Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Niekada nesu darius. Gražiai atrodo. O kepami orkaitėj? Ir ar daug knisalynės?

Keptuvėj kepėm, bet naudojom saikingai aliejaus. Gal ir orkaitėj galima, net nežinau. 

Darėm kartu su mb, tai kai dviese tai per daug neužsiknisom, bet šiaip tai kai aš nemėgstu su miltais knistis, tai įvardinčiau prie sudėtingesnių. Nes ten tą tešlą minkyt, kočiot, nu nenėgstu šitų darbų, tai mb čia įdarbinau 😁 

Atsakyti

As valanda laiko vacapu konsultavau zenta cepelinu gamyboj. Nu ir gavosi jiems superiniai cepakai, blin, kaip uzsimaniau :unsure:​ 

Va šitų dar nebandėm, bet ateis manau ir jiems eilė 😁

Atsakyti

Atsakyti

Priedas  raganos-skrybeles-helovino-stalui-6076-1.jpg   73,21KB   0 Parsiųsta kartųVa, mano vaises

Atsakyti

Jūs man pasakykit, kodėl sm kartais neduoda kelti paveiksliukų? iškyla užrašas "jūs neturite teisės įkelti tokio tipo failų.."  ir pan. Savo nuotraukas kartais leidžia, o iš interneto - nelabai. Ar jums nebūna tokių dalykų?

Atsakyti

Buna. Nezinau kodel. 

Atsakyti

O mano mažam tempa, gerklė. Nu savaitėlė

Atsakyti

Niekada nesu darius. Gražiai atrodo. O kepami orkaitėj? Ir ar daug knisalynės?

Jeigu nori mažiau knisalynės daryk su vafliais. Kadaise mažiems vaikams darydavau, nes Gustavo laidas vis žiūrėdavo, o paskui išbandydavom jo receptus. Kai kurie patikdavo ir kartodavom. Tai čeburekai su vafliu buvo labai vykę ir greitai pagaminami. 

Atsakyti

Jūs man pasakykit, kodėl sm kartais neduoda kelti paveiksliukų? iškyla užrašas "jūs neturite teisės įkelti tokio tipo failų.."  ir pan. Savo nuotraukas kartais leidžia, o iš interneto - nelabai. Ar jums nebūna tokių dalykų?

Man jei ko neleidžia, padarau screenshotą. Ir dedu kaip savo paveikslėlį iš telefo.

Amadėja  :4u:​ 

Atsakyti

Jeigu nori mažiau knisalynės daryk su vafliais. Kadaise mažiems vaikams darydavau, nes Gustavo laidas vis žiūrėdavo, o paskui išbandydavom jo receptus. Kai kurie patikdavo ir kartodavom. Tai čeburekai su vafliu buvo labai vykę ir greitai pagaminami. 

net neįsivaizduoju kaip su vafliu. Valfis - kas, jis įdaras,  ar apvalkalas? :)

Einu  paieškot kur nors, sudomino.

Atsakyti

Radau. Tik neparašyta, kokie tie vafliai, ar tie trapūs apvalūs, ar kažkokie minkšti.

Dar tuo pačiu radau receptų su tortilijomis, va čia tai nedaug darbo. :)​ 

Atsakyti

Pinot neįsivaizduoju kaip iš to paveiksliuko raudonplaukės, niekaip.

Atsakyti