Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 03 02, 18:51)
Nu va, iškastravom ponulį, jaučiasi gerai, tik dar valgyt negalima duot. Bet tai bl, aš apakus. Vet klausiu, kiek katinas sveria, sako, mes jo nesvėrėm, jei norėjai, kad pasvertumėm, reikėjo pasakyti ryte😱 Tai blt, kaip jie apskaičiavo narkozės dozę, juk pagal svorį skaičiuojama, ar klystu?

Pzdc kvadratu unsure.gif kas ten per vetai???
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 02, 18:54)
Aš jau ieškočiau kito vet’o. Signalas rimtas.

Mes jau ir tai į kitą miestą vežėm, ten, kur gydė ryžą. Žiauriai sunku gerą vetą rast
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 02, 19:04)
Pzdc kvadratu unsure.gif kas ten per vetai???

Nesuvokiu. To tikrai nesitikėjau. Tuo momentu nenorėjau aiškintis, bet jaučiu, parašysiu ir paklausiu
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 03 02, 19:07)
Mes jau ir tai į kitą miestą vežėm, ten, kur gydė ryžą. Žiauriai sunku gerą vetą rast

Oj, ne tik pas jus. LT tas pats. Aš kol savus atradau, sijojau vieną po kito. Net praėjusiais metais, po to kai Pantera paliko mus, dėl Tigro būsenos važiavau pas kelis skirtingus patikrinti diagnozę. Ligų ieškojau. Bet visi kaip susitarę - “kraujo tyrimai geri, fizinė būsena gera, emocinė ne.”
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 02, 19:15)
- “kraujo tyrimai geri, fizinė būsena gera, emocinė ne.”

Tipo, katinui depresija? g.gif
Atsakyti

Tipo, katinui depresija? g.gif

Taip, yra toks dalykas.Sunkiai nustatomas, ir sunkia gydomas dalykas.Esu su tuo susidūrusi.Šiuo metu mano katei kažkas panašaus.Ir būčiau nieko neįtarusi,kol nenusipešė uodegos plaukų.Tyrimai geri,jokių akivaizdžių liūdesio ir nerimo požymių nėra.Apetitas nesuprastėjęs, žaidžia.Bendromis jėgomis nutarėme,kad katė liūdi išėjusio draugo.

Bobute, užuojauta.Džiaukis,kad katinas pabudo,daugiau neturiu ko pridurti. :unsure:

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 02, 21:49)
Tipo, katinui depresija? g.gif

Tipo katinui depresija.
Kaip tau paaiškinti. Katinas pasikeitė, kailis sukrito, susiriebalavo, pradėjo pastoviai sekioti iš paskos, daug miauksėti, sukrito / įdubo akys ir t.t.
Kai augini 8 metus, labai greitai pastebi pokyčius.
Atsakyti
Net papūgoms būna depresija, nusipešioja save iki plikumo...O katės tokios, atrodo kantrios, visad ramios, o kas jų galvelėse reikia stebėt....
Atsakyti
O kaip tokiu atveju depresuojantį gyvūniuką gydyti? Tik meile ir rūpesčiu, jam vaistų gi nesuduosi? Ir į psichoterapiją nenuvesi smile.gif

Jau metų metus kalbama apie psichologų licensijavimą. Kiek gali tokios profesinės gėdos neršt, ir dar yra kas jas seka unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

https://www.facebook...86925428284994/
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 03, 08:14)
O kaip tokiu atveju depresuojantį gyvūniuką gydyti? Tik meile ir rūpesčiu, jam vaistų gi nesuduosi? Ir į psichoterapiją nenuvesi smile.gif

Jau metų metus kalbama apie psichologų licensijavimą. Kiek gali tokios profesinės gėdos neršt, ir dar yra kas jas seka  unsure.gif


Skyrė leidžiamus ir geriamus vitaminus, plius Calmvet’o tabletes. Tik dabar pradėjo kailis blizgėti, bet įpročio sekioti neatsikratė. Kuriame kambaryje bedirbčiau - visada už nugaros.

Siūlau jos knygą paskaityti kokią, juk Janutienės skaitei. Eksperimento vardan.
Atsakyti
Keista bobelė ir tiek smile.gif Kuriai meldžiasi nelaimingos bobelės. Bile joms gerai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 03, 08:22)

Siūlau jos knygą paskaityti kokią, juk Janutienės skaitei. Eksperimento vardan.

Už ką tu mane taip unsure.gif manau, neištverčiau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 03, 08:53)
Už ką tu mane taip  unsure.gif  manau, neištverčiau.

Myliu. Savotiška meile.
Atsakyti