Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Uk kuo puikiausiai auga ir tos bumbulines smile.gif zydi iki lapkricio ;) va tik kol jos prigyja.. mano ir buvo tokio dydzio kaip Burbancios, kas nudziuvo, nukarpiau, tai dabar palei zeme smile.gif nu bet auga, sakeles leidzia, zieda maciau krauna smile.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 06 01, 18:58)
Uk kuo puikiausiai auga ir tos bumbulines smile.gif zydi iki lapkricio ;) va tik kol jos prigyja.. mano ir buvo tokio dydzio kaip Burbancios, kas nudziuvo, nukarpiau, tai dabar palei zeme smile.gif nu bet auga, sakeles leidzia, zieda maciau krauna smile.gif

Burbanti pati nužudė...kaip ir aš rožę... tongue.gif ryt varysiu į Nojaus sėklas, gal dar yra užsilikusių. Man reik vijoklinės, nes viena išliko, kita nepakėlė mano meilės tongue.gif
Nuvežiau vaikui lauktuves...bl, į šmėklą panaši, pilka visa blink.gif persidirbus, nusilaksčius, dar ir migrena prasideda prieš revoliuciją blink.gif
Atsakyti
Ar reikia jai, kad ir geru pareigu su gera alga tokia kaina?
g.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 06 01, 17:58)
Uk kuo puikiausiai auga ir tos bumbulines smile.gif zydi iki lapkricio ;) va tik kol jos prigyja.. mano ir buvo tokio dydzio kaip Burbancios, kas nudziuvo, nukarpiau, tai dabar palei zeme smile.gif nu bet auga, sakeles leidzia, zieda maciau krauna smile.gif

N7plausiu śaknis ryt ir pwrsodinsiu I kitą vietą. Gal atsigqus. Jei neatsigaus - laikysiu iki kitu metu ir ziuresiu tada ka daryti
Atsakyti
bbž, gal ir reikia. Jai jos darbas patinka, bet blyn- nei vaikų, nei normalaus gyvenimo. Iš darbo grįžta vėlai, nuolat bėgime. Nu suaugusi, ką aš galiu pasakyt rolleyes.gif
Žo, penktadienis, lyja, šalta baisiausiai, aš dar kokteiliukų sakiau vakare su systra...nebent ant pečiaus bigsmile.gif
Nusipirkau kelis pomidorų daigus turguj, o mano mėgstamiausių-jaučio širdies nebėra, išpirkti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 06 02, 09:10)
bbž, gal ir reikia. Jai jos darbas patinka, bet blyn- nei vaikų, nei normalaus gyvenimo. Iš darbo grįžta vėlai, nuolat bėgime. Nu suaugusi, ką aš galiu pasakyt  rolleyes.gif
Žo, penktadienis, lyja, šalta baisiausiai, aš dar kokteiliukų sakiau vakare su systra...nebent ant pečiaus  bigsmile.gif
Nusipirkau kelis pomidorų daigus turguj, o mano mėgstamiausių-jaučio širdies nebėra, išpirkti...  unsure.gif

Reiskia, jai svarbiau karjera. Jos gyvenimas As gal irgi neturesi7 anuku, nes sunus nenori vaiku. Negi dabar jam liepsiy ju tureti vien del to, kad noresi7 anuku? Aisku, kad ne. Cia jo gyvenimas. Man svarbiau ne anukai, o kad vaikas laimingas butu.
.
O aaaaaaaaš biggrin.gif varau persodinti I kita vieta mano hortenzija, gal dar spesi7 ja isgelbeti.
Atsakyti
mano vienai draugei - vėžys unsure.gif po operacijos, dar laukia chemija. Taigi džiaukimės, kol galim...viskas taip trapu. unsure.gif

O tas nenori...vartotojų visuomenė. Duok Dieve, kad nesuvartotų jų pačių...galvoja, kad amžinai bus jauni ir apsupti draugų. Bet žmonės nėra amžini... o draugai nėra tavo kraujas... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 02 birželio 2023 - 11:28
QUOTE(lututė @ 2023 06 02, 12:27)
mano vienai draugei - vėžys  unsure.gif po operacijos, dar laukia chemija. Taigi džiaukimės, kol galim...viskas taip trapu. unsure.gif

O tas nenori...vartotojų visuomenė. Duok Dieve, kad nesuvartotų jų pačių...galvoja, kad amžinai bus jauni ir apsupti draugų. Bet  žmonės nėra amžini... o draugai nėra tavo kraujas...  rolleyes.gif

Jo, gyvenimas megsta pakišti padnožkes...

Nezinau, mano kelios drauges bevaikės, musu metu, tai visai nesigaili, kad neturi vaiku. Cia nuo zmogaus priklauso, manau.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 06 02, 14:08)

Nezinau, mano kelios drauges bevaikės, musu metu, tai visai nesigaili, kad neturi vaiku. Cia nuo zmogaus priklauso, manau.

jaunos tos tavo draugės dar... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 06 02, 13:33)
jaunos tos tavo draugės dar... rolleyes.gif

Sesta desimtis jau biggrin.gif . Kur jau jaunos
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 06 02, 13:33)
jaunos tos tavo draugės dar... rolleyes.gif

Sesta desimtis jau biggrin.gif . Kur jau jaunos, jau gi niekad jos nepag8mdys.
Atsakyti
šešta dešimtis dabar yra TIK vidutinis amžius. Kad negimdys-viskas aišku, bet kol kas yr draugių, yr vakaruškių-viskas OK. Ateis ir liūdnesni laikai. Nesakau, kad vaikai turi linksminti, bet turėti artimą žmogų ne jaunystėje yra didelė paguoda.
Nu žinau, žinau, pradėsit aiškinti, kad kai kurie vaikai net akių nerodo arba dar blogiau, bet jų nėra dauguma. ax.gif
Atsakyti
Vaikai savo vaikus aukleja, tie savo.. ir tie seniai tikrai niekam neberupi ;) duok D jei i geresnius seneliu nsmus ikis..
mano dukra irgi vaiku nenori smile.gif nu ir nereik ;) nu ok, yra sunaus mergsite, bet juk zinot jad marcios labiau i savo seima vaziuoja, i vyro puse sunkiau.. tai dabar panasiai ir gaunas, kai issikrauste atskirai gyvent..
Atsakyti
mane įkiš tik jei būsiu bejėgė rolleyes.gif
Atsakyti