Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Jau tiek gėlių džiunglių užsiauginau, kad nėr kur statyt net. Kiba parduot?

Atsakyti

Imčiau tą iš kairės, ale palei color, tai ta iš dešinės.

O i mane panasi ne viena nenorite buti?  :laugh: 

Cebureku anei tortiliju nesu gaminusi, o ir valgiau per gyvenima gal kelis kartus. Ne mano maistas.

Saule sviecia laukan kviecia.

Atsakyti

Jau tiek gėlių džiunglių užsiauginau, kad nėr kur statyt net. Kiba parduot?

Tai tik rašei, kad visas numarinai - tai jau džiungles užauginai. Puiku, kad viskas taip atsigavo  :) 

Atsakyti

Apturėjau naują patirtį prieš 15 min. Prisvilinau puodą, tv bežiūrėdama, išjungiau, gaisro daviklis nereagavo, pyst, atvaro gaisrinė su kokiais septyniais gaisrininkais. Sako, kaimynė sakė, kad prisvilimu jaučiasi kieme. Paskambinom artimiausiam kaimynui, tas nieko nežino. Jau daba įtariu kas, turim tokią piktybinę babką irgi kaimynystėj, tai pasistengė, ko gero. Nors, iš kitos pusės, sakau ačiū.

Nakti gaminai? Tai tu pati neuzuodei? Tai tik kitam namo gale galejo uzuost kaimynai, tu gi puse namo turi. O jau tik visai  kitam name tai niekaip neuzuos, jei tu pati neuzuodei, nesamone. 

Atsakyti

Greiskeli, 14 Kov 2021 - 10:05, parašė: Nakti gaminai? Tai tu pati neuzuodei? Tai tik kitam namo gale galejo uzuost kaimynai, tu gi puse namo turi. O jau tik visai kitam name tai niekaip neuzuos, jei tu pati neuzuodei, nesamone.
Tai čia turbūt tas naujasis namas.🙂
Atsakyti

Tai gi bute gal nu

Atsakyti

Vis nepaliekat Madam ramybej :)

Atsakyti

Tai gi bute gal nu

Nu tai butas, butas, du butai name. Kito galo kaimynas tikrai gali uzuost, bet madam sake, kad ne jis skambino.

Atsakyti

Aš tai maniau, kad Madam nuosavame name gyvena.

Mano simpatija, jei galiu taip pavadint, vakar sako, važiuoju pirkti kažko ten, nesuprantamą žodį parašė. Saksu, ką ką tokį? Rašo paaiškinimą, uodo truklio lervų ir nusipirkęs nuotrauką atsiuntė iš arti  :rolleyes: kaip romantiška  :D​ 

Atsakyti

Pinot neįsivaizduoju kaip iš to paveiksliuko raudonplaukės, niekaip.

Na, aš ir nesu raudonplaukė. Tiesiog ta ciocė man patiko, labai išraiškingo veido.

Raudonplaukė buvau kartą gyvenime, nežinau kas man buvo užėję, labai tiko, net ir mb gyrė. Komplimentų gaudavau marias.

Bet pati nesijaučiau savo kaily, tai po kurio laiko tapau vėl tokia pat daugmaž blondine.

Atsakyti

Aš tai maniau, kad Madam nuosavame name gyvena.

Mano simpatija, jei galiu taip pavadint, vakar sako, važiuoju pirkti kažko ten, nesuprantamą žodį parašė. Saksu, ką ką tokį? Rašo paaiškinimą, uodo truklio lervų ir nusipirkęs nuotrauką atsiuntė iš arti  :rolleyes: kaip romantiška  :D​ 

 O kam jam? Kažkokių gyvių namie gal turi, tai čia maistas jiems? 

Atsakyti

Aš tai maniau, kad Madam nuosavame name gyvena.

Mano simpatija, jei galiu taip pavadint, vakar sako, važiuoju pirkti kažko ten, nesuprantamą žodį parašė. Saksu, ką ką tokį? Rašo paaiškinimą, uodo truklio lervų ir nusipirkęs nuotrauką atsiuntė iš arti  :rolleyes: kaip romantiška  :D​ 

MB jas kartais perka akvariumo zuvytems, gyvas. Ir zvejai naudoja. 

Atsakyti