Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

QUOTE(Intemora @ 2021 01 27, 19:39)
<p>Pagal paprastą logišką.pagal.paprastus prioritwtus,nes darbo praradimas ir žiemiški elementeūs dalykai iš vis skirtingi dalykai.</p>

skirtingi..bet nereiskia, kad maziau apmaudu ar gaila...
Atsakyti
Kol nagrinėjot šakų nulūžimo įtaką žmogaus nervingumui, verksmingumui ir laimės lygiui, aš nusikasiau mašiną, kad neužšaltų tie sniegai ant viršaus ir šalia. Nes ratai tai beveik visi sniege iš vienos pusės. Buvo visai smagu, tik gale batai peršlapo ir kojos sušalo.
O grįžtant prie šakų ar medžių, tai taip - apsiverkčiau, jei skaniausius obuolius vedanti sena obelis nulūžtų. Ir man dzin, kad mano seneliai dėl to neverkė. Gal.
Ir kas kas, bet Intemora galėtų čia nemokyti pochuizmo, nes pati galėtų jo pasimokyti.
Kiekvienam savo.
Atsakyti

Nenu darbas tai pragyvenimo šaltinis.o vat nulūžusi šaka tai gal ne.nu aš tai čia skirtumą dar ir kaip matau.
Mb negali dirbt ir negalės iki sniegas nutirps. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 sausio 2021 - 20:37

Ir bent mėnesį dirbt negalės, jei ne daugiau  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 sausio 2021 - 20:47

Ir bent mėnesį dirbt negalės, jei ne daugiau  :rolleyes:​ 

Kodėl, izoliuotis turi?

Atsakyti

Kodėl, izoliuotis turi?

Ne. Dėl sniego gi, nes nėra prošvaisčių, kad nutirps 😃

Atsakyti

O  stebiesi, kodėl kitiems sniegas nemielas? Diskomfortas kažkam, kaip tau karštis.

sedi siltoj troboj ir viskas. O karstis dusino diena nakti. 

Atsakyti

Ir bent mėnesį dirbt negalės, jei ne daugiau  :rolleyes:​ 

Maniškis dažniausiai visą žiemą nedirba, dėl darbo specifikos, nu ir nieko, gyvi vis dar

Atsakyti

O aš mb apkirpau 🤭 vis tik nesulaukė žmogus kirpyklų atidarymo. Ot streso abu apturėjom 😅

Atsakyti

O aš mb apkirpau 🤭 vis tik nesulaukė žmogus kirpyklų atidarymo. Ot streso abu apturėjom 😅

Pas mane darbe apie 100 vyrų dirba, tai matosi, kurie į žmonų rankas papuolę buvo :D

Atsakyti

Tai ne apie gyvi ar ne kalba buvo, o apie tai, kad ne visus tas sniegas toks ir tiek džiugina  :bigsmile:

Atsakyti

Pas mane darbe apie 100 vyrų dirba, tai matosi, kurie į žmonų rankas papuolę buvo :D

:lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti