Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Mes tai katinams duodam kiaulieną. Nes ją dažniausiai valgom smile.gifIrgi girdėjau iš vet, kad geriau ne kiaulieną, nesupratau kodėl-tai jei joje tiek mažai maistinių medžiagų, kodėl mes ją valgom blink.gif
Ai, bet mūsų katinai papildomai subproduktų iš pasigautų pelių gauna, tai pakanka, kailiukas žvilga. Sausiako būna įberta.

Maniškė viena ėda praktiškai viską, o kita tik kiaulieną, tuną ir lašišą. Neliečia maisto, jei į kiaulieną įmaišyta jautienos. Nors po trijų parų bado turbūt ėstų ir tą. Jaučiu reikia priverstinai įnešt įvairovės.  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 04 13, 12:55)
Dabar sesuo turi šuniuką, tai jau susipažįstu per ją ir su šunimis smile.gif Tas mažiukas, bet mėsą mėgsta labiau už viską irgi.
Oi, mes šeimoje mėsėdžiai ir mėgėjai raudonos mėsos: pvz man vištiena yra tokia "pusiau mėsa" ar kaip čia pasakyti  bigsmile.gif  na, turiu omeny, kad jei kelias dienas būtų vištiena, tai aš jau nebegalėčiau tą savaitę jos nei matyti ir norėčiau būtent raudonos mėsos. Skanu ir veršiena. Jautiena rečiau. Labai paprasta kepsniukus, šašlykus ar kotletus gaminti, jokių problemų  biggrin.gif

Nu matai, kaip žmonės skirtingai. Pas mus kotletų nebūna, dažniausiai kokios azijietiškos makalošės su daug daržovių ir kokiu padažu. Tai pusiau mėsa labai tinka, dar ir kad labai greit iškepa ir sugadint sunkiai įmanoma. Jautiena nebent į itališkus patiekalus, o kiaulės nevalgom, klausom veterinaro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 12, 08:19)
Pirmą kartą pavydžiu, kad vyras turi lėtinę ligą.
Pirmas skiepas jau pas jį. Bliamba, kiek man dar laukti? Arba ne tą specialybę pasirinkau.

biggrin.gif Specialybe ne ta tongue.gif Varau ryt pfizerio susileist biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 13, 11:12)
Mūsų trb blogas vetas, nes nerekomendavo.
Reiks gal pabandyti, dar neaišku, kaip reaguos į tokį pasikeitimą skrandis.
O dėl prabangos, tai juk geras sausiakas kainuoja ne ką mažiau nei mėsa, o mano knopkei kiek tereikia to maisto smile.gif
Bet šalia mėsos duodat kokių daržovių, ar vaisiaus? Ar dar kazko

Tie Vaisto kukiliai mėsos jau subalansuoti, tai šuniui tik jų gana
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 12, 08:19)


Iš mūsų keliautojų grupės visi grįžom, niekas oro uoste netikrino. Kalbėjau su draugais iš NVSC, tai sakė “random” reisus tikrina, neturi žmogiškųjų resursų ir finansų visiems tikrinti.



Blogai .
Paskuo 1200 per diena, malames visur po maxes/ lidl, is to ir tokie sjaiciai
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 04 14, 19:38)
Blogai .
Paskuo 1200 per diena, malames visur po  maxes/ lidl, is to ir tokie sjaiciai

Kas blogai? Kad prie kiekvieno nestovi pareigūnas?
Man atrodo, keliaudamas tu jau suvoki riziką, kad ne tik namie reikes 10 dienų pabūti, bet lygiai taip pat gali ir neparskristi, jei testas teigiamas.

Su mumis keliavo kompai, darbai, mažasis ir savo vadovėlius susikrovė. Nes yra tikimybė, kad “atostogos” pailgės +10 dienų. Žinau kad taip “atostogauja” Portugalijoje, extra dvi savaites.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 15, 06:36)
Kas blogai? Kad prie kiekvieno nestovi pareigūnas?
Man atrodo, keliaudamas tu jau suvoki riziką, kad ne tik namie reikes 10 dienų pabūti, bet lygiai taip pat gali ir neparskristi, jei testas teigiamas.

Su mumis keliavo kompai, darbai, mažasis ir savo vadovėlius susikrovė. Nes yra tikimybė, kad “atostogos” pailgės +10 dienų. Žinau kad taip “atostogauja” Portugalijoje, extra dvi savaites.

O kas buna pvz jei testas jau tenai parodo kad teigiamas? Kur jie izoliuojasi susirge? Viesbitis tas pats ar spec yra tokiem atvejam?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 04 15, 10:04)
O kas buna pvz jei testas jau tenai parodo kad teigiamas? Kur jie izoliuojasi susirge? Viesbitis tas pats ar spec yra tokiem atvejam?

Arba lieki viešbučio kambaryje uždarytas ir maitinimą palieka už durų. Ir moki pinigus už gyvenimą.

Arba ieškaisi per Airnb/ Booking kur gyvensi tas 10/14/n+1 dienų.
Atsakyti
Ar matėt naują Pancerovo ir Davidonytės tyrimą? Baisu...
Atsakyti
Cambala, tavo megiamom aguonom nuolaida, nojus.lt.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 04 16, 09:28)
Cambala, tavo megiamom aguonom nuolaida, nojus.lt.

Aciu, jau pazejau, reiks uzsisakyt. Grazios raudonos wub.gif .
Nes susalo jurginu gumbai, per tuos salcius pamirsau inest silciau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 16, 08:31)
Ar matėt naują Pancerovo ir Davidonytės tyrimą? Baisu...



O kas čia buvo?Trečia diena darbe,visai nuo aktualijų atitolau.
Atsakyti