Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Tai po babeziozės išsikapstė, ir nesunkiai, bet va... Pasirodo, tuo niekas nesibaigia.

Gal ir protingi, bet šita beveislė "apneša" protu, tikrai biggrin.gif. O ir po dresūras nevedžiota. Sako, kad šunų protas maždaug kaip 2 metų vaiko. Bet šita, sakyčiau, pagal kai kuriuos sugalvojimus, kaip kokią problemą išspręst, gal kokių net 3 metų vaiko protą siekia biggrin.gif

Parodyk, kokia šunė, jaučiu prielankumą beveisliams protingiems ir niekas nepaaiškina iš kur jie tokie.

Atsakyti
QUOTE(Karynka. @ 2021 04 19, 20:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rialina" data-cid="72816413" data-time="1618855056"><div><p>Tai po babeziozės išsikapstė, ir nesunkiai, bet va... Pasirodo, tuo niekas nesibaigia.

Gal ir protingi, bet šita beveislė "apneša" protu, tikrai vartotojo įkelta nuotrauka. O ir po dresūras nevedžiota. Sako, kad šunų protas maždaug kaip 2 metų vaiko. Bet šita, sakyčiau, pagal kai kuriuos sugalvojimus, kaip kokią problemą išspręst, gal kokių net 3 metų vaiko protą siekia vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Parodyk, kokia šunė, jaučiu prielankumą beveisliams protingiems ir niekas nepaaiškina iš kur jie tokie.</p>

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rialina: 19 balandžio 2021 - 20:07

Iš akių matos, kad protinga.

Atsakyti

Nuostabi veislė Bernų z. Protingi, o ir labai išvaizdūs šunys.

Man irgi labai patinka ši veislė. Tokie išskirtiniai.

Atsakyti

O ko jie taip trumpai gyvena?  :blink:

6-8 metai, siaubas kazkoks... 

Atsakyti

Jei man dabar kazkas padovanotu suni, kokio noreciau, tai pasirinkciau levrete. Man jos nuostabios iki negaliu... 

Atsakyti

O ko jie taip trumpai gyvena?  :blink:

6-8 metai, siaubas kazkoks... 

Tai daug yra trumpaamziu veislių tarp didelių šunų 

Atsakyti

Jei man dabar kazkas padovanotu suni, kokio noreciau, tai pasirinkciau levrete. Man jos nuostabios iki negaliu... 

Daili, bet man biški per kūda 😁 mėgstu savo paršiuką apsikabint 🤭

Atsakyti

Daili, bet man biški per kūda 😁 mėgstu savo paršiuką apsikabint 🤭

ir mano parsiukas. Mylimas parsiukelis. Bet levretes kokios graaaazios. Ilgaamzes. 

Atsakyti

Intemora, atsimenu kai laukiausi sakei šuo eis iš lovos. Tai šuo vis dar lovoj miega, o žorikėlis savo kambary. Prisiminiau, nes TD biški gavau velnių už tai, kitos nesupranta, kaip taip įmanoma, nes savo gyvūnus iškraustė iš lovų. 

Bet nėra tai kažkokia konkurencija, tiesiog man komfortiškiau, kai galiu naktį pailsėt atskirai nuo vaiko ir realiai su šuniu tai nesusiję, jei šuns nebūtų vis tiek būtų taip pat. Tai nematau reikalo ir šuns iškraustyt.

Atsakyti

Intemora, atsimenu kai laukiausi sakei šuo eis iš lovos. Tai šuo vis dar lovoj miega, o žorikėlis savo kambary. Prisiminiau, nes TD biški gavau velnių už tai, kitos nesupranta, kaip taip įmanoma, nes savo gyvūnus iškraustė iš lovų. 

Bet nėra tai kažkokia konkurencija, tiesiog man komfortiškiau, kai galiu naktį pailsėt atskirai nuo vaiko ir realiai su šuniu tai nesusiję, jei šuns nebūtų vis tiek būtų taip pat. Tai nematau reikalo ir šuns iškraustyt.

Eina sau, ji gi didelė, telpat? Nesistumdo miegodama šalia  :D  o jei dar vyras pasiglaustyt nori, o šalia ji, kaip tada :D​ 

Atsakyti

Eina sau, ji gi didelė, telpat? Nesistumdo miegodama šalia  :D  o jei dar vyras pasiglaustyt nori, o šalia ji, kaip tada :D​ 

Pripratę. Va čia tas jos stambuvo privalumas, kad nereikia saugot, kai užgula nepatogiai įsiręži ir nustumi su koja 🤣 dėl to nelyginama su vaiku, kurį reikia saugot. 

Aišku džiaugiamės kai ji miega savo guoly ar ant sofos, patogiau be jos, bet retai taip būna 🙂 

O miega jj būtinai per vidurį, dėl to net išsikraustėm po atskirom kaldrom, nes net tą milžinišką 220 per vidurį užspaudavo ir abu likdavom plikais užpakaliais 😁

Atsakyti