Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Nesulauksiy, parase, kad atiduos pinigus, nes kazkur isgaravo dpd sandeliuse. biggrin.gif
Matyt kazkam atitiko mano vyro dzinsu dydis biggrin.gif
Papildyta:
Tavo interviu apie ką? Apie tiki jie I Dievą ar ne ir kodel?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 26, 18:33)
Nesulauksiy, parase, kad atiduos pinigus, nes kazkur isgaravo dpd sandeliuse.  biggrin.gif
Matyt kazkam atitiko mano vyro dzinsu dydis  biggrin.gif
Papildyta:
Tavo interviu apie ką? Apie tiki jie I Dievą ar ne ir kodel?

biggrin.gif prajuokinai...šito klausimo nėra. Religija nėra tokia paviršutiniška, kaip atrodo netikintiems. Tai labai gili filosofija su daugelio prigimtinių ir dorinių dalykų analize. Mano tema apie laisvę, tai klausimai įvairiausi. Pradedant asmeniniu suvokimu ir baigiant įvairiausiomis ideologijomis.
Šiaip - tikrai kraupstu nuo apnuodytų jaunų protų, tikiuosi, kad vyresni vaikai šiandien kalbės kitaip.

O šiaip - jaučiuos pavargus.Nutrenkiau darbus į šoną, nors tikrai turiu ką veikt dar iki 18 val.Bet neveiksiu, nes makufelis užvirs. Tiesiog pablakinėsiu internete... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 11 26, 16:54)
biggrin.gif  prajuokinai...šito klausimo nėra. Religija nėra tokia paviršutiniška, kaip atrodo netikintiems. Tai labai gili filosofija su daugelio prigimtinių ir dorinių dalykų analize. Mano tema apie laisvę, tai klausimai įvairiausi. Pradedant asmeniniu suvokimu ir baigiant įvairiausiomis ideologijomis.
Šiaip - tikrai kraupstu nuo apnuodytų jaunų protų, tikiuosi, kad vyresni vaikai šiandien kalbės kitaip.

O šiaip - jaučiuos pavargus.Nutrenkiau darbus į šoną, nors tikrai turiu ką veikt dar iki 18 val.Bet neveiksiu, nes makufelis užvirs. Tiesiog pablakinėsiu internete...  ax.gif

Oi, mano jaunuoliui taip protelis praplautas, kad as tyliu. Sakau jam - palauk, palauk. Netgi didziausi tikejimo priesininka verkdami pradeda sauktis Dievo, kai labai blogai.

As tai siansien uzbaigineju kalediniu atviruciu rasymus biggrin.gif .Tuo paciu nuviriau kulśeles, darysiu kūgelį su kulšelėmis. Reiks tik kazkaip issikabarioti is namu nupirkti pieno su grietine. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 lapkričio 2021 - 17:03
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 26, 19:00)
Oi, mano jaunuoliui taip protelis praplautas, kad as tyliu. Sakau jam - palauk, palauk. Netgi didziausi tikejimo priesininka verkdami pradeda sauktis Dievo,  kai labai blogai.

As tai siansien uzbaigineju kalediniu atviruciu rasymus  biggrin.gif .Tuo paciu nuviriau kulśeles, darysiu kūgelį su kulšelėmis. Reiks tik kazkaip issikabarioti is namu nupirkti pieno su grietine.  rolleyes.gif

tai net ne tame. Kažkoki visi pirk/parduok lygyje. Abortai - gerai, pimpukų pjaustymas irgi cool, žmogus tiek supaprastinamas ir suprimityvinamas į daiktą ir daiktinius santykius, kad skauda širdį klausant. Kas dėl Dievo, tai jei tu jo neįsileidi - tu jo ir nepastebi. Bet kai įsileidi ir papuoli į aplinką, kur protingi, (ne tas žodis), apsiskaitę žmonės gyvena krikščionišką gyvenimą, ir pasiklausai apie jų patyrimus - žabtai atsidaro. Pradedant stebuklais ir baigiant tokiu akivaizdžiu veikimu, kad tik pakaušį pasikasyt gali...bet matai...žmogui duota laisvė rinktis (mano tema tongue.gif ) , ir jis renkasi. Jei negali nupirkt, pačiupinėt, nesinori įsipareigot, apsisunkinant sau gyvenimą - nu ir nafig biggrin.gif Kam man reik biggrin.gif
Ai žodž, baigiu, nes sakysi, kad visai atsišriūbavo medvaržčiai biggrin.gif

Kugelis tai liuks, bet labai tingisi. Aš dabar žiūriu, kaip pasigamint kuo greičiau. Tai arba sriubą greituoju būdu su mėsa, arba kokį viščiuko krūtiniuką su daržovėm ant petelnės, lašišos gabaliuką. Žiauriai neturiu laiko. O vakare išvis lašiako šmotas būna su agurku ar raugintais kopūstais. Blyn, pašnekėjau, valgyt užsimaniau tongue.gif
Atsakyti
Labukas

2, bet jutimine kaip -3 blink.gif Saltoka..
Blynu privalgem, einu persimatuot maudimkes biggrin.gif tada tvarkytis ir ilsetis smile.gif
Atsakyti
aga, mačiau tavo blynus, labai faini. Bet ir netingi gi, motera. O aš einu gult...vakar daviausi su interviu, šiandien buvau šiokiam tokiam posėdy ir paskui nei galvos, nei šiknos nepakėliau, nes aprašinėjau tyrimą. Tik paėst ir pasysiot pertraukėlės. Šliaužiu gult, nes jau galvos ant kaklo nebenulaikau blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Rytas labas 4u.gif
Užsnigo ? biggrin.gif pas mus drebia, keliai nevalyti...atšliaužiau darban "ant antro bėgio", nes prieky kažkokia ponia vilkos kaip prisišikus... blink.gif suprasčiau, kad bent 40km/h. Bet neee, būtų buvę perdaug gerai biggrin.gif
Ai, vakar gavau batus. Kailiukas-mirk iš juoko biggrin.gif Aksomas. Bet negrąžinsiu, nes gražūs, patogūs, kaina gera. Sueis rudeniui ar šiltoms žiemos dienoms, nes padas nėra itin storas. Sėdžiu darbe, miego norisi...šiandien, manau, knygas dėsiu į šalį ir anksti eisiu gult-reikia pailsėti.
Nu...kas turi patarimų, KAIP pradėt dirbt ? biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Lutut, nepersitempk!!

As nuveziau mazaja i darzeli.. attodo ir 8 atsikrkem( i darzeli reik 9) bet kol ta mazoji issikrapste smile.gif) tik 9:10 isvaziavom is namu 🙂 bet pasirodo visi panasiai ateina 🙂 as pirma kart veziau, dazniausiai tik pasiimu 🙂
Vakar kepiau senoviniu varskeciu, na ant keptuves😄 bet kazkokie kieti gavos… tai antra porcija tu savo tinginio- nerealus.. Eilini karta isitikinau smile.gif net siandien ryte minkstuteliai😉

Na ka, einu apsitvarkyt,11h uzsisakiau gyma😎sakem iki Kaledu nebegersim🤣o jau 10d turim pakvietima😎
Atsakyti
O as tai vakar su vaiku apsipykau. Pries menesi su pana I Amsterdamă, vakar vel grizo su draugais is Amsterdamo, po geros savaites su drauge I Malta jos gimimo dienos proga. As suprantu, kad jis nuo mazens priprates keliauti su mumis po pasauli, nu bet bl karantinai, o ir pinigu amziais pritruksta, vis skambina 'teeeeeeetiiiiiii, maaaaamaaaaa.....' Tai vakar pareiske 'neprasysiu, as turiu'. As jam 'ką? Crypto pinigus švaistysi, milionierius bl'
O paskui pagalvojau, kad rmes visi taip elgemes budami 20 biggrin.gif bet neeeeeeee, gi noriu, kad MANO vaikas butu protingas, kaip keturiasdesimtmetis biggrin.gif oi durnė durnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 11 29, 13:33)
Labukas

Lutut, nepersitempk!!

As nuveziau mazaja i darzeli.. attodo ir 8 atsikrkem( i darzeli reik 9) bet kol ta mazoji issikrapste smile.gif) tik 9:10 isvaziavom is namu 🙂 bet pasirodo visi panasiai ateina 🙂 as pirma kart veziau, dazniausiai tik pasiimu 🙂
Vakar kepiau senoviniu varskeciu, na ant keptuves😄 bet kazkokie kieti gavos… tai antra porcija tu savo tinginio- nerealus.. Eilini karta isitikinau smile.gif net siandien ryte minkstuteliai😉

Na ka, einu apsitvarkyt,11h uzsisakiau gyma😎sakem iki Kaledu nebegersim🤣o jau 10d turim pakvietima😎

Šiandien bus poilsis, nes darbas jau būtų betikslis.Dar nesąmonių prirašyčiau... tongue.gif Ryt bandysiu eit į trevkę ryte biggrin.gif
Aha, turint tiek draugų, kur ten negersi. Manau, kad aš šiandien taurę vyno įsipilsiu, nes galva net braška blink.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 29, 14:30)
O as tai vakar su vaiku apsipykau. Pries menesi su pana I Amsterdamă, vakar vel grizo su draugais is Amsterdamo, po geros savaites su drauge I Malta jos gimimo dienos proga. As suprantu, kad jis nuo mazens priprates keliauti su mumis po pasauli, nu bet bl karantinai, o ir pinigu amziais pritruksta, vis skambina 'teeeeeeetiiiiiii, maaaaamaaaaa.....' Tai vakar pareiske 'neprasysiu, as turiu'. As jam 'ką? Crypto pinigus švaistysi, milionierius bl'
O paskui pagalvojau, kad rmes visi taip elgemes budami 20  biggrin.gif  bet neeeeeeee, gi noriu, kad MANO vaikas butu protingas, kaip keturiasdesimtmetis  biggrin.gif oi durnė durnė  biggrin.gif

Nu ko čia parinies...reik vaikui biškį drausmės, viską tu teisingai darai rolleyes.gif
Atsakyti
Kokiu 13-15m vis- duok pinigu, einu i kina, duok pinigu, einu i kartingus, duok pinigu, duok pinigu.. tada pradejom duot kisenpinigius- skaiciiok, taupyk, neleisk ant saldainiu, kuriu ir taip pilni namai. Kad uztektu ant visu noru mirksiukas.gif
Tai ir dabar kazkaip prasisuka .. Nors.. dukra vis,, pasiskolina” 😎sunus orasiduka, nez uz nuomas jokias nemoka😎 tik mums art reikua biggrin.gif
Atsakyti
Va...va biggrin.gif nesibaigiantis arimas biggrin.gif
Atsakyti