Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Tai ne apie gyvi ar ne kalba buvo, o apie tai, kad ne visus tas sniegas toks ir tiek džiugina  :bigsmile:

Amadėja, kalba apie hiperbolizavimą, kuris pas tave labai itin stipriai pasireiškia. Čia kalbu ne tik apie pasisakymą dėl TB darbo, bet ir daugumą kitų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marco'polo: 27 sausio 2021 - 21:26

Aš Amadėjos irgi šį kart nesuprantu. Ten, kur tikrai kažkas blogai, jai viskas ok, o kur tiesiog gamtos stichija, tai jau vajė vajė...

Kaip geroj patarlėj - Savo aky nė rąsto nemato, o svetimo - ir krislą pamato.

Na bet čia turbūt daugiau mažiau visiems pritaikoma.

Atsakyti

Aš Amadėjos irgi šį kart nesuprantu. Ten, kur tikrai kažkas blogai, jai viskas ok, o kur tiesiog gamtos stichija, tai jau vajė vajė...

Kaip geroj patarlėj - Savo aky nė rąsto nemato, o svetimo - ir krislą pamato.

Na bet čia turbūt daugiau mažiau visiems pritaikoma.

Pvz.kur kai kažkas blogai man yra ok?

Atsakyti

O aš mb apkirpau 🤭 vis tik nesulaukė žmogus kirpyklų atidarymo. Ot streso abu apturėjom 😅

O tu tik su žirklėm, ar turėjai mašinėlę? :)​ 

Atsakyti

O tu tik su žirklėm, ar turėjai mašinėlę? :)​ 

Ne, baik, žirklėm niekaip neapkirpčiau. Pagrindas mašinėle (pasiskolino), ten įvairiais ilgiais, o žirklėm tik vos vos kur reikėjo pataisyt kažką 😁

Atsakyti

Pvz.kur kai kažkas blogai man yra ok?

Nu visur, kas susiję su tavo gyvenimo peripetijom, kur daugumai mūsų atrodo, kad tau reiktų atsimerkt, susivokt, tai tu nieko negirdi. Iš šono žiūrint tai turi daug didesnių rūpesčių, nei sniegas. 

Atsakyti

Ne, baik, žirklėm niekaip neapkirpčiau. Pagrindas mašinėle (pasiskolino), ten įvairiais ilgiais, o žirklėm tik vos vos kur reikėjo pataisyt kažką 😁

aš pirmą kartą taip vis taisydama, vos pliko nepalikau :D

man šaknis dažyti reikia, merginos kokius kokybiškus dažus perkat?

Atsakyti

Nu visur, kas susiję su tavo gyvenimo peripetijom, kur daugumai mūsų atrodo, kad tau reiktų atsimerkt, susivokt, tai tu nieko negirdi. Iš šono žiūrint tai turi daug didesnių rūpesčių, nei sniegas. 

Tai skirtingi dalykai mano vienos gyvenimas ir tie, kurie "liečia" daugybę žmonių. 

Atsakyti

aš pirmą kartą taip vis taisydama, vos pliko nepalikau :D

man šaknis dažyti reikia, merginos kokius kokybiškus dažus perkat?

Nežinau, kiek kokybiški, bet man mama dažydavo syoss, tai rezultatu būdavau patenkinta. 

Dėl kirpimo tai tikrai nelengva ten gražiai padaryt, kai visai neturi patirties, tie perėjimai tokie gan ryškūs gavosi. Nors bendras vsizdas nėra labai blogas 😆

Atsakyti

Ne, baik, žirklėm niekaip neapkirpčiau. Pagrindas mašinėle (pasiskolino), ten įvairiais ilgiais, o žirklėm tik vos vos kur reikėjo pataisyt kažką 😁

O prieš tai ar žiūrėjai kokius video pasimokymui?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinotija: 27 sausio 2021 - 21:56
Belaukdama krepšinio paklausiau žinių, išgirdau, kas kur nutiko dėl sniego ir pagalvojau: pffff...yra čia apie ką šnekėt... Taigi žiema, natūralu.
Atsakyti

Apkirpau zirklem, ir visai neblogai. Pati savim didziuojuosi. 

Atsakyti