Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Na, aš asmeniškai rašau kur man įdomu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 balandžio 2021 - 10:52
QUOTE(Amadėja* @ 2021 04 27, 10:50)
<p>Na, aš asmeniškai rašau kur man įdomu</p>

O as rasau kur noriu biggrin.gif
Atsakyti
Manes klasta ir makiavelizmu tai jau neitarinekit.Kad uzsislaptint reikia daryt inkrypcija.Nu intermora su artima selija,jus gi protiskai neatsilikusios,sugebesit?Intemora ,prasyk vaiku arba diedo.Bet diedas jauciu tau byby akin.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 27 balandžio 2021 - 10:57

Alta, matau, kad vistik mane labiausiai myli :D​ 

Atsakyti
Bet kad Greisė bus didziaja kloune, tai jeibogu netikejau biggrin.gif jeibogu
Papildyta:
QUOTE(Greiskeli @ 2021 04 27, 10:58)
<p>Alta, matau, kad vistik mane labiausiai myli biggrin.gif​ </p>

Alta kur nors tave minejo?
Atsakyti
As labai seniai ismokau pralaimeti ,nepatinka tai aisku bet susitaikau.Si, prefiero ser el perdedor
Que te lo ha dado todo
Y no me queda nada más
No me queda más...
https://lyricstransl...or-loser.html-0
Atsakyti
Nunca te rindas
Atsakyti

Labas vakaras :unsure:

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 04 26, 21:16)
Ne, baik tu. Man klaidu paciai nereikia daryti, nes pasimokinus is svetimu. UMD pradejo byreti, kai viena suzinojo, kad jos labai intymias nuotraukas kita umd etatinė 'draugė!!!' issisaugojo ir pradejo siuntineti visiems, kas tik paprašė, nors ir buvo visu susitarimas - jokiu issaugojimu.. Kokios rietynes tada buvo...baisu...taip ir neišsirekoverino umd po to. Liko bjaurus skonis, kad kai kurios moterys elgiasi šlyksciai ir jau negali buti pasitikejimo.

Nu čia tai jau žiauru. Bet ir pati čia kalta, kaip būt tokiai kvailai, kad siuntinėti forume kažkam savo nuotraukas. blink.gif
Atsakyti

Nu čia tai jau žiauru. Bet ir pati čia kalta, kaip būt tokiai kvailai, kad siuntinėti forume kažkam savo nuotraukas. blink.gif

Naivumas,tikėjimas, kad jei pats taip nepasielgtum,kitas irgi negali taip elgtis.

Atsakyti

Nu čia tai jau žiauru. Bet ir pati čia kalta, kaip būt tokiai kvailai, kad siuntinėti forume kažkam savo nuotraukas. blink.gif

jos viesai dejo foto su visais minjetais,  pirstais i pute sukistais. juk UMD slaptazodis  neapsaugo  nuo svetimu akiu :)

Atsakyti
QUOTE(teletabe007 @ 2021 04 27, 18:11)
<p></p><blockquotejos viesai dejo foto su visais minjetais,  pirstais i pute sukistais. juk UMD slaptazodis  neapsaugo  nuo svetimu akiu smile.gif
</p>


blink.gif blink.gif
Čia jau nenormalu rimtai.

Aha, o ką tu ten veikei? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimejaa: 27 balandžio 2021 - 18:26