Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Oi jo, su muzikantqi baliai daug smagesni. Tas tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Bet dar ir nuo muxikantu priklauso.. buvom baliuj, kur Monika Katunskyte dainavo.. Tai vaje.. Jos asmeniniu dainu nieks nezino, o jei kokua perdainuoja, tai tik paziopcioja ant fonogramis.. Tai maga ir patys pasileist galim..

As i gyma 12eisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 19, 12:09)
Labukas

Bet dar ir nuo muxikantu priklauso.. buvom baliuj, kur Monika Katunskyte dainavo.. Tai vaje.. Jos asmeniniu dainu nieks nezino, o jei kokua perdainuoja, tai tik paziopcioja ant fonogramis.. Tai maga ir patys pasileist galim..

As i gyma 12eisiu smile.gif

As Palangoje kazkada jos klausiausi restoranelyje vqsara, tai jo - dainos tai tik megejams biggrin.gif
Atsakyti
nu Katunskytė nei viena-ne mano stilius. Jau geriau Cicinas-anas nors neišgėrus nesiklauso, bet po gramulio šokiams labai gerai tongue.gif
Į sportklubį vietos negavau blink.gif
Atsakyti
Mums cis dabar dainavo Cicino sunenas smile.gif
Jolanta ir Mantas Vygantas
smile.gif
Atsakyti
nu tai šokiai ir buvo, jei dainos geros biggrin.gif
mane tai darbe užkniso-antra diena ant nervų. blink.gif Varau piešt.
Atsakyti
Labukas

Ir ka dabar piesi? Ko nerodai?

Einu biski apsitvarkyt, laiptus nusiurbt kaciu plaukus smile.gif ir varysiu grozio proceduru ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 20, 13:02)
Labukas

Ir ka dabar piesi? Ko nerodai?

Einu biski apsitvarkyt, laiptus nusiurbt kaciu plaukus smile.gif ir varysiu grozio proceduru ;)

dar nebaigiau. Kokios dvi pamokos dar iki pabaigos, nu nebent išeis per kitą pabaigt. Ten didelis darbas ir labai smulkus rolleyes.gif Piešiu kampelį savo mėgstamo ežeriuko, kur vasarą važinėjam iš kaimuko biggrin.gif Pasirodysiu, kai pabaigsiu biggrin.gif
Grožio procedūros gerai. Ką darysi ? ax.gif
Atsakyti
O is nuotraukos piesi ar is stminties?

Varau koki veido valyma pasidaryt, labsi issausejo oda.. dar i plaukus vaistu susileist- mezoterapija.. dariau pernai, labai tiko, bet dabar atnaujint reik.. nu ir apie botox galvoju smile.gif gerai tada kosmetologe sake- kai pradesi, tai kad ir kokia baime adatom, paskui tesi ir tesi smile.gif ji buvo teisi smile.gif tik vienas minusas- greit jis iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 20, 14:54)
O is nuotraukos piesi ar is stminties?

Varau koki veido valyma pasidaryt, labsi issausejo oda.. dar i plaukus vaistu susileist- mezoterapija.. dariau pernai, labai tiko, bet dabar atnaujint reik.. nu ir apie botox galvoju smile.gif gerai tada kosmetologe sake- kai pradesi, tai kad ir kokia baime adatom, paskui tesi ir tesi smile.gif ji buvo teisi smile.gif  tik vienas minusas- greit jis iseina smile.gif

iš nuotraukos. Persikėliau pas dėstytoją į planšetę, nes iš telefo neįžabalinsi biggrin.gif Iš atminties peizažą sunkiai...nebent vaikišką piešinuką darai biggrin.gif
Apie mezoterapiją girdėjau, fainai. Botoksas gal ir gerai, bet tie supalerižuoti raumenys keistai atrodo...veidas toks be mimikos... bet gal čia tik man atrodo ax.gif
Kažkokie dar fileriai būna raukšlelėms, bet lyg nepigūs rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar botoksai kitokie, jie tsip neparalizuoja.. tai ir ta mimika likus ;) tik biski rauksles apsilygina..
man drauge- ji kosmetologe, leidzia daro biska, tai pinigus tik uz produktus ima, uz darbs ne, kad ir kaip ikalbineju smile.gif sukisa atgal i rankinuka.. Sako- as paz tave Ispanijoj irgi uz dyka gyvenu smile.gif nu vnz..
ji irgi liepia man fileriu susileist, bet as bijau smile.gif jau gana tiek pasirasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 20, 18:50)
Dabar botoksai kitokie, jie tsip neparalizuoja.. tai ir ta mimika likus ;) tik biski rauksles apsilygina..
man drauge- ji kosmetologe, leidzia daro biska, tai pinigus tik uz produktus ima, uz darbs ne, kad ir kaip ikalbineju smile.gif sukisa atgal i rankinuka.. Sako- as paz tave Ispanijoj irgi uz dyka gyvenu smile.gif nu vnz..
ji irgi liepia man fileriu susileist, bet as bijau smile.gif jau gana tiek pasirasau smile.gif

nu tai kai draugė yra, tai tau išvis gerai biggrin.gif
O ko tu bijai? Tai jei botokso nebijai, tai filerių juo labiau nėr ko bijot biggrin.gif
Botoksas tai toksinas, jis labiau kenkia mirksiukas.gif
Atsakyti