Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Taip, taip, nesiseria... biggrin.gif

Maloniai nustebsite, kai valyste siurbliuko konteineriuka.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Tuc tuc. Vėjas grįžo.

PRG testas ligoninėje 35€/galvai. Kaina skiriasi nuo lietuviškos per pus.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 08, 17:45)

PRG testas ligoninėje 35€/galvai. Kaina skiriasi nuo lietuviškos per pus.

Tai Latvijoj 37.
Atsakyti
Vakar užbridom į visiškai “noname” nušiurusį pakrantės barą “Fish market” ir taip svajojau apie šviežias jūros gėrybes, kad prisisakiau visko ir apsiėdėm.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
laba vakara 4u.gif
noreciau prusijungti prie jusu pokalbiu, tik neturiu lietuvisku raidziu unsure.gif


Papildyta:
Supermamoje nusu neujoke, buvau cia ilga laika, kai planavau leliuka, kuriam jau 15 metu 4u.gif
nesumelavus cia esu nuo 2003 metu, su kitomis mergaitemis planavau leliuka ir gimdem kartu:)
dabar tik esu pasikeitusi slapyvardi:)

Atsakyti
QUOTE(Ingiukas1980 @ 2021 04 08, 19:36)
laba vakara 4u.gif
noreciau prusijungti prie jusu pokalbiu, tik neturiu lietuvisku raidziu unsure.gif
Papildyta:
Supermamoje nusu neujoke, buvau cia ilga laika, kai planavau leliuka, kuriam jau 15 metu 4u.gif
nesumelavus cia esu nuo 2003 metu, su kitomis mergaitemis planavau leliuka ir gimdem kartu:)
dabar tik esu pasikeitusi slapyvardi:)


Sveiki atvyke 4u.gif

Jei yra noras, turite ka pasakyti, mielai prasom prisijungti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 08, 19:22)
Vakar užbridom į visiškai “noname” nušiurusį pakrantės barą “Fish market” ir taip svajojau apie šviežias jūros gėrybes, kad prisisakiau visko ir apsiėdėm.

vartotojo įkelta nuotrauka


Uz gero menesio as irgi prisikirsiu uz visa karantino laika...
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 08, 18:22)
Vakar užbridom į visiškai “noname” nušiurusį pakrantės barą “Fish market” ir taip svajojau apie šviežias jūros gėrybes, kad prisisakiau visko ir apsiėdėm.

vartotojo įkelta nuotrauka

Bl emba, dabar tai uzpavydejau bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingiukas1980 @ 2021 04 08, 18:36)
laba vakara 4u.gif
noreciau prusijungti prie jusu pokalbiu, tik neturiu lietuvisku raidziu unsure.gif
Papildyta:
Supermamoje nusu neujoke, buvau cia ilga laika, kai planavau leliuka, kuriam jau 15 metu 4u.gif
nesumelavus cia esu nuo 2003 metu, su kitomis mergaitemis planavau leliuka ir gimdem kartu:)
dabar tik esu pasikeitusi slapyvardi:)

Prašom jungtis, net jei kartais ir neturi ką pasakyti biggrin.gif
Mano lėliukė panašaus amžiaus smile.gif
Tu ne Lt gal?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 08, 18:22)
Vakar užbridom į visiškai “noname” nušiurusį pakrantės barą “Fish market” ir taip svajojau apie šviežias jūros gėrybes, kad prisisakiau visko ir apsiėdėm.

vartotojo įkelta nuotrauka

kas ten taip agresyviai šakę laiko?🤣🤣

Bet matau kad irankiai supakuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 08 balandžio 2021 - 20:30
Grazuole po vakaro maudyniu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naujokei nenaujokei labas, Nakviša, būtum šalia, gautum šakute į akį. Šitaip žmones erzint Negražu
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 08, 19:22)
Vakar užbridom į visiškai “noname” nušiurusį pakrantės barą “Fish market” ir taip svajojau apie šviežias jūros gėrybes, kad prisisakiau visko ir apsiėdėm.



Susnervijau ir einu sumuštinių su ikrais darytis smile.gif
Atsakyti