Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Oras tai fui :blink: Kol  saulė šveitė ,dar buvo nieko, o kai patraukė gaivus šiaurės vėjelis, tai iš viso nelabai kas buvo.Keliukai iš šiaurės pusės lediniai, eiti slidu, šunys ir tie čiuožinėjo į šalis.

Gerą temą užkabinote apie Velykas. :wub: Margučius dažom tradiciškai su kiaušinių lukštais,kartais dar dažau su alksnio žieve.Gaunasi tokie juoduliai su gelsvais ir rudais plėmais.Kartą bandžiau dažyti su raudonu vynu.Nežinia kas ten buvo ne taip, ar vyno per mažai pylėm, ar kompanija per linksma susirinko,bet kiaušiniai išėjo murzini ir negražūs.Vyną sunaudojom pagal paskirtį :ax: 

Kol buvo gyva mano močiutė, pietums kepdavo veršiuko kumpį su bulvėmis.Ir virdavo mielines spurgas su vyšnia viduje.O dabar mama tingi, o aš nemoku,ir nelabai noriu mokytis, nes tai užima daug laiko.

Gal bus gražus oras,gal karantinas bus švelnesnis.Pietų atriedės mažoji šeimyna,kazaną kursim, kažką gaminsim.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 03 06, 16:59)
Kol buvo gyva mano močiutė, pietums kepdavo veršiuko kumpį su bulvėmis.Ir virdavo mielines spurgas su vyšnia viduje.O dabar mama tingi, o aš nemoku,ir nelabai noriu mokytis, nes tai užima daug laiko.

Mano močiutė tokia buvo, kiekvienai šventei gamindavo kažką konkretaus, tai irgi atsimenu visas jos spurgas, grybukus, mielines bandeles, mielinius pyragus wub.gif Vištą ant butelio biggrin.gif Teta Kūčioms dabar iškepa šaltanosių, bet vis tiek jau ne tas. O ir šiaip, stengiamės į mažus kiekius orientuotis, kad nereiktų vežtis namo savaitei maisto biggrin.gif


Nu o aš pasigirsiu wub.gif ne taip seniai rašiau, kad geriausia, jog savaime atsiranda gimininga siela gyvūniuko kūne, tai jau savaitę laiko niurkom vieną kudlių wub.gif
Aš labiausiai nenorėjau, bet dabar turbūt labiausiai džiaugiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes išvarėm prasijoti laukais. Tai Amigo kelis kartus pasibaidė: tai šuo pro šalį prabėga, tai kokia višta. Ant saulės gerai, bet tik kur po medžio pavėsiu ir ausys šala.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 06 kovo 2021 - 17:41
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 17:22)
Mano močiutė tokia buvo, kiekvienai šventei gamindavo kažką konkretaus, tai irgi atsimenu visas jos spurgas, grybukus, mielines bandeles, mielinius pyragus  wub.gif  Vištą ant butelio  biggrin.gif  Teta Kūčioms dabar iškepa šaltanosių, bet vis tiek jau ne tas. O ir šiaip, stengiamės į mažus kiekius orientuotis, kad nereiktų vežtis namo savaitei maisto biggrin.gif
Nu o aš pasigirsiu  wub.gif  ne taip seniai rašiau, kad geriausia, jog savaime atsiranda gimininga siela gyvūniuko kūne, tai jau savaitę laiko niurkom vieną kudlių  wub.gif
Aš labiausiai nenorėjau, bet dabar turbūt labiausiai džiaugiuosi lotuliukas.gif

Pasakok!!!
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 06, 17:51)
Pasakok!!!

Tai ką čia daug pasakoti. 9 metų pilietis, priglaudėm iš pažįstamos giminių giminių, šeimininkas lb sirgo jau ir nebegalėjo rūpintis. Pirmą dieną buvo siaubas, nes VISĄ LAIKĄ lojo 🙈 Plius dar triušis nematytas objektas. Bet dabar jau viskas liuks, lenda į viens kito bliūdelius, o mes visi trys nepaleidžiam jo iš rankų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 18:23)
Tai ką čia daug pasakoti. 9 metų pilietis, priglaudėm iš pažįstamos giminių giminių, šeimininkas lb sirgo jau ir nebegalėjo rūpintis. Pirmą dieną buvo siaubas, nes VISĄ LAIKĄ lojo 🙈 Plius dar triušis nematytas objektas. Bet dabar jau viskas liuks, lenda į viens kito bliūdelius, o mes visi trys nepaleidžiam jo iš rankų biggrin.gif

Paro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 17:08)
Man gražiausi su ciberžole ir mėlynu kopūstu. Burokai, špinatai, juoda arbata, kava nepasiteisino. O kokią spalvą vynuogės duoda? Ką dar esi atradusi?
Oras tai tikrai super, jei ne tas vėjas baisulinis  ax.gif


Man su mėlynu kopūstu niekad nepavyko... Kava duoda labai panašią spalvą kaip svogūnų lukštai, tik gal kiek šiltesnę, o vynuogės dažo melsvai pilka spalva. Vienais metais prarūgo mėlynių uogienė, dažiau su ja, irgi panaši spalva gavosi.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 18:22)
Vištą ant butelio  biggrin.gif 


Sovietinių laikų receptas biggrin.gif B0davo pirkti tokių pamėlynavusių vištų, iš kurių tik sriubą galėdavai virti, kepti - niekaip, nebent ant butelio. Skaniai gaudavosi
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 03 06, 18:32)
Man su mėlynu kopūstu niekad nepavyko... Kava duoda labai panašią spalvą kaip svogūnų lukštai, tik gal kiek šiltesnę, o vynuogės dažo melsvai pilka spalva. Vienais metais prarūgo mėlynių uogienė, dažiau su ja, irgi panaši spalva gavosi.
Sovietinių laikų receptas biggrin.gif B0davo pirkti tokių pamėlynavusių vištų, iš kurių tik sriubą galėdavai virti, kepti - niekaip, nebent ant butelio. Skaniai gaudavosi


Pagal šį dariau. Visus tokius natūralius geriausia per naktį laikyti.
Elektrinė/vaiskios jūros spalva
Nedidelę raudonojo kopūsto galvą supjaustykite arba sutarkuokite. Kuo smulkiau – tuo daugiau pigmento išsiskirs.
Dėkite smulkintą kopūstą į puodą ir užpilkite tiek vandens, kad jame panirtų pageidaujamas kiekis kiaušinių. Įpilkite 2–3 šaukštus acto.
Užvirkite nuovirą ir leiskite jam pavirti apie 15 min. Leiskite šiek tiek atvėsti ir merkite į jį išvirtus kiaušinius. Arba kiaušinius virkite kartu. Palikite kiaušinius per naktį.


O dėl ko tas butelis, geriau vidus iškepa?
Atsakyti
Mylimuke, keltis rytais cuciką vedžiot nesunku?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 03 06, 18:49)
Mylimuke, keltis rytais cuciką vedžiot nesunku?

Dukra vedžioja visada. Nes tai jos svajonė šuo buvo rolleyes.gif aš šiandien tik pirmąkart išsivedžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 16:08)
Man gražiausi su ciberžole ir mėlynu kopūstu. Burokai, špinatai, juoda arbata, kava nepasiteisino.


Su ciberzole i cesnaku lukstus apvynioti grazus gaunasi.
Su melynu kopustu nwpatiko, skon8s k8ausu fe, nes ten per nakti mirkyt tu kopustu nuovire reikejo. Grazus su raudonuju svogunu lukstais. Na ir tradiciskai su paprasti svogunu lukstais ivyniojant 8r prie luksto gelytes ar kruopas pridejus.
Su chna ir basma plauku milteliais galima bandyt, carcade ( ersketruosiu) arbata.
Dabar dazau tik naturaliais, nes labai fe kai tie visi medvilniu dazai i kiausus pereina.
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2021 03 06, 17:33)
Mes išvarėm prasijoti laukais. Tai Amigo kelis kartus pasibaidė: tai šuo pro šalį prabėga, tai kokia višta. Ant saulės gerai, bet tik kur po medžio pavėsiu ir ausys šala.

vartotojo įkelta nuotrauka

Juodi karciai, juodas agaga wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 03 06, 18:23)
Tai ką čia daug pasakoti. 9 metų pilietis, priglaudėm iš pažįstamos giminių giminių, šeimininkas lb sirgo jau ir nebegalėjo rūpintis. Pirmą dieną buvo siaubas, nes VISĄ LAIKĄ lojo 🙈 Plius dar triušis nematytas objektas. Bet dabar jau viskas liuks, lenda į viens kito bliūdelius, o mes visi trys nepaleidžiam jo iš rankų biggrin.gif

Sveikinimai isigijus seimos nari 4u.gif .
Atsakyti
Grizus uzmerkiau i kalio permanganato tirpala 27 veisliu pomidorus. Po 2/ 3 seklas. Ir dvarfu jau 17 ispikuoti kai kurie daigai.
Kiekvienais metais vis daugiau, jau sodinu po du i viena duobe. Pomidorlige taip sakant, siltnamis tai nera didelis, ir lauko lysves neplatins niekas....
Atsakyti