tai uolos nedurnas padaras, tik pamato, kad traukiu švirkštus, vaistus - bičo nėra. Kaip vėju lapus nuneša.

Kisom ir i gerklela. Po pusvalandzio isvemia.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 03, 11:00)
Toks tokį susirado.
Aš kažkur lyg skaičiau, kad labai ne pyragai jai ten pirmoj santuokoj buvo. Bet neoamenu tiksliai ir nežinau, kokio lygio čia pletkai.
Aš tai pasidarau isteriškai emocionali tokių kliedesių klausydama/skaitydama. Matyt, užkrečiama unsure.gif

Nei vienas iš mūsų negali smerkti kito žmogaus laisvės, teisės, noro gyventi taip, kaip jam norisi.
Kiekvienas iš mūsų renkasi arba daryti, arba nedaryti. Jeigu tai neperžiamgia kito žmogaus pasirinkimo laisvės ir jo asmeninės erdvės, be jo sutikimo, toleruojame tokį gyvenimo modelį.

Aš ignoruoju, jau minėjau. Jeigu ji turi savo auditoriją, vadinasi yra norinčių girdėti jos mintis ir patirtį. Ar ji teisinga, ar ne - kitas klausimas.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2021 03 03, 11:47)
Kisom ir i gerklela. Po pusvalandzio isvemia.

Yra yra tokia bėda. Būna ir man. Bet tabletes trinu ir su vandeniu skystą tyrę sukišu, o kapsules išspaudžiu.
Bėda su tuo, kai sudirgini gomurį. Šiaip geriausia suleidinėti po oda. Greitesnė ir efektyvesnė procedūra.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 03 03, 11:35)
Ir kaip sekasi sugirdyt papildus?
Su suniu jokiu problemu, bet su katinu tai tragedija.

ir nesakyk. Šiuo metu kaip tik vienai katei dantenų uždegimą gydom, tai darom su vyru kebabą-susukam į rankšluostį ir sukišam aliejuotas tabletes. Pradžioj tai su švirkštu bandžiau sutrynus-išvėmė, bandžiau į guliašiuką-neėdė, tai kebabą daryt labiausiai pasiteisino.
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 11:38)
Turiu neblogą randą ant liaškų. Po to pasimokiau, kad geriausia įvynioti į rankšluostį ir tada sukišti giliai į gerklą. Bet tai uolos nedurnas padaras, tik pamato, kad traukiu švirkštus, vaistus - bičo nėra. Kaip vėju lapus nuneša.

Maniškė jau ima rankšluosčio baidytis biggrin.gif Vakar vakare paėmiau rankšluostį, patiest ant sofos, mažąją ruošiausi masažuoti , tai katės oi akis išpūtus stebėjo biggrin.gif Ar čia aks vėl į ją nesikėsins biggrin.gif
Atsakyti