Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(-burbanti- @ 2023 06 07, 07:14)
Nu bet jau bus ramu. Vistiek butas bus priziuretas, pinigelis kapsės.

Na kol kas tai tik islaidos smile.gif
Einant iki agenturos, uzejom i baldu parde, nupirkom toki pufika, kuris stsidaro ir dar ka nors idet gali.. nes iki Ikejos vel nedavaziuosim ..
Dabar mb banke saskaita atsidarineja. Paskui per kitas pardes prasieisim smile.gif
Atsakyti
atsidarantys pufikai labai naudingas daiktas. Galima prikišt ten bele ko biggrin.gif
Pas mane koridoriuj stovi-tai visoki maišeliai pardėn eit-kur nėra kur daugiau įkišt...tik viršus nuo vyrių nusisukęs, reiks kažkaip suremontuot tongue.gif Ir gal apmegzt, nes bais nusibodęs yra biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai kaip keista, kad patalynes reikia tris komplektus palikti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 06 08, 09:01)
Bet tai kaip keista, kad patalynes reikia tris komplektus palikti.

Vienas aprengtas,kitas skalbias, trecias extra, jei nespetu isdziut.
Atsakyti
nu visai logiška rolleyes.gif
jaučiuos pavargusi...vakar parsivilkau jau apie pusę dešimt, šiandien dar lekiu į paskaitą-vėl nežinia, kada būsiu namie ax.gif
O sprando masažą taip padaro, kad net skauda tongue.gif
Atsakyti
Renkames ta patalyne, nu nesinori brangiu, nuomai gi smile.gif pasiemiau tokias panasias, kaip yra jau.. einam i kasa, vo, su nuolaida smile.gif taukst tuos padedu, imu su nuolaida smile.gif susimoku, kazkaip ziuriu i ceki, kodel vienas brangenis, kutas pigesnis? Apziuriu, kad dydziai skirtingi smile.gif imu viena, nest pakeist, dar paziuriu, kad pagalve ten viena ilga, o pas mane dvi mazos atskiros smile.gif griebiu ir antra, priduodu ir vel nuperku tios pirminius, ka isrinkus buvau smile.gif

Nezinau Lutute ar lindai, ten ta lova atsikelia ir gaunas dyyyydele saugykla. Tai agente pasiule idet spynele ir susidet savo daiktus. O ir jom gerai tokie uzrakinsmi, kad ir ta pacia patalyne sudet, kad specialiai neisnaudotu, tual popieriu extra ir tt.. tai vyrai itaise spynele..nekrenta i alis, bet ir neatsidaro smile.gif
Dar nupirkom tokia liustra su ventiliatorium, miegame uzteks. Visai jokio garso, o tikrai salta smile.gif kondicionieriu statyt ateis pirmadieni. Dar 800£ smile.gif nu bet sake be kondicionieriu niekas nenores nuomuotis, nes vasara tikrai karsta.. o ir sildo jis, jei ka ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 06 08, 14:30)
Renkames ta patalyne, nu nesinori brangiu, nuomai gi smile.gif pasiemiau tokias panasias, kaip yra jau.. einam i kasa, vo, su nuolaida smile.gif taukst tuos padedu, imu su nuolaida smile.gif susimoku, kazkaip ziuriu i ceki, kodel vienas brangenis, kutas pigesnis? Apziuriu, kad dydziai skirtingi smile.gif imu viena, nest pakeist, dar paziuriu, kad pagalve ten viena ilga, o pas mane dvi mazos atskiros smile.gif griebiu ir antra, priduodu ir vel nuperku tios pirminius, ka isrinkus buvau smile.gif

Nezinau Lutute ar lindai, ten ta lova atsikelia ir gaunas dyyyydele saugykla. Tai agente pasiule idet spynele ir susidet savo daiktus. O ir jom gerai tokie uzrakinsmi, kad ir ta pacia patalyne sudet, kad specialiai neisnaudotu, tual popieriu extra ir tt.. tai vyrai itaise spynele..nekrenta i alis, bet ir neatsidaro smile.gif
Dar nupirkom tokia liustra su ventiliatorium, miegame uzteks. Visai jokio garso, o tikrai salta smile.gif kondicionieriu statyt ateis pirmadieni. Dar 800£ smile.gif nu bet sake be kondicionieriu niekas nenores nuomuotis, nes vasara tikrai karsta.. o ir sildo jis, jei ka ;)

žodžiu, grįžai prie pirmo varijanto biggrin.gif
ne, nelindau, kokio bb man po ta lova lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kad saugykla bus- liuks, nereiks daiktų tysiotis. Svarbu, kad spynelė į akis nekristų, nes nuomininkai gali pamėgint įlįst rolleyes.gif
Kondiškė geras dalykas, mums karšta nebuvo, bet jei vasara karšta - praverčia...
Ryt atvaro systra, šiandien jos gimsė - nupirkau bilietus į Circue du soleil, varysim šeštadienį į Vilnių. O ryt atbaliavosim - turiu šampės bonką, nupirkau mažą tortuką, iškepsiu orkaitėje vištienos krūtinėlę , įvyniotą į šoninę, su saldžiom bulvėm ir salotom...ir bus balius. Dar reik gal braškių nupirkt ax.gif
Atsakyti
niū, varlės keliauninkės, kava ant stalo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Kaip gerai kad nereik i darba dar siandien:) nes reik poilsio po atostogu 🙂 kojos nesilanksto po tiek vaiksciojkmu smile.gif
Varysiu depiliaciju, nagu, dar valgyt nupirkt, pagamint ka nors smile.gif o kur dar namu tvarkymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 06 12, 10:35)
Labukas

Kaip gerai kad nereik i darba dar siandien:) nes reik poilsio po atostogu 🙂 kojos nesilanksto po tiek vaiksciojkmu smile.gif
Varysiu depiliaciju, nagu, dar valgyt nupirkt, pagamint ka nors smile.gif o kur dar namu tvarkymas smile.gif

nu tai kokis poilsis-namų tvarkymas biggrin.gif Aš nesitvarkiau , systrą išleidus tongue.gif Nu jau labai tingėjau biggrin.gif Valgyt irgi likutį pasilikau karbonado, šiandien darban atsinešiau. Išsiėmiau dar biškiuką faršo, šiandien prieš gymą spėsiu išsikept kotletukų rytdienai.
Bliam, tas savaitgalis tai gryn apsiėdimas buvo...visa laimė, galėsiu šią savaitę eit į sportus 4 kartus biggrin.gif išvijau kolegę anksčiau pietaut, šiandien masažas perpiet... ax.gif
Atsakyti
Pas mane namai geras dvi sav netvarkyti smile.gif dar net patalus po seses nakvojimo tik dabar nurengiau, jau i skalbenke sukisau smile.gif
O apie ketes plaukus ne nesneku:) laiptsi pilki smile.gif
Vakar bevaziuojant namo kaip tik trma isejo apie ne tai kad tvarkymasi, bet lagaminu iskrovima smile.gif as grizau, numeciau ir va siandien pamazu iskraustysiu, sudediu i vietas.. drauge visa ta oadare jau vakar smile.gif iskaitant ir skalbima.. nu as save labiau myliu, nei 22h kraustyt lagaminus smile.gif
Atsakyti
aš irgi būčiau tokiu laiku nekrausčius...nebent tai, kas būtina- drėgna ar genda. rolleyes.gif
Kažko galvą skauda...ar nebus man systra kokio viruso padovanojus, nes vis dar vaikšto kosėdama blink.gif
Atsakyti