Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 12:24)
Bet is esmes neneigi to laizymo fakto lotuliukas.gif tai iskrypele tave pavadino cambala, o tu taip stengiesi buti drauge su ja lotuliukas.gif ir Listeja iskrypele, vaje vaje lotuliukas.gif eikit ta tema pasnekekit i savo tema, neterskit kitu nu..
biggrin.gif

Aš esu labai tinkamoje temoje, kartu su tavim - ta, kuriai tarpkojis į kiekvieną svetimą vyrą pažiūrėjus drėgsta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 07, 12:32)
pas mus kas dieną šventė, durne biggrin.gif ne su kokiu ožiu gi gyvenu kaip tu, kuris sunkią akimirką tave vis palieka biggrin.gif

nu tai matai, su pagalba ir baigiau, o tu viena kaip pirštas, močios nemylėta biggrin.gif

Tai ir pas lilutuke kiekviena diena svente, vaikai nezino kas yra gimtadieniai, Kaledos, nezino kas yrra gauti dovanu biggrin.gif .
Memes sugebejai tik medine sage iskaulyt, anas turbut vis nusuka, neatiduoda visu pin8gu, grazuolem kazka grazaus nuperka biggrin.gif . Todel ir sedi savo barake.

Palengvinta baigei kartu su lutuke biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 07, 14:21)
Aš esu labai tinkamoje temoje, kartu su tavim - ta, kuriai tarpkojis į kiekvieną svetimą vyrą pažiūrėjus drėgsta.  unsure.gif

eik pasiskaityk, temos pavadinima, iskrypele,(cia anot cambalos) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 spalio 2020 - 14:47
Bet kaip gluse stengiasi sukirsinti narius. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 14:47)
eik pasiskaityk, temos pavadinima, iskrypele,(cia anot cambalos)  biggrin.gif

Iskryoele cia tu, nes tau visur vaidenasi seksas su katem.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 07, 14:31)
Tai ir pas lilutuke kiekviena diena svente, vaikai nezino kas yra gimtadieniai, Kaledos, nezino kas yrra gauti dovanu biggrin.gif .
Memes sugebejai tik medine sage iskaulyt, anas turbut vis nusuka, neatiduoda visu pin8gu, grazuolem kazka grazaus nuperka biggrin.gif . Todel ir sedi savo barake.

Palengvinta baigei kartu su lutuke biggrin.gif .

kiek gali apie tą savo šeimą pasakot ir savo daiktus? jau nebeįdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 07, 16:35)
Bet kaip gluse stengiasi sukirsinti narius. biggrin.gif
Iskryoele cia tu, nes tau visur vaidenasi seksas su katem.

Atleisk, jei nesuvoki , ka rasai as nekalta biggrin.gif Listeja ir Mylimuke anot taves iskrypeles, nes jos tikrai nei verygos sveikuoles, nei veganes. Matai ir Mylimuke taip suprato. kazkaip nesiseka tau paskutiniu metu visas apvarai, kuri dar liko nepavaryta tavo nare?
QUOTE(cambala @ 2020 10 06, 21:51)
Mano nuomone i nuistu papludimius eina tipo "sveikuolia" verygos/ veganai arba tiesiog iskrypeliai.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 20:04)
Atleisk, jei nesuvoki , ka rasai as nekalta  biggrin.gif Listeja ir Mylimuke anot taves iskrypeles, nes jos tikrai nei verygos sveikuoles, nei veganes. Matai ir Mylimuke taip suprato. kazkaip nesiseka tau paskutiniu metu visas apvarai, kuri dar liko nepavaryta tavo nare?

Žinok, man nei šilta nei šalta dėl tokio apvarymo. Galiu pabūt ir iškrypėle. Juk tik tau rūpi reputacija virtualioj erdvėj laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 07, 20:19)
Žinok, man nei šilta nei šalta dėl tokio apvarymo. Galiu pabūt ir iškrypėle. Juk tik tau rūpi reputacija virtualioj erdvėj  laugh.gif

kaip saunu, ko tik del drauges nepadarysi ir iskrypele pabusi, Na gal cambala sako, gal zino ar ne tu juk ja tiki viskuom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 19:04)
Atleisk, jei nesuvoki , ka rasai as nekalta  biggrin.gif Listeja ir Mylimuke anot taves iskrypeles, nes jos tikrai nei verygos sveikuoles, nei veganes. Matai ir Mylimuke taip suprato. kazkaip nesiseka tau paskutiniu metu visas apvarai, kuri dar liko nepavaryta tavo nare?

Daug negru birku siandien matei, iskrypele?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 07, 18:08)
kiek gali apie tą savo šeimą pasakot ir savo daiktus? jau nebeįdomu biggrin.gif

Apie tavo " seima", kurios tu neturi.
Jorkas nugaises, meme pas grazuoles. Ka sedi apsikabinus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 spalio 2020 - 19:50

Atleisk, jei nesuvoki , ka rasai as nekalta biggrin.gifListeja ir Mylimuke anot taves iskrypeles, nes jos tikrai nei verygos sveikuoles, nei veganes.

Ačiū,labai malonu,kad manimi rūpiniesi,mane gini.Tik nesivargink,kaip nors apsiginsiu pati.

Va,parvažiuosiu iš darbo, ir Cambalą į dvikovą iškviesiu. a036.gifApginsiu savo suterštą garbę.

O, jei atvirai, man visai nesvarbu, kas ką galvoja apie mane galvoja.Kiekviena turime teisę į savo nuomonę,Cambala taip pat.Savo nuomonę ji ir išsakė.

Man, pvz nepatinka, kai visas kūnas rudas, o krūtinė balta, ir ant pečių liemenuko petnešėlių balti dryžiai.Tai,kas aš dabar turiu visam forumui pareikšti,kas taip deginasi yra davatka?

Nebekelk tu šaršalo temose,patylėk nors kartą.O,jei kurstai nesantaiką, tai daryk rafinuočiau, ne taip primityviai.Geros, tau dienos. :4u:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 08, 04:59)
Va,parvažiuosiu iš darbo, ir Cambalą į dvikovą iškviesiu.

duel.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ok,pertraukoje tarp klientų galime pasikauti o tai ilgu iki vakaro laukti😆🤺🏏

Atsakyti