Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Ašaka @ 2021 04 09, 10:09)
Susnervijau ir einu sumuštinių su ikrais darytis smile.gif


Vakar as padariau ta pati, sulamojau kiausini su ikrais essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 04 09, 11:27)
Vakar as padariau ta pati, sulamojau kiausini su ikrais  essen.gif


Ka daryt, kai nieko "prabangesnio" šaldytuve nėra... friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 04 09, 12:16)
Ka daryt, kai nieko "prabangesnio" šaldytuve nėra...  friends.gif


wub.gif
Atsakyti
Šiemet Velykų pusryčiams nieko negaminau, tik iš paskutinių spanguolių kisielių išviriau, nes tema buvo "kiaušinai": patys margučiai, ikrai (irgi kiaušiniai), pupelės ir alyvuogės - nes kiaušinio formos. Net salotų jokių nedariau, tiesiog ant salotų lapų sudėjau stambiai supjaustytus agurkus, pomidorus ir papriką. Kažkodėl šiemet iš 14 margučiams virtų kiaušinių tik du įskilo, tai net farširuotų kiaušinių nedariau
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 04 09, 07:05)
Naujokei nenaujokei labas, Nakviša, būtum šalia, gautum šakute į akį. Šitaip žmones erzint Negražu

Ha ha.
Visi trys “negative”. Grįžtam ryt.
Šiandiena buvo kažkas ties beprotybės riba, po valandos išlipau iš vandens. Kaitą iš vandens kelia taip, net nieko nedarant. Prie tokio vėjo LT skelbia aliarmus. Mano juoda lenta po 5 min patapo nenusakomos spalvos, nes užnešė smėlis.
Vietiniai kvaksi, kad gali skrydį atidėti.
Atsakyti
Velykoms turbūt ir po 20 metų valgysiu tą patį, nes kažkaip taip susiję su išėjusia jau mama: salotos su ridikėliais+agurkais+salotom+grietinė ir keptas kumpis orkaitėje su krienais. Kiaušiniai, be abejo. Anksčiau tos žalėsių salotos per Velykas būdavo pirmos tokios žalios po žiemos ir simboliškai ar ne anksčiau nei Velykos jų nevalgydavome, kaip koks ritualas.

Ai, jau net nekomentuosiu tų jūros gėrybių ir pačios jūros bigsmile.gif

Tikiuosi šią vasarą kur nors išlėkti. Nors ir nemėgstu šiltų kraštų liepą-rugpjūtį. Man atrodo, kad pasiilgau netgi oro uostų.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 04 09, 20:50)
Tikiuosi šią vasarą kur nors išlėkti. Nors ir nemėgstu šiltų kraštų liepą-rugpjūtį. Man atrodo, kad pasiilgau netgi oro uostų.

Ką jau kalbėt, aš net iš savivaldybės išvažiavus džiaugiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 09, 21:36)
Ką jau kalbėt, aš net iš savivaldybės išvažiavus džiaugiausi  biggrin.gif


Aha, jausmas žiauriai keistas, kad gali ramiai važiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 09, 21:36)
Ką jau kalbėt, aš net iš savivaldybės išvažiavus džiaugiausi  biggrin.gif

As uz Kauno raj. ribu paskutini karta buvau rugpjuti turbut 😂😂
Praleidom tradicini egluciu lankyma per Kaledas. O siaip ziema nelabai ir keliaudavom, na, i Trakus kokius, prie juros kartais...
bet mane labiau spaudzia, kad dar nieko planuot negaliu... tikiuos skiepa gausiu jau si men, darbdavys leido pasirinkti skiepa ir stoviu prioritetinej grupej, bet kas is to, jei vyras neaisku kada ir ka gaus...kokios taisykles bus
Atsakyti
Na ka... Atvelykis. Dekui Asakai, kad primine. Vakar scenariju rasem, vaikus linksminsim. O ir diena grazia zada.

Siandiena dazysime kiausinius. Is vakaro uzmaisysime mieline tesla, paliksime saldytuve. Is ryto prikepsime bandeliu su ivairiais idarais. Siandiena istroskinsime eriena, rytojui bus su raugintais kopustais (pagal seimos tradicija), na ir grybais-kiausiniais farsiruotus visciukus iskepsime, nes yra seimoje asmenu, kurie nelabai eriena megsta.

Siaip saunu, kai seimoje islaikomos tradicijos.
Nubegau paziureti ridikeliu, gal lapelius i salotas imesiu, nes sakneles dar neuzaugo, bus proga praretinti ir meniu paivairinti. Kristina aciukas uz ideja.
Papildyta:
Montekrista, na kaip tau siurbliukas?
Atsakyti
Tai kas šunims geriau? Kokybiškas sausiakas ar šviežia žalia mėsytė? Ar mamytės kepti kotletukai?
Pabandžiau fb grupėse užklaust, vos galvos nenukando lotuliukas.gif
Kas dantims jų sveikiausia?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 10, 15:17)
Tai kas šunims geriau? Kokybiškas sausiakas ar šviežia žalia mėsytė? Ar mamytės kepti kotletukai?
Pabandžiau fb grupėse užklaust, vos galvos nenukando lotuliukas.gif
Kas dantims jų sveikiausia?


Manieji nuo zmogaus stalo tai tikrai nieko negauna.
Didzioji raciono dalis sausas maistas. Grauzia kelias minutes apvirtus kaulus. Karts nuo karto seriu pacios gamintu farsu, kai malu mesa dar papildomai imalu kepenu, ar dar kokiu ten... Del kailio, i fasa neretai imaisau kiausini.
Atsakyti