Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 07, 20:22)
kaip saunu, ko tik del drauges nepadarysi ir iskrypele pabusi, Na gal cambala sako, gal zino ar ne tu juk ja tiki viskuom lotuliukas.gif

aha. Tai kažin kodėl vaiko tvirkintoja taip nenori būti, kai aš jai tą rašau? biggrin.gif Kažkoks keistas susidvejinimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 07, 20:49)
Daug negru birku siandien matei, iskrypele?
Papildyta:

Apie tavo " seima", kurios tu neturi.
Jorkas nugaises, meme pas grazuoles. Ka sedi apsikabinus?

camba, žinok susirašyti labai sunku, reikia ruoštis 100 metų, nuskristi į Marsą, po to dar sugrįžti atgal ir tik tada jau gaunasi, kad žmonės santuokoje biggrin.gif
išgaišus tai tavo šeima. Dar palok, kitą kartą vyriokas didesnę karmą gaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 10 08, 05:59)
Ačiū,labai malonu,kad manimi rūpiniesi,mane gini.Tik nesivargink,kaip nors apsiginsiu pati.
Va,parvažiuosiu iš darbo, ir Cambalą į dvikovą iškviesiu. vartotojo įkelta nuotraukaApginsiu savo suterštą garbę.
O, jei atvirai, man visai nesvarbu, kas ką galvoja apie mane galvoja.Kiekviena turime teisę į savo nuomonę,Cambala taip pat.Savo nuomonę ji ir išsakė.
Man, pvz nepatinka, kai visas kūnas rudas, o krūtinė balta, ir ant pečių liemenuko petnešėlių balti dryžiai.Tai,kas aš dabar turiu visam forumui pareikšti,kas taip deginasi yra davatka?
Nebekelk tu šaršalo temose,patylėk nors kartą.O,jei kurstai nesantaiką, tai daryk rafinuočiau, ne taip primityviai.Geros, tau dienos. 4u.gif
</p>

Is kur istraukei, kad tave ginu? per daug garbes . Juokiuosi is cambalos amzinu nusisnekejimu biggrin.gif Bet gi ji tavo drauge, tu ja net gyvai sakei pazysti, tai gal visgi zino, ka sako moteris, jus gi ja tikit nuolat, gal sakau ir man patiketi, kai apie jus kalba? lotuliukas.gif

As kurstau? bet kokia tu visgi esi nesazinininga ir verta cambalos zodziu 4u.gif

O tau tokios kokios nusipelnei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 spalio 2020 - 10:46
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 11:33)
aha. Tai kažin kodėl vaiko tvirkintoja taip nenori būti, kai aš jai tą rašau? biggrin.gif Kažkoks keistas susidvejinimas smile.gif


Neklijuok čia man savo vaikystės potyrių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 08, 11:59)
Neklijuok čia man savo vaikystės potyrių  mirksiukas.gif

tu pati savo vaikui panosėje pimpius priklijavai.

Beje, su paseniadieniu tave. Linkiu susitupėti vieną kartą, priimti savo amžių ir elgtis pagal jį. Išmokti gražiai diskutuoti įsigilinus į diskusijos mintį, o ne įšokti kaip pilypui iš kanapių į diskusijas ir apvaryti žmones net neįsigilinus. Nenueit visiškai ambalos keliu, kuris veda į susinaikinimą. Gal tau dar yra vilties? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 12:01)
tu pati savo vaikui panosėje pimpius priklijavai.

Beje, su paseniadieniu tave. Linkiu susitupėti vieną kartą, priimti savo amžių ir elgtis pagal jį. Išmokti gražiai diskutuoti įsigilinus į diskusijos mintį, o ne įšokti kaip pilypui iš kanapių į diskusijas ir apvaryti žmones net neįsigilinus. Nenueit visiškai ambalos keliu, kuris veda į susinaikinimą. Gal tau dar yra vilties? 4u.gif

Tau dėdės vaikystėj pimpius rodė? Ar tik stebėjo, kaip ledus laižai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 08, 12:27)
Tau dėdės vaikystėj pimpius rodė? Ar tik stebėjo, kaip ledus laižai?  unsure.gif

Tik stebėjo. Ne tik dėdės, bet ir tetos stebėjo. Į simpatiškus žmones visi žmonės žiūri tongue.gif Nepavydėk, ryža nuskurusiais plaukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 12:57)
Tik stebėjo. Ne tik dėdės, bet ir tetos stebėjo. Į simpatiškus žmones visi žmonės žiūri tongue.gif Nepavydėk, ryža nuskurusiais plaukais 4u.gif

Oi kaip tu man pavydi plaukų, kitaip neminėtum jų kasdien biggrin.gif bet tau lemta tik tris nušiurusius plaukelius turėti, deja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 08, 13:41)
Oi kaip tu man pavydi plaukų, kitaip neminėtum jų kasdien biggrin.gif  bet tau lemta tik tris nušiurusius plaukelius turėti, deja  biggrin.gif

aš pasibaisėjau tavo plaukais. Nesuprantu kaip taip daleidai, gi nepasidaro tokie per dieną. Ir raukšlę be laiko įsidėjai. Neveltui tokia pikta ir pagiežinga esi biggrin.gif Žodžiu, esi tik paklodė diedams, visai savimi nesirūpinanti
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 10:33)
aha. Tai kažin kodėl vaiko tvirkintoja taip nenori būti, kai aš jai tą rašau? biggrin.gif Kažkoks keistas susidvejinimas smile.gif
Papildyta:

camba, žinok susirašyti labai sunku, reikia ruoštis 100 metų, nuskristi į Marsą, po to dar sugrįžti atgal ir tik tada jau gaunasi, kad žmonės santuokoje biggrin.gif
išgaišus tai tavo šeima. Dar palok, kitą kartą vyriokas didesnę karmą gaus mirksiukas.gif

Bet faktas tas, kad net memes su tavim susirasuti nenori, pati persies, zyzi ir k8tas datlr to pacio mokini🤣.
Buuu, pilnatine🤣.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 08, 10:45)
Is kur istraukei, kad tave ginu? per daug garbes . Juokiuosi is cambalos amzinu nusisnekejimu biggrin.gif  Bet gi ji tavo drauge, tu ja net gyvai sakei pazysti, tai gal visgi zino, ka sako moteris, jus gi ja tikit nuolat, gal sakau ir man patiketi, kai apie jus kalba? lotuliukas.gif

As kurstau? bet kokia tu visgi esi nesazinininga ir verta cambalos zodziu  4u.gif

O tau tokios kokios nusipelnei  4u.gif

Apgailetinai tiesiog atrodai. Jau kiek triedei neva Aimeja mane kaltino jog mokesciu nemoku🤣.
Tu ubogaja. Suprask pagaliau sita.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 11:57)
Tik stebėjo. Ne tik dėdės, bet ir tetos stebėjo. Į simpatiškus žmones visi žmonės žiūri tongue.gif Nepavydėk, ryža nuskurusiais plaukais 4u.gif

Grazus, simpatiskas zmogus niekada nesauos ir neirodynes kad jis grazus. Jam to tiesiog nereikia, nes jis ir taip ta zino.
Bet kadamgi esi baisi kaip zvaira apsiseilejusi nuplikusi hiena, tai nors forume save grOAzuole bandai pateikt. Juokinga biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 08, 14:56)
Bet faktas tas, kad net memes su tavim susirasuti nenori, pati persies, zyzi ir k8tas datlr to pacio mokini🤣.
Buuu, pilnatine🤣.
Grazus, simpatiskas zmogus niekada nesauos ir neirodynes kad jis grazus. Jam to tiesiog nereikia, nes jis ir taip ta zino.
Bet kadamgi esi baisi kaip zvaira apsiseilejusi nuplikusi hiena, tai nors forume save grOAzuole bandai pateikt. Juokinga biggrin.gif .

camba, mano testo rezultatai biggrin.gif tongue.gif

Patraukli asmenybė

Aplinkinius prie jūsų traukia žodžiais nenusakoma jėga. Pasitikite savimi, bet kartu mokate su kiekvienu žmogumi rasti bendrą kalbą, todėl jūsų žavesiui niekas negali atsispirti. Vyrai prie kojų krinta ne vien dėl patrauklumo – vilioja kone magiška jūsų aura. Bendraudama gebate išlikti nepasiekiama. Kita vertus, esate atvira, nors niekada neatsiveriate iki pačių sielos gelmių. Toks prieštaringumas palaiko aplinkinių nuolat jums rodomą dėmesį ir neleidžia išnykti intrigai.

Patarimas. Būkite tokia ir toliau – ištikima sau, nepamirškite troškimų. Žinokite, ko norite, ir siekite kompromisų, kai jaučiate, kad to tikrai reikia. Priešingu atveju iš žavios būtybės virsite eiline pavargusia moteriške.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 08, 14:56)
Apgailetinai tiesiog atrodai. Jau kiek triedei neva Aimeja mane kaltino jog mokesciu nemoku🤣.
Tu ubogaja. Suprask pagaliau sita.


Grazus, simpatiskas zmogus niekada nesauos ir neirodynes kad jis grazus.

Nesvarbu kaip as atrodau, svarbu, kad tau listeja ir mylimuke iskrypeles, O aimejai tu aferiste nemokanti mokesciu,nenustebciau jei tai butu tiesa, Zinuciu jau nebeistrinsi, kaip pasaket taip ir yra, as skirtingai nuo taves neprikuriu mirksiukas.gif
Ar jau gal pakeitei nuomone, jau nebeiskrypeliai lankosi nudistu plezuose? del to irgi nenustebciau, tu greit nuomone pakeiti pagal auditorija biggrin.gif

kodel ne ? cia ka baudziama istatymu pasakyti, kad as grazi, jei tokia ir esu? kas per nusisnekejimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 spalio 2020 - 14:23
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 14:10)
camba, mano testo rezultatai biggrin.gif  tongue.gif

Patraukli asmenybė

Aplinkinius prie jūsų traukia žodžiais nenusakoma jėga. Pasitikite savimi, bet kartu mokate su kiekvienu žmogumi rasti bendrą kalbą, todėl jūsų žavesiui niekas negali atsispirti. Vyrai prie kojų krinta ne vien dėl patrauklumo – vilioja kone magiška jūsų aura. Bendraudama gebate išlikti nepasiekiama. Kita vertus, esate atvira, nors niekada neatsiveriate iki pačių sielos gelmių. Toks prieštaringumas palaiko aplinkinių nuolat jums rodomą dėmesį ir neleidžia išnykti intrigai.

Patarimas. Būkite tokia ir toliau – ištikima sau, nepamirškite troškimų. Žinokite, ko norite, ir siekite kompromisų, kai jaučiate, kad to tikrai reikia. Priešingu atveju iš žavios būtybės virsite eiline pavargusia moteriške.

Vargse🤣🤣. Bet guoskis, negi gaila biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 08, 14:19)
Nesvarbu kaip as atrodau, svarbu, kad tau listeja ir mylimuke iskrypeles, O aimejai tu aferiste nemokanti mokesciu,nenustebciau jei tai butu tiesa, Zinuciu jau nebeistrinsi, kaip pasaket taip ir yra, as skirtingai nuo taves neprikuriu  mirksiukas.gif
Ar jau gal pakeitei nuomone, jau nebeiskrypeliai lankosi nudistu plezuose? del to irgi nenustebciau, tu greit nuomone pakeiti pagal auditorija  biggrin.gif

kodel ne ? cia ka baudziama istatymu pasakyti, kad as grazi, jei tokia ir esu? kas per nusisnekejimas?

Teip teip, Sirinskiene, tu 8rgi labai grOAzi.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 08, 12:53)
aš pasibaisėjau tavo plaukais. Nesuprantu kaip taip daleidai, gi nepasidaro tokie per dieną. Ir raukšlę be laiko įsidėjai. Neveltui tokia pikta ir pagiežinga esi biggrin.gif Žodžiu, esi tik paklodė diedams, visai savimi nesirūpinanti

Pasake ta, kuri paizosi su nepazistamais bernais, apsigyvena kartu po 4 susitikimo ir dulkinasi per pirma pasimatyma. Ot ne paklode.
Atsakyti