Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

O finalas, brangioji, priklausytų tau! Padauginusios sutiktumėm eksperimentams ir ryte nubustumėm visai kitokiom šukuosenom biggrin.gif
Papildyta:


Terė atsibustų tokia..
Papildyta:

Tokia būtų GKB
Papildyta:

Tokia Cambala
Papildyta:
Nakviša

Gal mane geriau plikai, a?

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2021 03 05, 13:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72794959" data-time="1614885531"><div><p>O finalas, brangioji, priklausytų tau! Padauginusios sutiktumėm eksperimentams ir ryte nubustumėm visai kitokiom šukuosenom vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.part.lt/perziura/0a91643cf5c78906fd7ddf63c53345b8978.jpg'></a>

Terė atsibustų tokia..
Papildyta:

Tokia būtų GKB
Papildyta:
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.part.lt/perziura/d4bf623a7131676e0bccbe654eba7877591.jpg'>

Tokia Cambala
Papildyta:
Nakviša
<a href="https://www.part.lt/perziura/e7a74ab5316ca895da1202657718317d598.jpg"></a></p></div></blockquote><p></p><p>Gal mane geriau plikai, a?</p>

Na, čia jau kaip Lisitėjos nuotaika bus biggrin.gif
Atsakyti

Na, čia jau kaip Lisitėjos nuotaika bus biggrin.gif

:D​ 

Atsakyti
Spėkit apie ką pagalvojau, pamačius šitą?😆 Negražu tyčiotis, bet man po***i biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rytas, fantastiskas... Saule, gaiva, jokio vejuko.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 03 06, 08:38)
Rytas, fantastiskas... Saule, gaiva, jokio vejuko.

Eisim į trasą!!
Atsakyti

Eisim į trasą!!

 

Teisingas sprendimas :victory2:

Tik atsibudusi, galvojau,kad reikės pirkią apsikuopti.O,kai saulė išsišvietė, nutariau-dulkės nepabėgs, o saulė gali.Todėl sulakstau į pardę, stveriu šunius ir lekiam į kaimuką. :bigsmile:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 03 06, 09:15)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72795786" data-time="1615013972">
<div>
<p>Eisim į trasą!!</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>
Teisingas sprendimas victory.gif</p>
<p>Tik atsibudusi, galvojau,kad reikės pirkią apsikuopti.O,kai saulė išsišvietė, nutariau-dulkės nepabėgs, o saulė gali.Todėl sulakstau į pardę, stveriu šunius ir lekiam į kaimuką. bigsmile.gif</p>

Galvoju ar imt šunę, dar nržiūrėjau kiek laipsnių biggrin.gif
Atsakyti
Neziniau kaip jusu krastuose. Pas mumi tai vejukas geras, ledinukas. Nors saulute sviecia, saltukas nosi kanda. Jei vaikscioti tik po miskus, kur uzuoveja.
Papildyta:
Siandien pradejome planuoti, ka per Velykas darysim...
Kokie Jusu tradicinia Velykiniai patiekalai?

Noris dar kazka grazaus vaikam sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 03 06, 13:53)
Siandien pradejome planuoti, ka per Velykas darysim...
Kokie Jusu tradicinia Velykiniai patiekalai?

Noris dar kazka grazaus vaikam sugalvoti.


Mūsų tradicinis Velykų stalas skurdokas, nes per pusryčius pagrindinis patiekalas būna margučiai ir viskas, kas tinka prie jų - salotos, mišrainės su daug žalumynų, dar farširuoti kiaušiniai (kad sunaudotume beverdant suskilusius kiaušinius), mama dar padaro foršmako. O per pietus būna kokia nors įdomesnė kepta mėsa - žvėriena, ėriena, žąsis arba antis.

Mes daugiau stengiamės margučius kaip nors įdomiai dekoruoti, be tradicinio skutinėjimo ar vaško. Kasmet vis bandom augalais dažyti, bet tai, kas pavyksta vienais metais, nebūtinai pasiseka kitais. Pavyzdžiui, esu sėkmingai nudažiusi ciberžole ir juodųjų vynuogių sultimis, bet yra buvę, kad ir nepavykdavo...
Atsakyti
Nu turėjūm išgyvenimo trasą biggrin.gif Belmonte pzd koks ledas, žmonės ir ropom kilo į kalnelius biggrin.gif biggrin.gif padirbėjo kojos dvigubai
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 03 06, 13:19)
Mes daugiau stengiamės margučius kaip nors įdomiai dekoruoti, be tradicinio skutinėjimo ar vaško. Kasmet vis bandom augalais dažyti, bet tai, kas pavyksta vienais metais, nebūtinai pasiseka kitais. Pavyzdžiui, esu sėkmingai nudažiusi ciberžole ir juodųjų vynuogių sultimis, bet yra buvę, kad ir nepavykdavo...

Man gražiausi su ciberžole ir mėlynu kopūstu. Burokai, špinatai, juoda arbata, kava nepasiteisino. O kokią spalvą vynuogės duoda? Ką dar esi atradusi?






Oras tai tikrai super, jei ne tas vėjas baisulinis ax.gif
Atsakyti